website statistics
Jump to content

Atletika


 Share

Recommended Posts

Zavrsilo je juniorsko EP. 
 

„Samo“ jedna medalja za Hrvatsku, Šokota u bacanju koplja srebro! 
 

Bilo je tu još dobrih rezultata ali očekivanja su bila puno veća. Jana Koscak ozljeda i ode manje vise sigurna zlatna. Barbic četvrta u koplju. Klara Koscak i Lucija Grd u finalu na 100m prepone obe zapele za prepreke. Isto se dogodilo Kisaku u polufinalu. Farkas odličan prvi dan u desetoboju i očekivano katastrofalan drugi dan, mislim da on treba odustati od desteboja i koncentrirati se na sprint ili 110m prepone. 
 

Bilo je još dobrih plasmana kao Jambrosic 5 na 1500m, Orešković 6 na 400m, ali oni nemaju bas neku perspektivu za seniore. 
 

Link to comment
Share on other sites

Objavljene su prijave za SP u Budimpešti 

 

Za Hrvatsku nastupaju 

 

F. Mihaljevic, M. Marković, M. Bloudek, F. Pravdica, S. Perkovic, M. Tolj, S. Kolak i B. Bjeljac. Prijavljena je i J. Koscak ali sumnjam da će nastupati. 
 

Nema M. Parlov koja se odlučila preskočiti SP. 
 

Steta za M. Gregurića koji je ostao prvi ispod crte nakon realokacija. M. Ceko je drugi ispod crte, a ostao je kratak jer su domaćini i tim izbjeglica dobili wild Card u skoku u dalj 🙄

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
8 hours ago, prso1000 said:

Tolj otvorila sezonu są 64,23m u disku (norma za Pariz 64,50)

Nadovezano na to Gregurić opet odličan sa 74.14,ne znam jel se to boduje i za ranking(trenutno ga nema na tanku) kvota inače 78.20,nisam siguran jel on to ima

Nastupila i Sara Kolak sa 55.81,kvota 64.00

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Rafoo said:

Nadovezano na to Gregurić opet odličan sa 74.14,ne znam jel se to boduje i za ranking(trenutno ga nema na tanku) kvota inače 78.20,nisam siguran jel on to ima

Nastupila i Sara Kolak sa 55.81,kvota 64.00

 

Greguric sad ima pet rezultata i pojavit će se u renkingu. Mislim da bi trenutno trebao bit u kvoti, ali naravno to neće bit dovoljno, jer sezona je tek počela. 
 

iduci vikend je Europski bacački kup, nastupaju Tolj i Greguric. 
 

sto se tiče renkinga mislim da su Tolj i Marković sigurni čak ako i ne ispune normu. Kod ostalih će bit gusto i odlučiti će se tek sa državnim prvenstvima zadnji vikend prije kraja kvalifikacija. 
 

najbolje šanse imaju Pravdica, Kolak  i Koscak. u igri su još Ceko, Bloudek, Vuković i Greguric. Ostali teško. 
 

najveci problem će biti organizirat nastupe na jačim natjecanjima u 5/6 mjesecu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...