website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024.


 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, ChandlerMne said:

Meni analiza DjukeVB izgleda realno, obzirom na te gubitke poena u zavisnosti od rezultata. Nije mi narocito logicno da nasi porazi 3-2 i pobjeda Kube 3-2 znace isto kao nasi porazi od 3-0 i pobjeda Kube 3-0. 

Treba precizno izracunati svaki scenario.

Kako god bilo, nisam optimista. Prije par nedjelja sam rekao - tesko se vaditi protiv Slovenije i Poljske.

Kuba sa pobedom 3-2 dobija preko 13 bodova, što je i više nego dovoljno da nas prestignu ako mi izgubimo oba meča.

Link to comment
Share on other sites

Ako Kuba dobije sutra, moramo i mi bar jednu da dobijemo, a precizno u setovima znaće se večeras posle Italija - Slovenija jer to utiče na naš sutrašnji meč, ali ja se još nisam ni bavio tim slučajem.

 

Ono što je sada sigurno, Srbija - Poljska 1-1, sada Kuba automatski ispada ako izgubi bilo kojim rezultatom, odnosno nama ne treba više ni set

Link to comment
Share on other sites

Pred poslednji dan Srbija 260.07, a Kuba 251.69, u meču Kuba - Poljska pobeda Kube 17.65 - 15.15 - 12.65, poraz 2.35 - 0.01 -0.01, u meču Srbija - Slovenija pobeda Srbije 14.9 - 12.4 - 9.9, poraz 5.1 - 2.6 - 0.1

 

U slučaju poraza Kube automatski prolazimo, a u slučaju bilo koje pobede Kube dovoljna nam je pobeda 3-2 protiv Slovenije

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DjukaVB said:

Pred poslednji dan Srbija 260.07, a Kuba 251.69, u meču Kuba - Poljska pobeda Kube 17.65 - 15.15 - 12.65, poraz 2.35 - 0.01 -0.01, u meču Srbija - Slovenija pobeda Srbije 14.9 - 12.4 - 9.9, poraz 5.1 - 2.6 - 0.1

 

U slučaju poraza Kube automatski prolazimo, a u slučaju bilo koje pobede Kube dovoljna nam je pobeda 3-2 protiv Slovenije

Šteta za peti set danas, da smo osvojili bio bi nam dovoljan samo set od Poljaka protiv Kube da se kvalifikujemo. Kubanci će biti motivisani sutra a mi ćemo teško protiv Slovenije i pune dvorane.

Link to comment
Share on other sites

Значи то је сада 109 укупно. Остају још да се потврде три квоте за атлетику по ренкингу и једна у пливању за Ању Цревар. Свеукупно 113. 

 

У тенису смо остали на два имена, Ђоковић и Лајовић. Ђере и Кецмановић су одустали. И још се не зна ништа за женски тенис. И то би било то.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...