website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

Petrov ima 36 godina a sebi dozvoljava (i dalje) ovakvo brukanje. Zapravo, savez to dozvoljava. Za jedno od najbitnijih takmicenja on se ovako spremi. Gadjati 90, 91 na ovom nivou... Moraju se neke norme postaviti, jer odlazak na bilo koje takmicenje sa rezultatima koje on postize zaista nema rezona. 564 je zaista sraman rezultat. 

Grgic nesto bolji ali je sasvim jasno da od OI ovoga puta nista nema.

Jovana Todorovic je uspjela da bude gora i od Petrova. Mislim da 546 postizu na regionalnim takmicenjima (prvenstvo Juznog Banata recimo). Jedino je za utjehu to sto je jos uvijek mlada. 

Sve u svemu sramota. Jasna ce morati nesto da promijeni jer mi se cini da kao trener nece biti ni priblizno dobra kao recimo Jelena Arunovic.

Link to comment
Share on other sites

Teodora je u finalu. Za 2 kvote sa tim da Norvežanka i Švajcarkinja već imaju kvote. Tu je i Francuskinja, ne znam dal se ona računa. Ali hajde da kažemo borba za 2 mesta 6 takmičarki. 

 

Što se muškaraca tiče, Sebić je imao jednu lošu seriju koja ga je koštala možda finala. Lazar je trenutno sedmi, neće to biti dovoljno za finale posle druge grupe. 

 

Sad vidim da i Poljakinja ima kvotu. Znači 2/5

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Sedmo mesto i ništa od kvote. Pucala 9,5 jbg u drugoj eliminaciji. 

 

Tih 9,5 je bio najlošiji hitac od svih takmičarki od svih hitaca u finalu. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno kako nasi stoje na rang listi, poslednji put kada sam gledao cak ni Lazar nije bio visoko plasiran. Vjerujem da je tu jedina sansa za jos jednu kvotu. Nasi (osim Zorane i Damira) ne znaju da pucaju u finalima tako da od turnira ne treba vise nista ocekivati. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2024 at 4:41 PM, ChandlerMne said:

Ne znam tacno kako nasi stoje na rang listi, poslednji put kada sam gledao cak ni Lazar nije bio visoko plasiran. Vjerujem da je tu jedina sansa za jos jednu kvotu. Nasi (osim Zorane i Damira) ne znaju da pucaju u finalima tako da od turnira ne treba vise nista ocekivati. 

10М ваздушна пушка:

#15 Лазар Ковачевић

#77 Миленко Себић

#82 Милутин Стефановић

____________________________

#32 Теодора Вукојевић

#80 Ивана Максимовић Анђушић

#85 Андреа Арсовић

 

50М тростав, МК пушка:

#27 Милутин Стефановић

#30 Миленко Себић

#49 Лазар Ковачевић

___________________________

#22 Теодора Вукојевић

#53 Андреа Арсовић

#72 Сања Вукашиновић

 

Дамир је #1, Зорана #4

Link to comment
Share on other sites

Надам се да ће Ракоњац и Хавран одмах након ОИ ући у сениорски тим јер су већ сада најбољи (обоје су и сениорски прваци државе ваздушном пушком).

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2024 at 7:42 PM, ChandlerMne said:

Od djevojaka valjda ista ekipa kao na takmicenju od prosle nedjelje - Matovic, Radovanovic, Cirkovic, Brankovic.

Za djevojke sam bio u pravu, njih 4 nastupaju na OQT. Osim njih i Sendrik, Magomedov i Dusan Veletic.

Link to comment
Share on other sites

 

На турниру у Данској (Тор Мастерс) Виктор победио Алија. Мало су судије поквариле меч са два бода казне Алију на минут ипо до краја, али је и до тог тренутка Виктор имао предност.

 

8 hours ago, ChandlerMne said:

Za djevojke sam bio u pravu, njih 4 nastupaju na OQT. Osim njih i Sendrik, Magomedov i Dusan Veletic.

Очекивао сам више мушкараца. Већ данас имамо троје - Велетић, Бранковић, Радовановић.

 

11 hours ago, Майкл said:

Надам се да ће Ракоњац и Хавран одмах након ОИ ући у сениорски тим јер су већ сада најбољи (обоје су и сениорски прваци државе ваздушном пушком).

Постоји ли неко рационално објашњење зашто то већ сад није случај? Ако сам добро испратио шта је писано овде, ми смо на овом ЕП испустили једно потенцијално финале. Ако је грешка у процени, баш и није мала.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pedja789 said:

На турниру у Данској (Тор Мастерс) Виктор победио Алија. Мало су судије поквариле меч са два бода казне Алију на минут ипо до краја, али је и до тог тренутка Виктор имао предност

Viktor je svakako bio izabran za kvalifikacije i prije ovoga ali je fino da jednog Alija moze da dobije u direktnom duelu. Posto odavno nije radio, imam odredjenu dozu sumnje sta moze na turniru ali racunam da ima dovoljno iskustva da napravi dobar rezultat i u ovim okolnostima.

4 hours ago, pedja789 said:

Очекивао сам више мушкараца. Већ данас имамо троје - Велетић, Бранковић, Радовановић

Ovaj Veletic je profesionalac, ima dobar skor, nokautirao je Erika Fajfera koji je ucestvovao na igrama u Londonu i Riu a bio je dvostruki bronzani sa SP. Zanimljivo ce biti sta on moze. Za Ninu bi uspjeh bio bilo koja pobjeda jer je u ocajnoj formi vec duze. 

 

4 hours ago, pedja789 said:

Постоји ли неко рационално објашњење зашто то већ сад није случај? Ако сам добро испратио шта је писано овде, ми смо на овом ЕП испустили једно потенцијално финале. Ако је грешка у процени, баш и није мала.

Mislim da je primarno u pitanju nesposobnost saveza i trenera. Racunaju na iskustvo Andree, Ivane, Milenka, Milutina... A vrlo je moguce da i politika ima odredjenu ulogu.

Recimo, Lupulesku ce postati predsjednik STSS nedugo nakon toga sto je usao u SNS. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pedja789 said:

Постоји ли неко рационално објашњење зашто то већ сад није случај? Ако сам добро испратио шта је писано овде, ми смо на овом ЕП испустили једно потенцијално финале. Ако је грешка у процени, баш и није мала.

Мени делује да је то стара бољка српског спорта, шаљеш квалитетне јуниоре/млађе сениоре на такмичења за млађе узрасте (иако су их квалитетом и резултатима прерасли) да би се узимале медаље и та година прогласила за успешну у годишњем извештају.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...