website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

46 kvota za sam kraj kvalifikacija 2019, sto je sasvim solidno mada za cak 21 sportistu manje nego 2015. Ipak, ja sam zadovoljan. Neke stvari su bolje a neke dosta gore. Evo moja novogodisnja procjena za Tokio. 

1. Atletika - osim sjajnog Armina i Ivane ova sezona je bila daleko losija od ocekivanja. Svi su podbacili ili stagnirali, kada se govori o olimpijskim kandidatima. Norme su prejake, i dalje mislim da do nje mogu mozda jos samo 1 ili 2 takmicara. Preko rankinga bi moglo da se kvalifikuje mozda jos par takmicara. Ne ocekujem vise od 5-6 kvota, u najboljem. Sve u svemu, ASS zasluzuje jednu jedinicu za rad ove godine.

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

2. Plivanje - 3 kvote su ok. Kakvi su uslovi, cak je i sjajno. Velja bi trebao da bude siguran. A Solak nije bio los, mozda i on moze da norme. Bilo je losih stvari, ali ipak sam zadovoljan. Ocekujem 5 kvota. Zanimljivo ce biti pratiti stafetu.

 

Link to comment
Share on other sites

3. Tekvondo - 2 djevojke, ocekivano. Steta za zenske talente koji su ostali bez Tokija, kao Bozanic, Stankovic, Tepavac, pa i Stevic. Momci su losi, mada imaju sanse,vidjcemo koga ce da posalju na turnir. Ne vjerujem da cemo imati vise od 2 kvote.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...