website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Duki1994 said:

 

 

1 hour ago, prso1000 said:

Znam to 

 

ali recimo da Japan, Venezuela i Brazil izbace GBR, Rantesa i USA iz Top 6, kako bi išla raspodijela kvota? 
 

jer koliko sam ja skužio na SP 22 i 23 kvota ide NOC, tako da vozač koji osvoji kvotu u 2024 može uzet dodatnu kvotu za svoj NOC na SP. Totalno bezveze ali izgleda tako. 

Mislim da je to za duple kvote vrijedilo prije,ali više ne vrijedi. BMX je mijenjao pravila usred ovog kvalifikacijskog ciklusa.

Edited by BruT06
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Rafoo said:

Kaj ce mu kad ima a normu na 50,i b na 100 i sa njom moze na stotki nastupat

Ja mislim da on ne može nastupati na 100m jer Miljenic ima A normu. Da bi oba nastupala oba moraju imati A normu ako se ne varam. Uglavnom rezultat iz štafete se Hribaru ne prizna samo starter može isplivati normu. Stvarno ne kužim zašto Hribar nije plivalo kao prvi. 

Link to comment
Share on other sites

Da se ponove rezultati iz kvalifikacija, sto naravno neće biti slučaj, Rantes bi bio ukupno osmi sa 68 bodova. 
 Po rezultatima iz kvalifikacija kvote bi išle u FRA, BRA, 2x GBR, 2x USA. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Vissoko19 said:

da se poneve ti rezultati, što bi to značilo za ukupne kvote, dali bi Ranteš imao ili ne kvotu

Po meni je Ranteš u svakom slučaju unutra jer ako se poštuje realokacija sa svjetskog 2023.,čak i da ne izbori jedno od prvih 6 mjesta sad,bio bi 1. od nekvalificiranih koji bi dobio kvotu s tog prvenstva na kojem je bio 5. Jedan vozač ne može osigurati 2 kvote za svoju državu.

Link to comment
Share on other sites

Petar Gorša se službeno plasirao na OI. Francuska je vratila domaćinsku kvotu u zračnoj pušci,što će ISSF potvrditi kroz nekoliko sati ili dana. Gorša kao najviše rangirani nekvalificirani,poštujući sva ograničenja,osvaja to mjesto na osobno ime,a nastupit će i u pušci i u trostavu.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, BruT06 said:

Po meni je Ranteš u svakom slučaju unutra jer ako se poštuje realokacija sa svjetskog 2023.,čak i da ne izbori jedno od prvih 6 mjesta sad,bio bi 1. od nekvalificiranih koji bi dobio kvotu s tog prvenstva na kojem je bio 5. Jedan vozač ne može osigurati 2 kvote za svoju državu.

Nisam to našao na olympics.com u dokumentu za bmx, samo piše da u 2024 kvota ide vozaču, dok u 22/23 ide NOC🤷🏻‍♂️

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...