website statistics
Jump to content

Българските спортисти в Париж - очаквания и представяне


 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Ros said:

Последният мъжки медал от олимпийски игри беше на Тервел Пулев в бокса и следващият мъжки е отново в бокса. Както е тръгнало, ако нямаме приятни изненади от Кирил Милов или от Аик, май и първата мъжка титла ще дойде от щангите след титлата на Милен Добрев от Атина

Да не се окаже накрая да имаме медали само от родени спортисти извън България, защото и Карлос, повечето борци, Кимия и Стилияна Николова са такива примери. :) 

 

Иначе не изключвай също Семен Новиков, той е опция за добро представяне в борбата.

Edited by Bulgaria87
Link to comment
Share on other sites

Е то това не е новина и е част от разговора по-рано. В тази връзка като сложим и плувците и Кевин Пенев, които до голяма стапан тренират и се развиват в САЩ... Нито кадри, нито треньори, нито система за подготовка

Link to comment
Share on other sites

Това на Новиков беше неочаквано, но супер вълнуващо и приятно. Изумително представяне днес - и тактически,  и физически. Браво на момчето. Дано продължи така и утре. Това е първи медал от класици от 2008ма година насам. А утре се очертава интересен ден, както очаквах. Финал на Семен, полуфинал на Хавиер, Камия и Магомед могат да наравят нещо интересно, а Божидар Андреев ако направи това, което ми се иска денят ще е топ. А за квалификациите на Боряна и Стили нямам притеснения.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ros said:

Това на Новиков беше неочаквано, но супер вълнуващо и приятно. Изумително представяне днес - и тактически,  и физически. Браво на момчето. Дано продължи така и утре. Това е първи медал от класици от 2008ма година насам. А утре се очертава интересен ден, както очаквах. Финал на Семен, полуфинал на Хавиер, Камия и Магомед могат да наравят нещо интересно, а Божидар Андреев ако направи това, което ми се иска денят ще е топ. А за квалификациите на Боряна и Стили нямам притеснения.

 

 

Лично аз от Новиков очаквах добро представяне, но да кажем да стигне до шанс за бронз. Определено днес игра със самочувствие и се бори с желание. Направи много качествени победи срещу силни съперници. Дано утре е неговият ден отново и се окичи със златото. 

Да, утре ще е интересен ден. Кимия е с труден жребий, като й се падна сънародничка от Иран. Там този двубой ще е много важен, като за начало.

Дано Божидар представи това на което е способен, защото днес Иван Димов разочарова. 

За гимнастичките, дано всичко мине успешно и двете се класират за финала. 

При Магомед нещата са ми въпросителни. 

Пожелавам на Хавиер да продължи с играта си и да покаже на какво е способен. 

Надявам се на много поводи за радост утре.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, момчета. Понеже не съм запознат с регламента в модерния петобой може ли някой да ми обясни ако знаете разбира се как се точкува фехтовката и всички ли продължават напред

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ros said:

Здравейте, момчета. Понеже не съм запознат с регламента в модерния петобой може ли някой да ми обясни ако знаете разбира се как се точкува фехтовката и всички ли продължават напред

Нямам представа, никога не съм го гледал този спорт. Но предполагам си има някакво общо класиране след всички спортове.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Federer91 said:

Нямам представа, никога не съм го гледал този спорт. Но предполагам си има някакво общо класиране след всички спортове.

Незнам как ще прозвучи, но мислех, че само аз не знам правилата. Явно ще ги учим в движение. Добро начало за Магомед. Явно ще е срещу узбека. Изглежда доста силов и класен

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ros said:

Незнам как ще прозвучи, но мислех, че само аз не знам правилата. Явно ще ги учим в движение. Добро начало за Магомед. Явно ще е срещу узбека. Изглежда доста силов и класен

За Ализаде ме е яд мене, защото и двата рунда загуби буквално в последните 3-4 секунди. Може да не е българка, ама бързо усвоява български маниери на изтърваване на нещата в последния момент..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Federer91 said:

За Ализаде ме е яд мене, защото и двата рунда загуби буквално в последните 3-4 секунди. Може да не е българка, ама бързо усвоява български маниери на изтърваване на нещата в последния момент..

И аз се ядосах. Ама поне е от силен състезател и има шанс за репешаж. Ако стигне со там тази вечер се очертава супер наситена

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

И така... репешажът е насрочен за 21.06 часа. Дано успее да го вземе и да се бори за медал. Срещата за бронза е насрочена за 21.34. Божидар стартира в 20.30. Полуфиналът на Магомед е около 20.00 часа, а този на Хавиер е в 22.46. Семен и той някъде към 21.30. Така че от около 8 до около 11 ще са едни от най-напрегнатите и натоварени часове.

Edited by Ros
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...