website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, DaniSRB said:

 

:rofl: Žalosno je što sportista njegovog kvaliteta ne može da radi u struci, ali tekst je tako... :lol: 

 

"Video sam Nadala, Federera, bio sam na doručku sa Anom Ivanović, upoznao sam Novaka Đokovića, Milorada Čavića, Kobija Brajanta košarkaša. Tako da je to stvarno jedan doživljaj, i onda mi je potrebno bilo par dana da se ja zaista uverim da sam mojim rezultatima i ja u toj grupi, i da je to sasvim normalno", kaže Nenad.

 

OVO U ANALE :roflmao: 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

Па најбоље да сад и он добије националну пензију, стипендије или шта већ, а резултатски никад ништа није направио. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa nije debitant na velikim takmičenjima:p Možda ćemo slušati i himnu ako se Britni ne prefiksa:rofl:

 

Nije, ali nije lako kada na na OI dolaziš kao jedan od favorita za zlato :d Nadamo se najboljem, ako skoči 7.10-7.15 sve je moguće :cheer: 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikolaB said:

Па најбоље да сад и он добије националну пензију, стипендије или шта већ, а резултатски никад ништа није направио. 

 

Verujem da dobija neku stipendiju, jer je učestvovao u Londonu, a i sada je ostvario normu za Rio :dunno: 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Slavnić je u intervjuu za blic izjavio da bi Marjanović trebao da se izvini naciji i saigračima ako želi da bude u reprezentaciji:d Izgleda da ćemo do OI slušati o Marjanoviću ako ga Sale ne pozove, Sale učini nešto!!!:lol:

Misko je vec intervenisao.....e sad da vidimo kolika je njegova moc :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...