website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Lakše bi mi bilo da smo izgubili:lol: Šalu na stranu, odlična igra naših i rasturen Brazil..:bowdown:  'Ajde Boričiću urgiraj da se Kubanci izbace:lol:

Vanja je postao neki potpredsednik u FIVB :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Zenska u20 kosarkaska reprezentacija je upravo izgubila u mecu za bronzu od Rusije, iako je imala ogromnu sansu da pobedi. Isto se desilo u polufinalu gde su izgubile od Italije posle produzetaka. Rezultat kao rezultat je ok, ali njihova igra je to sto ne valja. One jedino sto znaju je da sutiraju za 3 i ako prodje, proslo je,ako ne pa sta da se radi. To je apsolutno nedopustivo.

 

a muska u20 reprezentacija izgubila od Ukrajine +21 :rofl:

 

Biće njima šut za tri kada dođu kod Marine :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Video sam hahahah, znači i on da urgira:p Još ako izbace ruski tim to je to, šala, da ne diraju Ruse mora neko da nervira Amerikance:lol:

nema nista od toga svega

 

dobro je da znamo da nismo propali u odbojci posto se nismo kvalifikovali.....svi imaju najjace timove ovde osim Brazilaca

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

nema nista od toga svega

 

dobro je da znamo da nismo propali u odbojci posto se nismo kvalifikovali.....svi imaju najjace timove ovde osim Brazilaca

Ma znam da nema bitno je kao što ti kažeš da Grbić vraća reprezentaciju gde joj je mesto:yes 

Sada držimo palčeve Zokiju i devojkama:fingers::d

Link to comment
Share on other sites

Znao sam u finalu imamo veće šanse protiv Brazila, nego protiv Francuske i tako je i bilo. Bravo momci, pravo Nidžo care. Konačno smo uzeli to zlato, a sada polako još nadograđivati ovu ekipu i onda da pravi bum bude u Tokiju.. :clap:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nenad said:

Svaka čast momcima ali samo su me još više iznervirali. Opet smo šampioni nebitnih takmičenja, a kad je trebalo tuče nas Nemačka

ipak 100.000 dolara nisu bas nebitni :d

 

jbg u januaru su bas bili u losoj formi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...