website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Sjecam se da je prosli put bila blizu.

Ne pratim toliko, ali mi se cini da je bila konstantnija prosli ciklus. Mozda grijesim.

Gresis, prosli ciklus je imala samo jednu priliku zbog povrede i to ja mislim evropske kval gde je jedna prolazila, sada je izmenjen nacin kval i mislim da ima sansu za kvotu

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prošli ciklus bi sigurno bila u kvoti ali je propustila zbog povrede skoro ceo ciklus, onda je u kvalifikacijama bila druga a samo jedno mesto je bilo na Igrama. Ovaj put su 3 discipline (speed, boulder i lead) spojene u 2, pa je speed posebno takmičenje a bolder+lead drugo. Staša je najbolja u boulderu, tu joj je ranking u top 10, dok je u bolder+lead malo izvan top 10. Mislim da ako bude na svom nivou da može do kvote ovaj put. Ali može biti gusto. Pritom nisam siguran za tih 10, moguće da se deli i koja kvota više. 

 

Edit, ipak je 10. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Gresis, prosli ciklus je imala samo jednu priliku zbog povrede i to ja mislim evropske kval gde je jedna prolazila, sada je izmenjen nacin kval i mislim da ima sansu za kvotu

Ne zanima me ovaj sport previse, pratim bas letimicno, tako da hvala na objasnjenju. 

Znam da je vukla povredu i da nikako da prikaze ono sto moze.

Ne znam koliko su blizu kvote specijalisti samo za jednu disciplinu.

Sad vidim da je u Tokiju Garnbret osvojila zlato a u speed je bila 14a.

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne zanima me ovaj sport previse, pratim bas letimicno, tako da hvala na objasnjenju. 

Znam da je vukla povredu i da nikako da prikaze ono sto moze.

Ne znam koliko su blizu kvote specijalisti samo za jednu disciplinu.

Sad vidim da je u Tokiju Garnbret osvojila zlato a u speed je bila 14a.

Speed je posebna disciplina sada, svakako Stasi speed i najmanje lezi, videcemo ali mislim da ima dobru sansu da se kval:fingers:

Link to comment
Share on other sites

Levajac 2 pobede danas, protiv Alegrova danas odlican koji je nosioc grupe, sutra jos jedan mec za prvu poziciju u grupi!!

Izabela takodje odlicna protiv Bosanke sutra jos 2 meca

Gacev 1 poraz i 1 pobeda, sutra Ukrajinac za prolazak grupe

Sabina sutra zapocinje svoje meceve

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Alegro je generalno sedmi nosilac, dobra pobeda za Levajca, u prvom meču nije delovao baš sjajno, ali je dobio i to tako da je za sad dobar. Mada najbitnije ide u eliminacijama. 

 

Prilično je bitno da i u sportovima gde nismo favoriti ili nemamo nikakvu šansu za medalju šaljemo učesnike na Igre iz razloga da ti sportovi ne odumru. A i nije zgoreg imati predstavnika nekog i u ovim novijim sportovima, meni je penjanje top sport, ne odlučuje žiri nikakvi, odlučuje snaga, brzina, veština u odnosu od discipline. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, nenad said:

Alegro je generalno sedmi nosilac, dobra pobeda za Levajca, u prvom meču nije delovao baš sjajno, ali je dobio i to tako da je za sad dobar. Mada najbitnije ide u eliminacijama. 

 

Prilično je bitno da i u sportovima gde nismo favoriti ili nemamo nikakvu šansu za medalju šaljemo učesnike na Igre iz razloga da ti sportovi ne odumru. A i nije zgoreg imati predstavnika nekog i u ovim novijim sportovima, meni je penjanje top sport, ne odlučuje žiri nikakvi, odlučuje snaga, brzina, veština u odnosu od discipline. 

Sportsko penjanje je odlican sport i lep za pracanje, speed iskreno ne toliko ali boulder i lead su zanimljivi za pracenje i pravila su jednostavna. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nenad said:

Ništa od Staše izgleda, prilično meh nastup u bolderu. 

Stasa je 14. trenutno, sutra je lead i 20 ih ide u PF. Takodje Slovenija, Amerika, Japan, Francuska i jos par zemalju vec imaju kval. jednu kako se pravilno kaze sportsku penjacicu:d tako da je kod njih moguce da se samo jedna kval

Link to comment
Share on other sites

U veslackom savezu izgleda da su krivitvorili dokumentaciju i utajili velike pare.

OKS je poslao krivicnu prijavu protiv njih.

Znaci, ne samo sto nemaju pojma o veslanju vec im i kriminal nije stran.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...