website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

15 hours ago, NikolaB said:

Znači da mi njih lagano precrtamo što se tiče OI 

Jesu Ruskinje spejs satl za nas ali ako nas ovako razbiju onda zaista nema razloga za optimizam. Ovo je bilo demontiranje. Poraz od preko 10 je bruka a one izgubile sa skoro 20. Nema Lekicke, Obradovic dosta brlja...ispadamo mi odmah. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Jesu Ruskinje spejs satl za nas ali ako nas ovako razbiju onda zaista nema razloga za optimizam. Ovo je bilo demontiranje. Poraz od preko 10 je bruka a one izgubile sa skoro 20. Nema Lekicke, Obradovic dosta brlja...ispadamo mi odmah. 

 

Pa sad, ako izgubimo od Kube, Angole ili sličnih onda možemo i ugasiti Savez :d

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ChandlerMne said:

Jesu Ruskinje spejs satl za nas ali ako nas ovako razbiju onda zaista nema razloga za optimizam. Ovo je bilo demontiranje. Poraz od preko 10 je bruka a one izgubile sa skoro 20. Nema Lekicke, Obradovic dosta brlja...ispadamo mi odmah. 

Upravo to. Poraz sam po sebi ne znači ništa, ali kad te neko razbije sa 18 razlike u rukometu, a tvoj tim se priprema za anstup na svetskom prvenstvu... 

 

Počela sezona u zimskim sportovima i ponovo naših nigde ni u tragovima, jebote kao da smo zemlja usred Sahare  

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, NikolaB said:

Upravo to. Poraz sam po sebi ne znači ništa, ali kad te neko razbije sa 18 razlike u rukometu, a tvoj tim se priprema za anstup na svetskom prvenstvu... 

 

Počela sezona u zimskim sportovima i ponovo naših nigde ni u tragovima, jebote kao da smo zemlja usred Sahare  

Do njihovog cilja mogu doci samo pobjedjujuci timove iz prve lige a ovo ni na sta ne lici. Zestoko sam razocaran ali njih odavno ne dozivljavam kao ozbiljan sastav. Prvo se Boskovic posvadja sa svima, pa napuste tim najbolje igracice. Pa se vrate, pa opet odu i sve tako. 

Liga takva kakva je, podmladak takav kakav je...

Da, primijetio sam. Marko je povrijedjen, mislim da je sezona za njega gotova. Nevena je u Zeldenu nastavila kako je zavrsila proslu sezonu. Vjerovatno sada taktizira. Posto je u uzasnoj formi, sponzori i savez nece da je salju (finansiraju) na sve trke. Pretpostavljam da ce nastupati na trkama u Italiji i Austriji. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Майкл said:

 

Pa sad, ako izgubimo od Kube, Angole ili sličnih onda možemo i ugasiti Savez :d

Angola nije maciji kasalj, ni slucajno. :)

Sjecam se da su dobili moju Crnu Goru u Riju. A i pored toga, nije to los tim.

Jesi u pravu ali sam ja to pomislio i za Svajcarce i Belgijance kod muskaraca pa nas odučiše od rukometa. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Неко је овде чини ми се спомињао неку Рускињу која се у биатлону такмичи за нас. Никако да нађем о којој девојци је реч и да ли је уопште то била истинита информација

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, NikolaB said:

Неко је овде чини ми се спомињао неку Рускињу која се у биатлону такмичи за нас. Никако да нађем о којој девојци је реч и да ли је уопште то била истинита информација

Ekatarina Avakumova.

Nema nista novo za nju. I dalje je u Srbiji, trenira. Vjerujem da je to signal da ce nas zaista predstavljati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...