website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

22 hours ago, ChandlerMne said:

Poljska 6 bodova,tako da nam odgovara da pobijede i Spance, a da Belgija dobije Italiju. Poljska 9, ostale po 3. Mada to bas i nije realno. Realnije je da Spanija i Italija dobiju sto znaci da bi imali 3 tima sa 6. E onda ide pitanje gol razlike.

I najvazniji uslov, nasih 6 bodova.

 

Bolje da se nisi zamarao sa ovim sad ces jos vise da se nerviras :d Ja odustao od njih odmah.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi je zao ovog Lutovca koji je bio najbolji pojedinac u kvalifikacijama i koji evo tek sada dobija da odigra pet bednih munuta. E to vam je dragi moji srpski fudbal. Igraci koji zapravo vrede ne mogu d dodju do izrazaja od nekih tamo istetoviranih zvezda.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

Bolje da se nisi zamarao sa ovim sad ces jos vise da se nerviras :d Ja odustao od njih odmah.

Bio sam pametan pa nisam ni gledao. ;)

Kao sto vise nikad ni ne planiram. Odavno me A selekcija ne zanima a od sada me boli ...... i za njih. 

Ovaj tim primi 6 komada a bez suta na gol??? Tim koji je bio sjajan tokom kvalifikacija. Tim od koga sam ocekivao makar polufinale.

Tim koji dobija pare od OKS? Tim koji se ovako pripremio za EP?

Da smo zdravo. Sto Danijela kaze, sto da se ja nerviram kad njih boli briga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Bio sam pametan pa nisam ni gledao. ;)

Kao sto vise nikad ni ne planiram. Odavno me A selekcija ne zanima a od sada me boli ...... i za njih. 

Ovaj tim primi 6 komada a bez suta na gol??? Tim koji je bio sjajan tokom kvalifikacija. Tim od koga sam ocekivao makar polufinale.

Tim koji dobija pare od OKS? Tim koji se ovako pripremio za EP?

Da smo zdravo. Sto Danijela kaze, sto da se ja nerviram kad njih boli briga.

 

Meni je bas drago sto su igrale sve "zvezde" jer bi da smo doziveli debakl bez njih pricali kako bi bilo drugacije da su oni igrali. A ja msm da bi bili bolji bez njih, jer njih petorica su najmanje od svih pokazali.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

Meni je bas drago sto su igrale sve "zvezde" jer bi da smo doziveli debakl bez njih pricali kako bi bilo drugacije da su oni igrali. A ja msm da bi bili bolji bez njih, jer njih petorica su najmanje od svih pokazali.

Tako je. Od Jovica pa na dalje.

Jedino Radunovic zasluzuje pohvale.

Taman sad manje nervoze oko ovih idiota sa sve Djorovicem na celu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ChandlerMne said:

Bio sam pametan pa nisam ni gledao. ;)

Kao sto vise nikad ni ne planiram. Odavno me A selekcija ne zanima a od sada me boli ...... i za njih. 

Ovaj tim primi 6 komada a bez suta na gol??? Tim koji je bio sjajan tokom kvalifikacija. Tim od koga sam ocekivao makar polufinale.

Tim koji dobija pare od OKS? Tim koji se ovako pripremio za EP?

Da smo zdravo. Sto Danijela kaze, sto da se ja nerviram kad njih boli briga.

ja mislim da su te pare od oks samo na papiru......i za njih i za sve ostale :d

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ChandlerMne said:

Ko to uzima? Recimo u FSS Kokeza. 

Psihologija stoke. Vaterpolo nista, odbojka nista a zato ovi invalidi i slava i novac. 

savezi dobijaju novac od ministarstva kao i oks, oks ima onu svoju kategorizaciju sportista i timova, ali koliko je to finansiranje stvarno, pitanje je

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...