website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, DaniSRB said:

mozda im je lucern jeftiniji od francuske :d

 

Ili je Neca Veličanstveni oprao pare... :lol: Ne bi bio prvi put da pare misteriozno nestanu iz Saveza.

 

Nadam se da ćemo stvarno izboriti barem još jednu vizu, dve su previše - čini mi se.

Link to comment
Share on other sites

On 20.3.2016. at 2:23 PM, Jesse_Pinkman) said:

Elzan je bas spustio vreme na 3000m verujem da ce i na 1500 popraviti PB pa mozda dobije neku pozivnicu ako bude bio blizu norme heheh!!! A sta je sa onom Tamarom i Katarinom sto su osvojile medalje takodje na Eyof-u, nisam video da su se negde takmicile posle toga:mumble:

Teško za njega, čak i sa pozivnicom, on je premlad za Rio. Treba vidjeti šta mu bolje ide, 1500 ili 5000. Vjerovatnije 1500 jer je mlad i eksplozivan, ali treba uporediti prolazna na 1200 i 1500 pa onda vidjeti.

U svakom slučaju, jedini dobitak za sada je Amela a uz nju i Vladimir. Nismo pretjerano napredovali od Londona (kvantitativno) ali su šanse za medalju (Ivana) značajno veće. Za Tokio bi sve ispod 20 takmičara bilo razočaranje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Teško za njega, čak i sa pozivnicom, on je premlad za Rio. Treba vidjeti šta mu bolje ide, 1500 ili 5000. Vjerovatnije 1500 jer je mlad i eksplozivan, ali treba uporediti prolazna na 1200 i 1500 pa onda vidjeti.

U svakom slučaju, jedini dobitak za sada je Amela a uz nju i Vladimir. Nismo pretjerano napredovali od Londona (kvantitativno) ali su šanse za medalju (Ivana) značajno veće. Za Tokio bi sve ispod 20 takmičara bilo razočaranje.

Mi cemo o Tokiju da razmisljamo posle Rija, a oni trebaju vec sada :d

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dareza said:

Bedjik i Vasic su pobedili na izbornoj :bounce: Nema rezultata,samo sam video intervju,bilo je neko okupljanje olimpijaca i Vasic je rekao da su juce potvrdili da su najbolji dvojac u drzavi.

Samo bi retardima i palo na pamet da ovaj dvojac razdvajaju. Mada Ilić i kompanija su neuništivi. Jedini čamac koji je zaista dobar i ima potencijala bi rasturili...ako to i ne urade...

Apropo toga je retardirana (već komentarisana) odluka da se u Ožibelje pošalje ono šta se poslalo. I sada neko iz VSS lupeta o kvotama. Kakve crne kvote...čamci skrpljeni sa konca i konopca, stalno mijenjani, samo 2 mjesta i oni govore o nečemu... Ne zavaravajmo se, ovdje od svih možda samo jedan čamac ima šansu da se umiješa u borbu. Sve ovo ostalo je za prvu rundu kvalifikacija. Potom slijedi njhova standardna priča. Očekivali više, dobili jedan ali vrijedan čamac. Pratim ih ja od Sidneja, sve se ponavlja...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Baš tako. :yes Ako već sada nemaju makar kroki za Tokio imaćemo istu priču. Ozbiljne reprezentacije razmišljaju godinama unaprijed.

ali opet ima bolju pricu nego 4 godine ranije, i to u vecem broju sportova. Od 11 u kojima smo se trenutno kvalifikovali u 10 imamo sanse za medalju. Daj Boze da sad osvojimo sve sto bude moguce, pa cemo onda povecati apetite za Tokio :d 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

ali opet ima bolju pricu nego 4 godine ranije, i to u vecem broju sportova. Od 11 u kojima smo se trenutno kvalifikovali u 10 imamo sanse za medalju. Daj Boze da sad osvojimo sve sto bude moguce, pa cemo onda povecati apetite za Tokio :d 

Slažem se. Samo da ne dođe do našeg uobičajenog kraha kada je najpotrebnije. Za mene recimo ostaje tako gorak ukus zbog fudbala i naravno odbojke. Od tada se nešto i ne oduševljavam previše.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Slažem se. Samo da ne dođe do našeg uobičajenog kraha kada je najpotrebnije. Za mene recimo ostaje tako gorak ukus zbog fudbala i naravno odbojke. Od tada se nešto i ne oduševljavam previše.

razumem, ja sam prvo bila entuzijasticna sto se kvalifikacija tice, ali posto smo imali vec dovoljno razocarenja, sad me vise ne zanima ko ce se kvalifikovati od ovih sto nemaju sansu za neki bolji rezultat.....svejedno ce se samo dobri rezultati pamtiti......sto ih manje ima, manje cu da se smorim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...