website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Майкл said:

 

Istakao bih još jedan faktor koji sam primetio, naše sportistkinje čim se udaju olako izbacuju sport (iako im je to maltene posao) s liste prioriteta i doživljavaju značajne padove u rezultatima 

 

Ovo je 100% tacno nazalost :(

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, dareza said:

 

Pa sta SSS moze da uradi?

Kako sta? Od selektora pa na dalje, sve je to njihova odgovornost. Sta je uradio Donevic? Samo jedna kvota. Talenata sve manje, rezultata sve manje. Osim Mikeca i Zorane mi nemamo takmicara koji moze da osvoji medalju na SK. 25 m nam je najgora disciplina. Zene puskom su ocaj zivi. I to nije od juce, traje vec duze. Imamo 3 kvote,bez neke realne nade da ce se to znacajno povecati. Imamo jos 1 SK, EP na 10 m i jos jedan turnir. Da li mislis da sa ovakvom formom situacija moze da se znacajno promijeni?

Da me ne shvatis pogresno, ja znam da je najvec odgovornost na samim strijelcima i psihi, ali ovaj ciklus zaista ne valja. Podsjeca me na Peking.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Майкл said:

 

Istakao bih još jedan faktor koji sam primetio, naše sportistkinje čim se udaju olako izbacuju sport (iako im je to maltene posao) s liste prioriteta i doživljavaju značajne padove u rezultatima 

Osim Jelene Bruks. ;)

Juce 30+ protiv Turske.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Kako sta? Od selektora pa na dalje, sve je to njihova odgovornost. Sta je uradio Donevic? Samo jedna kvota. Talenata sve manje, rezultata sve manje. Osim Mikeca i Zorane mi nemamo takmicara koji moze da osvoji medalju na SK. 25 m nam je najgora disciplina. Zene puskom su ocaj zivi. I to nije od juce, traje vec duze. Imamo 3 kvote,bez neke realne nade da ce se to znacajno povecati. Imamo jos 1 SK, EP na 10 m i jos jedan turnir. Da li mislis da sa ovakvom formom situacija moze da se znacajno promijeni?

Da me ne shvatis pogresno, ja znam da je najvec odgovornost na samim strijelcima i psihi, ali ovaj ciklus zaista ne valja. Podsjeca me na Peking.

 

Pa sta da radimo idemo na OI sa toliko takmicara koliko imamo. Svi koji su je osvojili mogu da osvoje medalju + imamo miks. Nemam namere da se nerviram zbog ovog sport

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Pa sta da radimo idemo na OI sa toliko takmicara koliko imamo. Svi koji su je osvojili mogu da osvoje medalju + imamo miks.

Quote

Nemam namere da se nerviram zbog ovog sport

 

Jesi u pravu. Al ja sam i dalje kao klinac, nerviram se oko svega,cak i kad su gluposti. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...