website statistics
Jump to content

Postolimpijsko leto 2024.


 Share

Recommended Posts

Lepo smo počeli US Open, 

 

Djoković lagano dalje, ide sad protiv Lasla, koji je borio se do kraja. Žao mi je da Laslo ima Novaka u drugu rundu jel mesecima ne igra dobro i sade kad ima jedan dobar meč, neće momentum dugo trajati. 

 

Kecmanović isto prošo dalje jel Japanac odustao posle 2:2 u setovima. 

 

Lep rezutate Ive Jović (2007) za :USA, možda možemo nju dovesti za nas kasnije. :d

Ali svakako je bila sjajna

Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2024 at 4:23 PM, dobar_73 said:

Pripremamo se za LA :thumbup:

 

Naša "Flag Football" reprezentacija takmiči se na SP u :FIN

 

U grupi smo sa jakom :USA, :ESP i :BRA.

Dve najbolje ekipe prolaze dalje. 


Nažalost poraz od :ESP 45:24

 

Glavu gore momci imamo još četri godina da se kvalifikujemo. :d

 

Sledeći meč danas sa :BRA

 

Ali nemožemo ništa loše reći za ovaj sport koji će verevatno samo jedan put biti na OL. 

Jeste jedna jedina prilika ali biće jako teško.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dobar_73 said:


Nažalost poraz od :ESP 45:24

 

Glavu gore momci imamo još četri godina da se kvalifikujemo. :d

 

Sledeći meč danas sa :BRA

 

Ali nemožemo ništa loše reći za ovaj sport koji će verevatno samo jedan put biti na OL. 

Jeste jedna jedina prilika ali biće jako teško.

Ne znam da li su Australijanci dobri u njemu, ako jesu mozda ce ostati.

Sasvim nerealno da mi imamo reprezentaciju u sportu za koji je rijetko ko cuo. 

Nadam se nekom cudu, ali ovaj poraz od Spanije djeluje dosta ubjedljivo. Ne moze se reci da je bilo nekih uzbudjenja, sudeci po rezultatu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Ne znam da li su Australijanci dobri u njemu, ako jesu mozda ce ostati.

Sasvim nerealno da mi imamo reprezentaciju u sportu za koji je rijetko ko cuo. 

Nadam se nekom cudu, ali ovaj poraz od Spanije djeluje dosta ubjedljivo. Ne moze se reci da je bilo nekih uzbudjenja, sudeci po rezultatu.

Iako Australija jeste dobra u tom sportu, mislim da ima više šanse da neki drugi 'fudbalski' sport da kažem bude na OL. 

U Australiji se više igra "Oz Tag" "AFL" ili "NRL" i to je jako popularno. Isto imaju baš puno dece koji to rade, 

Ali nisam nikad čuo da neka druga zemlja radi taj sport pa možda ipak ostane Flag Football, ali sumljam.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dobar_73 said:

Iako Australija jeste dobra u tom sportu, mislim da ima više šanse da neki drugi 'fudbalski' sport da kažem bude na OL. 

U Australiji se više igra "Oz Tag" "AFL" ili "NRL" i to je jako popularno. Isto imaju baš puno dece koji to rade, 

Ali nisam nikad čuo da neka druga zemlja radi taj sport pa možda ipak ostane Flag Football, ali sumljam.  

Mislim da će kriket ostati,

"Lacrosse" će ispasti za "Netball" 

Za "Baseball/Softball" neznam

Ali "squash" 100% neće ostati

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, dobar_73 said:

Iako Australija jeste dobra u tom sportu, mislim da ima više šanse da neki drugi 'fudbalski' sport da kažem bude na OL. 

U Australiji se više igra "Oz Tag" "AFL" ili "NRL" i to je jako popularno. Isto imaju baš puno dece koji to rade, 

Ali nisam nikad čuo da neka druga zemlja radi taj sport pa možda ipak ostane Flag Football, ali sumljam.  

Koliko vidim, izgleda da ce zaista FF ispasti nakon LA. :(

Malo sam guglao, izgleda da je FF solidno razvijen u Srbiji, postoji liga, mlada reprezentacija... Cak i mejnstrim mediji prenose vijesti iz FF.

Mi nemamo srece sa tim izmjenama sportova. Vecina promjena je bila na nasu stetu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Koliko vidim, izgleda da ce zaista FF ispasti nakon LA. :(

Malo sam guglao, izgleda da je FF solidno razvijen u Srbiji, postoji liga, mlada reprezentacija... Cak i mejnstrim mediji prenose vijesti iz FF.

Mi nemamo srece sa tim izmjenama sportova. Vecina promjena je bila na nasu stetu.

 

Isto vidim da su neki igrači iz naše bivše bob reprezentacije. 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...