website statistics
Jump to content

Týdenní souhrny výsledků českých sportovců v olympijských sportech


 Share

Recommended Posts

Týden 18. - 24. července 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA250, Hamburk :GER 1. kolo Barbora Krejčíková [3] vs. Suzan Lamens [Q] :NED 6:2, 6:4
Kateřina Siniaková vs. Daria Kasatkina [2] :RUS 6:2, 2:6, 6:4
2. kolo Barbora Krejčíková [3] vs. Magdalena Frech :POL 6:3, 6:0
Kateřina Siniaková vs. Laura Pigossi :BRA 6:1, 6:1
QF Barbora Krejčíková [3] vs. Anastasia Potapova :RUS 1:6, 3:6
Kateřina Siniaková vs. Bernarda Pera :USA 3:6, 1:6
ATP250, Gstaad :SUI 1. kolo Jiří Lehečka vs. Thomas Martin Etcheverry :ARG 6:1, 6:3
2. kolo Jiří Lehečka vs. Casper Ruud [1] :NOR

3:6, 4:6

ATPchall., Nur Sultan :KAZ 1. kolo David Poljak vs. Akira Santillan :AUS 3:6, 7:6, 6:4
Andrew Paulson vs. Evgeny Karlovskiy :RUS 4:6, 4:6
Dominik Palán [Q] vs. Evgeny Donskoy [7] :RUS 2:6, 6:7
2. kolo David Poljak vs. Evgeny Donskoy [7] :RUS 4:6, 6:3, 3:6
ATPchall., Tampere :FIN 1. kolo Jonáš Forejtek vs. Maximilian Marterer [3] :GER 2:6, 0:6
atletika MS, Eugene :USA Ženy maraton Tereza Hrochová

2:30:39 (17.)

Ženy oštěp, Q Nikola Ogrodníková 60,59 (7., Q)
Ženy oštěp, F Nikola Ogrodníková 60,18 (8.)
Ženy 400m, SF Lada Vondrová 51,47 (17.)
Muži 200m, R Jan Jirka 20,73 (35.)
Ženy 100m překážek, R Helena Jiranová 13,37 (33.)
Muži oštěp, Q Jakub Vadlejch 85,23 (4., Q)
Vítězslav Veselý DNS
Muži oštěp, F Jakub Vadlejch 88,09 (3.) :champion: 
Muži desetiboj Jiří Sýkora 8107 (13.)
Ondřej Kopecký DNS
Muži 4x400m, R Krsek, Maslák, Desenský, Šorm 3:02,42 (5., Q)
Muži 4x400m, F Krsek, Maslák, Desenský, Šorm 3:01,63 (8.)
Ženy chůze 35km Tereza Ďurdiaková DNF
Muži chůze 35km Vít Hlaváč 2:32:50 (23.)
šerm MS, Káhira :EGY Ženy kord, 1. kolo Kateřina Saligerová vs. Eszter Muhari :HUN 3:15
Muži kord, 1. kolo Martin Bureš vs. Mohamed Al-Sayed :EGY 11:15
Michal Čupr vs. Elmir Alimzhanov :KAZ 9:15
Muži fleret, 1. kolo Alexander Choupenitch vs. Heo Jun :KOR 15:6
Muži fleret, 2. kolo Alexander Choupenitch vs. Jonas Winterberg-Poulsen :DEN 15:10
Muži fleret, 3. kolo Alexander Choupenitch vs. Daniel Dosa :HUN 15:8
Muži fleret, QF Alexander Choupenitch vs. Ka Long Cheung :HKG 14:15
Muži týmy kord, 1. kolo Česko vs. Írán :IRI 45:20
Muži týmy kord, 2. kolo Česko vs. Izrael :ISR 45:35
Muži týmy kord, 3. kolo Česko vs. Švýcarsko :SUI 37:45
Ženy týmy kord, 2. kolo Česko vs. Japonsko :JPN 45:42
Ženy týmy kord, 3. kolo Česko vs. Polsko :POL 26:45
Muži týmy fleret, 2. kolo Česko vs. Maďarsko :HUN 24:45
lukostřelba SP, Medellin :COL Muži compound, Q Martin Vaněk 689 (46.)
Muži compound, 1. kolo Martin Vaněk vs. Martin Damsbo :DEN 146:146
moderní pětiboj MS, Alexandrie :EGY Muži dvojice Tůma, Houška 1408 (3.) :champion:
Link to comment
Share on other sites

Týden 25. - 31. července 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA250, Praha :CZE 1. kolo Barbora Palicová [Q] vs. Lucie Havlíčková [WC] 4:6, 4:6
Marie Bouzková [8] vs. Sinja Kraus [LL] :AUT 6:2, 7:6
Dominika Šalková [Q] vs. Ylena In-Albon :SUI 6:1, 6:4
Tereza Martincová vs. Chloe Pacquet :FRA 6:2, 4:6, 3:6
Linda Nosková [WC] vs. Natalia Vikhlyantseva [LL] :RUS 6:2, 3:1skreč
Barbora Krejčíková [2] vs. Anna Blinkova :RUS 6:3, 6:1
2. kolo Lucie Havlíčková [WC] vs. Anett Kontaveit [1] :EST 4:6, 3:6
Marie Bouzková [8] vs. Dominika Šalková [Q] 6:1, 6:2
Linda Nosková [WC] vs. Alize Cornet [5] :FRA 7:5, 1:6, 7:6
Barbora Krejčíková [2] vs. Nao Hibino [LL] :JPN 6:3, 6:7, 3:6
QF Marie Bouzková [8] vs. Oksana Selekhmeteva [Q] :RUS 6:3, 6:0
Linda Nosková [WC] vs. Nao Hibino [LL] :JPN 6:3, 4:2skreč
SF Linda Nosková [WC] vs. Marie Bouzková [8] 6:7, 3:6
F Marie Bouzková [8] vs. Anastasia Potapova [7] :RUS 6:0, 6:3 :champion:
WTA250, Varšava :POL 1. kolo Kateřina Siniaková vs. Jesika Malečková [Q]  6:2, 6:4
2. kolo Kateřina Siniaková vs. Ana Bogdan :ROU 0:6, 2:6
ATP250, Kitzbühel :AUT 1. kolo Jiří Lehečka vs. Thiago Monteiro :BRA 7:6, 6:4
Vít Kopřiva [Q] vs. Joao Sousa [8] :POR 1:6, 5:7
2. kolo Jiří Lehečka vs. Joao Sousa [8] :POR 7:6, 1:6, 6:3
QF Jiří Lehečka vs. Roberto Bautista-Agut [3] :ESP 6:4, 5:7, 5:7
ATPchall., Zug :SUI 1. kolo Zdeněk Kolář [5] vs. Otto Virtanen [LL] :FIN 4:6, 4:6
ATPchall., San Benedetto :ITA 1. kolo Jonáš Forejtek vs. Andrea Vavassori :ITA 4:6, 6:3, 1:6
Lukáš Rosol vs. Fabian Maroszan :HUN 3:6, 4:6
Michael Vrbenský [Q] vs. Frederico Ferreira Silva :POR 3:6, 4:6
vodní slalom MS, Augsburg :GER Ženy K1 hlídky Valíková, Fišerová, Galušková

111,17 (4.)

Muži K1 hlídky Prskavec, Přindiš, Tunka 95,84 (4.)
Ženy C1 hlídky G. Satková, Fišerová, M. Satková 115,35 (1.) :champion:
Muži C1 hlídky Rohan, Chaloupka, Heger 105,81 (5.)
Ženy K1, Q Barbora Valíková 110.17 (31.)
Tereza Fišerová 101.96 (8., Q)
Antonie Galušková 104.77 (20., Q)
Ženy K1, SF Tereza Fišerová 174.14 (29.)
Antonie Galušková 116.31 (17.)
Muži K1, Q Ondřej Tunka 92.22 (28., Q)
Vít Přindiš 86.83 (1., Q)
Jiří Prskavec 87.38 (2., Q)
Muži K1, SF Ondřej Tunka 102.93 (21.,)
Vít Přindiš 95.31 (3., Q)
Jiří Prskavec 95.86 (5., Q)
Muži K1, F Vít Přindiš 94.78 (1.) :champion:
Jiří Prskavec 98.23 (5.)
Ženy C1, Q Gabriela Satková 112.79 (18., Q)
Martina Satková 111.81 (12., Q)
Tereza Fišerová 107.61 (2., q)
Ženy C1, SF Gabriela Satková 114.58 (4., Q)
Martina Satková 118.26 (9., Q)
Tereza Fišerová 126.67 (19.)
Ženy C1, F Gabriela Satková 121.87 (7.)
Martina Satková 125.67 (10.)
Muži C1, Q Vojtěch Heger 97.54 (6., q)
Lukáš Rohan 97.75 (14., Q)
Václav Chaloupka 96.60 (4., q)
Muži C1, SF Vojtěch Heger 102.60 (2., Q)
Lukáš Rohan 109.14 (19.)
Václav Chaloupka 103.79 (8., Q)
Muži C1, F Vojtěch Heger 105.19 (7.)
Václav Chaloupka 107.07 (9.)
BMX MS dráha, Nantes :FRA Muži Mikuláš Nevrkla DNS
moderní pětiboj MS, Alexandrie :EGY Ženy dvojice Křenková, Novotná 1225 (7.)
Muži, Q Jan Kuf 1166 (7., Q)
Marek Grycz 1165 (11., Q)
Martin Vlach 1172 (15., Q)
Ondřej Polívka 1169 (17., Q)
Muži, SF Jan Kuf 1169 (6., Q)
Marek Grycz 1145 (12.)
Martin Vlach 1178 (8., Q)
Ondřej Polívka 1176 (9., Q)
Muži, F Jan Kuf DNS
Martin Vlach 1475 (12.)
Ondřej Polívka 1453 (15.)
Ženy, Q Veronika Novotná 1055 (15., Q)
Anna Roubíčková 981 (33.)
Karolína Křenková 1060 (8., Q)
Ženy, SF Veronika Novotná 1013 (18.)
Karolína Křenková 1072 (8., Q)
Ženy, F Karolína Křenková 1366 (11.)
Smíšené dvojice Kuf, Novotná  
volejbal Challenger cup, Soul :KOR Muži, QF Česko vs. Tunisko :TUN 3:1
Muži, SF Česko vs. Kuba :CUB 0:3
Muži, o 3. místo Česko vs. Korea :KOR 2:3
Ženy, QF Česko vs. Belgie :BEL 0:3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Týden 1. - 7. srpna 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA250, San Jose :USA 1. kolo Karolína Plíšková [8] vs. Katie Boulter :GBR 1:6, 7:6, 6:3
2. kolo Karolína Plíšková [8] vs. Amanda Anisimova :USA 6:4, 5:7, 1:6
WTA500, Washington :USA 1. kolo Tereza Martincová vs. Wang Xinyu :CHN 0:6, 6:4, 6:4
2. kolo Tereza Martincová vs. Victoria Azarenka [4] :BLR 6:7, 2:6
ATPchall., Lexington :USA 1. kolo Dalibor Svrčina [3] vs. Govind Nanda :USA 6:7, 1:6
ATPchall., Liberec :CZE 1. kolo Jiří Lehečka [1] vs. Nicola Kuhn :GER 6:2, 6:1
Andrew Paulson [WC] vs. Oleksii Krutykh :UKR 6:3, 6:7, 6:4
Vít Kopřiva [7] vs. Duje Ajduković :CRO 6:2, 6:1
Jonáš Forejtek vs. Oriol Roca Batalla :ESP 2:6, 2:6
Petr Nouza [Q] vs. Vitaly Sachko [LL] :UKR 6:7, 4:6
Tomáš Macháč [4] vs. Sebastian Ofner :AUT 7:6, 6:3
Daniel Siniakov [WC] vs. Nicolas Alvarez Varona :ESP 4:6, 3:6
Michael Vrbenský [WC] vs. Fabian Marozsan :HUN 1:6, 1:6
2. kolo Jiří Lehečka [1] vs. Sumit Nagal [Q] :IND 6:4, 1:6, 6:3
Andrew Paulson [WC] vs. Vít Kopřiva [7] 4:6, 6:1, 3:6
Tomáš Macháč [4] vs. Yshal Oliei [Q] :ISR 6:3, 6:4
QF Jiří Lehečka [1] vs. Vít Kopřiva [7] 6:4, 6:1
Tomáš Macháč [4] vs. Otto Virtanen :FIN 6:2, 3:6, 2:6
SF Jiří Lehečka [1] vs. Giovanni Mpetshi Perricard [Q] :FRA 6:4, 6:7, 7:6
F Jiří Lehečka [1] vs. Nicolas Alvarez Varona :ESP 6:4, 6:4 :champion:
ATPchall., Cordenons :ITA 1. kolo Zdeněk Kolář [6] vs. Andrey Chepelev [LL] :RUS 6:4, 2:6, 0:6
kanoistika MS, Halifax :CAN Muži C1 200m, R Petr Fuksa

41,69 (4., QSF)

Muži C1 200m, SF Petr Fuksa 42,65 (3., QF)
Muži C1 200m, F Petr Fuksa 39,73 (6.)
Ženy K4 500m, R Zárubová, Betlachová, Sobišková, Házová 1:39,84 (6., QSF)
Ženy K4 500m, SF Zárubová, Betlachová, Sobišková, Házová 1:41,42 (7.)
Muži K4 500m, R Špicar, Šlouf, Zavřel, Havel 1:22,62 (2., QSF)
Muži K4 500m, SF Špicar, Šlouf, Zavřel, Havel 1:23,37 (1., QF)
Muži K4 500m, F Špicar, Šlouf, Zavřel, Havel 1:23,28 (9.)
Muži C2 500m, R Hrabal, Zalubil 1:47,23 (3., QSF)
Muži C2 500m, SF Hrabal, Zalubil 1:48,55 (6.)
Muži K1 500m, R Josef Dostál 1:42,18 (1., QSF)
Muži K1 500m, SF Josef Dostál 1:44,00 (3., QF)
Muži K1 500m, F Josef Dostál 1:42,45 (1.) :champion:
Ženy K1 500m, R Anežka Paloudová 1:57,09 (2., QSF)
Ženy K1 500m, SF Anežka Paloudová 2:00,36 (5.)
Muži C1 500m, R Martin Fuksa 1:51,96 (3., QSF)
Muži C1 500m, SF Martin Fuksa 1:53,78 (1., QF)
Muži C1 500m, F Martin Fuksa 1:56,79 (3.) :champion:
Muži K1 1000m, R Josef Dostál 3:42,47 (2., QSF)
Muži K1 1000m, SF Josef Dostál 3:40,82 (1., QF)
Muži K1 1000m, F Josef Dostál 3:41,53 (5.)
Ženy K1 200m, R Eliška Betlachová 44,59 (5., QSF)
Ženy K1 200m, SF Eliška Betlachová 47,18 (6.)
Muži K1 200m, R Martin Sobišek 38,22 (6., QSF)
Muži K1 200m, SF Martin Sobišek 37,89 (5.)
Muži C1 1000m, R Martin Fuksa 4:06,28 (2., QSF)
Muži C1 1000m, SF Martin Fuksa 4:10,34 (2., QF)
Muži C1 1000m, F Martin Fuksa 4:16,21 (3.) :champion:
Muži K2 1000m, R Kukačka, Vorel 3:32,25 (3., QF)
Muži K2 1000m, F Kukačka, Vorel 3:40,79 (8.)
Ženy K1 1000m, R Anežka Paloudová 4:20,42 (4., QSF)
Ženy K1 1000m, SF Anežka Paloudová 4:21,48 (1., QF)
Ženy K1 1000m, F Anežka Paloudová 4:38,21 (5.)
Muži C2 1000m, R Hrabal, Zalubil 3:58,84 (4., QSF)
Muži C2 1000m, SF Hrabal, Zalubil 3:57,93 (3., QF)
Muži C2 1000m, F Hrabal, Zalubil 4:09,16 (6.)
Ženy K2 500m, R Zárubová, Betlachová 1:55,20 (5., QSF)
Ženy K2 500m, SF Zárubová, Betlachová 1:51,61 (4.)
Muži K2 500m, R Špicar, Havel 1:37,32 (2., QSF)
Muži K2 500m, SF Špicar, Havel 1:34,82 (3., QF)
Muži K2 500m, F Špicar, Havel 1:35,99 (4.)
Link to comment
Share on other sites

Týden 8. - 14. srpna 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA1000, Toronto :CAN 1. kolo Karolína Plíšková [14] vs. Barbora Krejčíková 6:3, 6:4
Petra Kvitová vs. Alison Riske :USA 2:6, 6:4, 3:6
Marie Bouzková [Q] vs. Elina Rybakina :KAZ 5:7, 7:6, 1:6
Tereza Martincová [Q] vs. Belinda Bencic [12] :SUI 4:6, 2:6
2. kolo Karolína Plíšková [14] vs. Amanda Anisimova :USA 6:1, 6:1
3. kolo Karolína Plíšková [14] vs. Maria Sakkari [3] :GRE 6:1, 6:7, 6:3
QF Karolína Plíšková [14] vs. Qinwen Zheng :CHN 4:6, 6:4, 6:4
SF Karolína Plíšková [14] vs. Beatriz Haddad Maia :BRA 3:6, 6:7
WTA125, Concord :USA 1. kolo Karolína Muchová vs. Mirjam Bjorklund :SWE 6:2, 6:1
2. kolo Karolína Muchová vs. Katrina Scott [Q] :USA 3:6, 0:4skr
ATPchall., Chicago :USA 1. kolo Dalibor Svrčina vs. Genaro Alberto Olivieri :ARG 6:4, 4:6, 3:6
ATPchall., Meerbusch :GER 1. kolo Vít Kopřiva vs. Dennis Novak :AUT 7:6, 2:6, 5:7
Jonáš Forejtek vs. Maximilian Marterer [8] :GER 6:3, 7:6
2. kolo Jonáš Forejtek vs. Kimmer Coppejans [WC] :BEL 6:7, 6:4, 6:4
QF Jonáš Forejtek vs. Riccardo Bonadio :ITA 4:6, 3:6
BMX freestyle ME, Mnichov :GER Ženy, Q Iveta Miculyčová 58.10 (7., Q)
Kateřina Jalůvková 25.90 (11.)
Ženy, F Iveta Miculyčová 80.00 (1.) :champion:
Muži, Q Tomáš Beran 72.25 (7., Q)
Martin Habada 50.35 (19.)
Muži, F Tomáš Beran 84.80 (4.)
veslování ME, Mnichov :GER Ženy páry, R Novotníková, Flamíková 8:05,18 (4., opr.)
Ženy páry, opravy Novotníková, Flamíková 7:48,51 (4.)
Muži dvojskif, R Cincibuch, Podrazil 7:09,22 (3., Q)
Muži dvojskif, SF Cincibuch, Podrazil 6:42,35 (4.)
Ženy skif, R Lenka Antošová 9:07,05 (2., Q)
Ženy skif, SF Lenka Antošová 8:21,50 (4.)
Ženy dvojskif lehkých vah, R Cinková, Neuhortová 8:02,33 (4., opr.)
Ženy dvojskif lehkých vah, opravy Cinková, Neuhortová 7:48,70 (4.)
Muži dvojskif lehkých vah, R Šimánek, Vraštil 7:12,71 (3., opr.)
Muži dvojskif lehkých vah, oprava Šimánek, Vraštil 6:51,82 (1., Q)
Muži dvojskif lehkých vah, F Šimánek, Vraštil 6:42,95 (5.)
Muži párová čtyřka, R Fleissner, Šišma, Neděla, Zíma 6:23,87 (2., Q)
Muži párová čtyřka, SF Fleissner, Šišma, Neděla, Zíma 6:25,10 (5.)
sportovní lezení ME, Mnichov :GER Ženy obtížnost, Q Tereza Sirůčková 30.02 (32.)
Eliška Adamovská 9.08 (9., Q)
Michaela Smetanová 25.22 (23., Q)
Arina Jurčenko 35.71 (39.)
Markéta Janošová 33.24 (38.)
Ženy obtížnost, SF Eliška Adamovská 24+ (8., Q)
Michaela Smetanová 19 (18.)
Ženy obtížnost, F Eliška Adamovská 37+ (6.)
Muži bouldering, Q Adam Ondra 3T4z 9 9 (13., Q)
Muži bouldering, SF Adam Ondra 2T2z 8 7 (1., Q)
Muži bouldering, F Adam Ondra 2T2z 12 10 (3.) :champion:
Ženy bouldering, Q Eliška Adamovská 3T4z 18 16 (15., Q)
Markéta Janošová 1T2z 1 2 (40.)
Michaela Smetanová 0T2z 0 2 (43.)
Ženy bouldering, SF Eliška Adamovská 2T4z 3 13 (5., Q)
Ženy bouldering, F Eliška Adamovská 1T2z 4 7 (5.)
Muži obtížnost, Q Adam Ondra 2.29 (=1., Q)
Martin Stráník 15.30 (13., Q)
Šimon Potůček 38.78 (40.)
Štěpán Potůček 42.26 (43.)
Muži obtížnost, SF Adam Ondra 43+ (2., Q)
Martin Stráník 36+ (10.)
Muži obtížnost. F Adam Ondra 37+ (1.) :champion:
dráhová cyklistika ME, Mnichov :GER Muži týmový sprint, Q Bábek, Čechman, Bohuslávek 36,256 (6., Q)
Muži týmový sprint, 1. kolo Česká republika vs. Francie :FRA prohra
Ženy scratch Petra Ševčíková 6.
Muži 40km bodovací závod Jan Voneš 51 (9.)
Muži sprint, Q Matěj Bohuslávek 9,995 (13., Q)
Martin Čechman 9,877 (11., Q)
Muži sprint, 1/16finále Matěj Bohuslávek vs. Eduard Žalar :SLO výhra
Martin Čechman vs. Daniele Napolitano :ITA výhra
Muži sprint, osmifinále Matěj Bohuslávek vs. Rayan Helal :FRA prohra
Martin Čechman vs. Maximilian Dörnbach :GER prohra
Ženy časovka 500m, Q Veronika Jaborníková 34,668 (11.)
Ženy eliminační závod Kateřina Kohoutková DNF
Muži scratch Daniel Babor 16.
Ženy sprint, Q Veronika Jaborníková 10,994 (15., Q)
Ženy sprint, 1/16finále Veronika Jaborníková vs. Elena Bissolati :ITA výhra
Ženy sprint, osmifinále Veronika Jaborníková vs. Emma Hinze :GER prohra
Ženy 25km bodovací závod Kateřina Kohoutková DNS
Muži eliminační závod Jan Voneš 12.
plavání ME, Řím :ITA Muži 50m motýlek, R Tomáš Franta 25,26 (53.)
Jan Šefl 24,13 (34.)
Muži 100m prsa, R Matěj Zábojník 1:00,34 (18., swim-off)
Muži 100m prsa, swim-off Matěj Zábojník 1:00,63 (Q)
Muži 100m prsa, SF Matěj Zábojník 1:00,84 (12.)
Ženy 100m prsa, R Kristýna Horská 1:09,96 (29.)
Muži 200m znak, R Jan Čejka 2:00,86 (17., Q)
Muži 200m znak, SF Jan Čejka 2:00,29 (15.)
Muži 100m motýlek, R Jan Šefl 52,67 (16., Q)
Ondřej Gemov 54,54 (41.)
Muži 100m motýlek, SF Jan Šefl 52,95 (15.)
Ženy 50m znak, R Simona Kubová 28,17 (7., Q)
Ženy 50m znak, SF Simona Kubová 28,21 (11.)
Muži 200m prsa, R Matěj Zábojník 2:11,16 (1., Q)
Muži 200m prsa, SF Matěj Zábojník 2:11,48 (7., Q)
Muži 200m prsa, F Matěj Zábojník 2:12,27 (8.)
Muži 50m znak, R Jan Čejka 25,89 (30.)
Tomáš Franta 25,37 (16., Q)
Muži 50m znak, SF Tomáš Franta 25,12 (11.)
Ženy 200m prsa, R Kristýna Horská 2:26,81 (6., Q)
Ženy 200m prsa, SF Kristýna Horská 2:25,71 (7., Q)
synchronizované plavání ME, Řím :ITA Ženy volné sólo, Q Karolína Klusková 75.5333 (14.)
Ženy technické sólo Karolína Klusková 76.4867 (10.)
Ženy volný duet, Q Klusková, Mrázková 77.5333 (12., Q)
Ženy volný duet, F Klusková, Mrázková 77.5333 (12.)
triatlon ME, Mnichov :GER Ženy Tereza Zimovjanová 1:57:40 (23.)
Heidi Juránková 2:00,32 (35.)
Petra Kuříková DNF
Muži Radim Grebík 1:48:49 (46.)
Jan Volar DNF
David Martin 1:48:14 (44.)
Smíšená štafeta Volar, Zimovjanová, Grebík, Juránková 1:29:26 (13.)
stolní tenis ME, Mnichov :GER Muži dvouhra, skupina Jiří Martinko vs. Fatih Karabaxhak :KOS 3:0
Tomáš Polanský vs. Barish Moullet :SUI 3:0
David Reitspies vs. Ádám Szudi :HUN 3:1
Pavel Širuček vs. Petyo Krastev :BUL 3:0
Ženy dvouhra, skupiny Markéta Ševčíková vs. Sabina Surjan :SRB 3:1
Kateřina Tomanovská vs. Harisa Mešetović :BIH 3:0
Ženy čtyřhra, předkolo Solja :AUT/Ševčíková vs. Zhang :ESP/Degraef :BEL 3:0
Smíšená čtyřhra, předkolo Reitspies/Tomanovská vs. Kulczycki/Wegrzyn :POL 0:3
Jančařík/Blašková vs. Mladenovic/Ni :LUX 0:3
silniční cyklistika ME, Mnichov :GER Muži silniční závod Jan Bárta 4:39:07 (46.)
Tomáš Bárta 4:39:07 (42.)
Dominik Neuman 4:38:49 (20.)
Jakub Otruba 4:39:04 (34.)
Zdeněk Štybar 4:39:02 (32.)
Adam Ťoupalík 4:39:07 (41.)
Link to comment
Share on other sites

Týden 15. - 21. srpna 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA1000, Cincinnati :USA 1. kolo Marie Bouzková [Q] vs. Cori Gauff [11] :USA 7:5, 1:0skr.
Barbora Krejčíková vs. Veronika Kudermetova :RUS 3:6, 3:6
Petra Kvitová vs. Jil Belen Teichmann :SUI 6:7, 7:6, 6:3
Karolína Plíšková [14] vs. Venus Williams :USA 7:5, 6:1
Tereza Martincová [Q] vs. Nuria Parrizas-Diaz [Q] :ESP 6:7, 6:4, 6:3
2. kolo Marie Bouzková [Q] vs. Allison Riske :USA bez boje
Petra Kvitová vs. Sorana Cirstea :ROU 6:2, 6:3
Karolína Plíšková [14] vs. Elise Mertens :BEL 6:7, 3:6
Tereza Martincová [Q] vs. Anett Kontaveit [2] :EST 6:3, 5:7, 4:6
3. kolo Petra Kvitová vs. Ons Jabeur [5] :TUN 6:1, 4:6, 6:0
QF Petra Kvitová vs. Alja Tomljanovic [Q] :AUS 6:2, 6:3
SF Petra Kvitová vs. Madison Keys :USA 6:7, 6:4, 6:3
F Petra Kvitová vs. Caroline Garcia [Q] :FRA 2:6, 4:6
ATPchall., Vancouver :CAN 1. kolo Jiří Veselý [2] vs. Alexander Ritschard :SUI 6:4, 6:1
2. kolo Jiří Veselý [2] vs. Gilles Simon :FRA 6:2, 3:6, 6:7
ATPchall., Grodzisk Malowiecki :POL 1. kolo Tomáš Macháč [5] vs. Miljan Zekić :SRB 6:3, 6:2
2. kolo Tomáš Macháč [5] vs. Dan Added :FRA 6:2, 6:2
QF Tomáš Macháč [5] vs. Marko Topo [Q] :GER 7:6, 6:0
SF Tomáš Macháč [5] vs. Skander Mansourti :TUN 6:4, 7:5
F Tomáš Macháč [5] vs. Zhizhen Zhang [6] :CHN 1:6, 6:3, 6:2
sportovní gymnastika ME, Mnichov :GER Muži, kůň našíř, Q Radomír Sliz

12.900

atletika ME, Mnichov :GER Ženy maraton Tereza Hrochová 2:36:00 (23.)
Marcela Joglová 2:36:26 (24.)
Moira Stewartová 2:43:03 (40.)
Muži koule, Q Tomáš Staněk 21,39 (Q)
Muži koule, F Tomáš Staněk 21,26 (3.):champion:
Ženy tyč, Q Amálie Švábíková 440 (14.)
Muži desetiboj Adam Sebastian Helcelet 8000 (11.)
Jiří Sýkora DNF
Muži 100m, R Zdeněk Stromšík 10,60 (16.)
Ženy 100m, R Eva Kubíčková 11,61 (18.)
Ženy koule, Q Markéta Červenková DNS
Muži maraton Jiří Homoláč DNF
Muži dálka, Q Radek Juška 780 (7., Q)
Muži dálka, F Radek Juška 766 (9.)
Muži 400m, R Matěj Krsek 46,12 (16., Q)
Pavel Maslák 45,92 (13., q)
Patrik Šorm 45,66 (7., Q)
Muži 400m, SF Matěj Krsek 45,92 (16.)
Pavel Maslák 46,36 (20.)
Patrik Šorm 45,66 (9.)
Ženy 400m, R Tereza Petržilková 52,35 (11., q)
Ženy 400m, SF Tereza Petržilková 52,38 (18.)
Lada Vondrová 51,83 (14.)
Muži 1500m, R Jan Friš 3:40,99 (19.)
Filip Sasínek DNF
Muži 35km chůze Lukáš Gdula DQ
Vít Hlaváč 2:37:32 (9.)
Ženy 35km chůze Tereza Ďurdiaková 3:01:19 (12.)
Ženy 1500m, R Kristiina Mäki 4:04,40 (7., q)
Diana Mezuliáníková 4:07,37 (15.)
Ženy 1500m, F Kristiina Mäki 4:05,73 (6.)
Muži 3000m překážek, R Damián Vích 8:41,43 (21.)
Muži výška, Q Josef Adámek 212
Jan Štefela 221 (10., q)
Muži výška, F Jan Štefela 218 (7.)
Muži 400m překážek, R Vít Müller 49,86 (7., q)
Martin Tuček 50,09 (10., q)
Muži 400m překážek, SF Vít Müller 49,78 (17.)
Martin Tuček 50,32 (21.)
Ženy 400m překážek, R Nikoleta Jíchová 55,93 (2., Q)
Ženy 400m překážek, SF Nikoleta Jíchová 55,48 (11.)
Ženy sedmiboj Dorota Skřivanová DNF
Muži disk, Q Marek Bárta 58,37 (22.)
Ženy oštěp, Q Barbora Špotáková 60,75 (3., q)
Nikola Ogrodníková 57,82 (8., q)
Nikol Tabačková 57,54 (11., q)
Ženy oštěp, F Barbora Špotáková 60,68 (3.) 
Nikola Ogrodníková 54,48 (12.)
Nikol Tabačková 57,93 (8.)
Muži 800m, R Filip Šnejdr 1:48,16 (25.)
Ženy 200m, R Martina Hofmanová 23,73 (23.)
Muži 200m, R Jan Jirka 20,84 (12., Q)
Eduard Kubelík 21,25 (22.)
Jiří Polák 20,94 (18.)
Muži 200m, SF Jan Jirka 20,80 (17.)
Ženy 4x100m, R Kubíčková/Lamačová/Kožuškaničová/Kaiserová DNF
Muži oštěp, Q Jakub Vadlejch 81,81 (1., q)
Vítězslav Veselý 79,29 (4., q)
Martin Konečný 77,49 (9., q)
Muži oštěp, F Jakub Vadlejch 87,28 (2.) 
Vítězslav Veselý 84,36 (4.)
Martin Konečný 73,48 (12.)
Muži 4x100m, R Stromšík/Polák/Jirka/Kolář 39,41 (13.)
Ženy 4x400m, R Petržilková/Jíchová/Hofmanová/Vondrová DQ
Muži 4x400m, R Krsek/Maslák/Desenský/Šorm 3:02,07 (5., Q)
Muži 4x400m, F Krsek/Maslák/Desenský/Šorm 3:01,82 (6.)
Ženy 20km chůze Eliška Martínková 1:31:44 (7.)
Ženy 100m překážek, R Helena Jiranová 13,50 (17.)
plážový volejbal ME, Mnichov :GER Muži, skupina C Šépka/Semerád vs. Nicolai/Cottafava :ITA 15:21, 16:21
Šépka/Semerád vs. Luini/Penninga :NED 14:21, 16:21
Muži, skupina D Perušič/Schweiner vs. Krou/Aye :FRA 19:21, 21:14, 15:10
Perušič/Schweiner vs. Sowa/Pfretzschner :GER 26:24, 17:21, 15:9
Muži, osmifinále Perušič/Schweiner vs. Kantor/Rudol :POL 21:18, 21:23, 15:12
Muži, QF Perušič/Schweiner vs. Hörl/Horst :AUT 21:17, 21:19
Muži, SF Perušič/Schweiner vs. Bryl/Losiak :POL 21:15, 21:11
Muži, F Perušič/Schweiner vs. Ahman/Hellvig :SWE 16:21, 15:21
kanoistika ME, Mnichov :GER Ženy K1 1000m, R Adéla Házová 4:05,447 (3., Q)
Ženy K1 1000m, F Adéla Házová 4:07,331 (7.)
Muži C1 1000m, R Martin Fuksa 3:54,590 (2., Q)
Muži C1 1000m, F Martin Fuksa 3:50,032 (2.) 
Muži K1 1000m, R Ondřej Mašek 3:41,929 (8.)
Ženy K2 1000m, R Betlachová/Házová 3:54,465 (5., Q)
Ženy K2 1000m, SF Betlachová/Házová 4:00,267 (3., Q)
Ženy K2 1000m, F Betlachová/Házová 3:43,677 (7.)
Muži K2 1000m, R Cerman/Stejskal 3:19,617 (4., Q)
Muži K2 1000m, SF Cerman/Stejskal 3:20,654 (4.)
Muži C1 500m, R Martin Fuksa 1:50,406 (1., Q)
Muži C1 500m, F Martin Fuksa 1:47,183 (1.)
Muži K1 500m, R Jakub Zavřel 1:43,270 (3., Q)
Muži K1 500m, SF Jakub Zavřel 1:44,048 (1., Q)
Muži K1 500m, F Jakub Zavřel 1:40,792 (7.)
Ženy K1 500m, R Anežka Paloudová 1:56,621 (3., Q)
Ženy K1 500m, SF Anežka Paloudová 1:53,450 (3., Q)
Ženy K1 500m, F Anežka Paloudová 1:57,647 (7.)
Muži C2 500m, R Hrabal/Zalubil 1:48,807 (5., Q)
Muži C2 500m, SF Hrabal/Zalubil 1:43,899 (4.)
Ženy K2 500m, R Zárubová/Betlachová 1:50,189 (4., Q)
Ženy K2 500m, SF Zárubová/Betlachová 1:44,986 (4.)
Muži K2 500m, R Kulich/Remuta 1:37,038 (4., Q)
Muži K2 500m, SF Kulich/Remuta 1:32,335 (6.)
Muži K4 500m, R Špicar/Dostál/Havel/Šlouf 1:21,873 (4., Q)
Muži K4 500m, SF Špicar/Dostál/Havel/Šlouf 1:23,556 (8.)
Ženy K4 500m, R Paloudová/Zárubová/Betlachová/Sobíšková 1:36,590 (4. Q)
Ženy K4 500m, SF Paloudová/Zárubodá/Betlachová/Sobíšková 1:37,604 (5.)
Ženy C1 200m, R Denisa Řáhová 51,908 (7., Q)
Ženy C1 200m, SF Denisa Řáhová 49,866 (5.)
Muži C1 200m, R Petr Fuksa 40,363 (1., Q)
Muži C1 200m, F Petr Fuksa 40,690 (6.)
Ženy K1 200m, R Eliška Betlachová 44,060 (6., Q)
Ženy K1 200m, SF Eliška Betlachová 43,340 (5.)
Muži K1 200m, R Martin Sobíšek 36,597 (5., Q)
Muži K1 200m, SF Martin Sobíšek 36,322 (4.)
Muži K2 200m, R Sobíšek/Brabec 33,118 (5., Q)
Muži K2 200m, SF Sobíšek/Brabec 33,528 (4.)
Muži K4 1000m, F Sobíšek/Kulich/Kukačka/Sobíšek 2:58,029 (5.)
Ženy C1 500m, F Denisa Řáhová 2:18,682 (8.)
Ženy C2 500m, F Veverková/Malíková 2:14,836 (9.)
Ženy C2 200m, F Veverková/Malíková 48,853 (8.)
Muži K1 5000m, F Josef Dostál DNF
Ženy K1 5000m, F Eliška Betlachová 23:45,619 (8.)
horská kola ME, Mnichov :GER Muži cross-country Ondřej Cink 1:20:22 (17.)
Lukáš Kobes 1:22:08 (36.)
Jan Škarnitzl 1:21:47 (34.)
Marek Rauchfuss 1:22:54 (40.)
Ženy cross-country Jitka Čábelická 1:37:10 (20.)
Tereza Tvarůžková 1:37:37 (22.)
Jana Czeczinkarová 1:38:26 (28.)
Karla Štěpánová -2 kola (36.)
sportovní lezení ME, Mnichov :GER Ženy kombinace Eliška Adamovská 125.9 (5.)
Muži rychlost, Q Petr Burian 6,650 (19.)
Jan Kříž 6,359 (16., Q)
Muži rychlost, F Jan Kříž 16.
Muži kombinace Adam Ondra 170.8 (2.) :champion:
dráhová cyklistika ME, Mnichov :GER Muži omnium, Q Denis Rugovač -6 (13.)
Muži 1km časovka, Q Tomáš Bábek 1:02,127 (13.)
Robin Wagner 1:01,538 (11.)
Ženy keirin, 1. kolo Veronika Jaborníková 4. (oprava)
Ženy keirin, opravy Veronika Jaborníková 1. (Q)
Ženy keirin, SF Veronika Jaborníková 6.
Muži keirin, 1. kolo Matěj Bohuslávek 4. (oprava)
Tomáš Bábek 3. (oprava)
Muži keirin, oprava Matěj Bohuslávek 3.
Tomáš Bábek 1. (Q)
Muži keirin, SF Tomáš Bábek 5.
Muži madison Babor, Rugovač DNF
plavání ME, Řím :ITA Muži 50m prsa, R Matěj Zábojník 28,97 (38.)
Ženy 100m znak, R Simona Kubová 1:00,66 (7., Q)
Ženy 100m znak, SF Simona Kubová 1:00,38 (8., Q)
Ženy 100m znak, F Simona Kubová 1:00,50 (7.)
Muži 200m motýlek, R Ondřej Gemov 1:57,32 (7., Q)
Muži 200m motýlek, SF Ondřej Gemov 1:57,67 (10.)
Ženy 200m polohový závod, R Kristýna Horská 2:14,36 (4., Q)
Ženy 200m polohový závod, SF Kristýna Horská 2:12,99 (7., Q)
Ženy 200m polohový závod, F Kristýna Horská 2:12,49 (5.)
Ženy 200m prsa, F Kristýna Horská 2:26,07 (5.)
Muži 50m volný způsob, R Jan Šefl 23,26 (54.)
Muži 100m znak, R Tomáš Franta 54,52 (11., Q)
Jan Čejka 56,38 (33.)
Muži 100m znak, SF Tomáš Franta 54,27 (10.)
Muži 400m volný způsob, R Ondřej Gemov 3:54,00 (23.)
synchronizované plavání ME, Řím :ITA Ženy technická dua, F Klusková/Mrázková 78.0686 (11.)
skoky do vody ME, Řím :ITA Muži 27m Michal Navrátil 373.30 (8.)
dálkové plavání ME, Řím :ITA Muži 5km Ondřej Zach 55:08,8 (14.)
Tomáš Chocholatý 56:37,9 (16.)
Ženy 5km Alena Benešová 58:19,8 (13.)
Muži 10km Martin Straka 1:54:42,2 (11.)
Ondřej Zach 2:00:44,2 (19.)
Tomáš Chocholatý DNF
Ženy 10km Alena Benešová 2:03:28,8 (12.)
stolní tenis ME, Mnichov :GER Muži dvouhra, skupiny Tomáš Polanský vs. Borgar Haug :NOR 2:3
Jiří Martinko vs. David Serdaroglu :AUT 3:0
Jiří Martinko vs. Teodor Alexandrov :BUL 3:0
David Reitspies vs. Federico Giardi :SMR 3:0
David Reitspies vs. Alex Naumi :FIN 3:1
Pavel Širuček vs. Yaroslav Zhmudenko :UKR 0:3
Pavel Širuček vs. Aleksandr Smirnov :EST 3:2
Pavel Širuček vs. Jakub Zelinka :SVK 3:0
Muži dvouhra, 1. kolo Pavel Širuček vs. Patrick Franziska :GER 0:4
David Peitspies vs. Tiago Apolónia :POR 0:4
Lubomír Jančařík vs. Tom Jarvis :ENG 4:3
Tomáš Polanský vs. Liam Pitchford :ENG 1:4
Jiří Martinko vs. Joao Geraldo :POR 2:4
Muži dvouhra, 2. kolo Lubomír Jančařík vs. Timo Boll :GER 0:4
Ženy dvouhra, skupiny Zdena Blašková vs. Karoline Mischek :AUT 2:3
Zdena Blašková vs. Ángela Rodriguez :ESP 3:1
Zdena Blašková vs. Rikke Skaettet :NOR 3:1
Markéta Ševčíková vs. Gaia Monfradini :ITA 3:0
Kateřina Tomanovská vs. Filippa Bergand :SWE 3:2
Kateřina Tomanovská vs. Linda Zeqiri :KOS bez boje
Ženy dvouhra, 1. kolo Zdena Blašková vs. Bernadette Szocs :ROU 0:4
Markéta Ševčíková vs. Christina Källberg :SWE 0:4
Hana Matelová vs. Mateja Jeger :CRO 4:2
Kateřina Tomanovská vs. Yuan Wan :GER 2:4
Ženy dvouhra, 2. kolo Hana Matelová vs. Giorgia Piccolin :ITA 2:4
Muži čtyřhra, 1. kolo Martinko/Širuček vs. Rassenfosse :BEL/Haug :NOR 3:1
Muži čtyřhra, 2. kolo Martinko/Širuček vs. Habesohn/Gardos :AUT 2:3
Ženy čtyřhra, 1. kolo Tomanovská/Blašková vs. Vignjevic/Lupulesku :SRB 1:3
silniční cyklistika ME, Mnichov :GER Muži časovka Jakub Otruba 29:12,34 (22.)
Jan Bárta 28:57,34 (18.)
Ženy silniční závod Nikola Bajgerová 3:02:23 (66.)
Markéta Hájková 3:02:23 (65.)
Tereza Neumanová 2:59:20 (14.)
Nikola Nosková 3:02:32 (79.)
Link to comment
Share on other sites

Týden 22. - 28. srpna 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA250, Cleveland :USA 1. kolo Barbora Krejčíková [1] vs. Francesca Di Lorenzo :USA 6:3, 6:1
Kateřina Siniaková vs. Shuai Zhang :CHN 2:6, 1:6
2. kolo Barbora Krejčíková [1] vs. Bernarda Pera :USA 4:6, 1:6
WTA250, Granby :CAN 1. kolo Tereza Martincová [8] vs. Océane Dodin :FRA 6:2, 7:5
2. kolo Tereza Martincová [8] vs. Diane Parry :FRA 3:6, 6:7
ATP250, Winston-Salem :USA 1. kolo Jiří Lehečka vs. Peter Gojowczyk :GER 4:6, 3:6
ATPchall., Granby :CAN 1. kolo Jiří Veselý [2] vs. Aidan Mayo [Q] :USA 6:4, 5:7, 4:6
ATPchall., Praha :CZE 1. kolo Michael Vrbenský [Q] vs. Kenny De Schepper :FRA 7:5, 7:6
Matěj Vocel [WC] vs. Joao Domingues [Q] :POR 3:6, 1:6
Lukáš Rosol vs. Ergi Kirkin [6] :TUR 4:6, 6:4, 7:6
Jakub Menšík [WC] vs. Adrian Menendes-Maceiras [Q] :ESP 6:3, 4:0skreč
Martin Krumich [Q] vs. Martin Cuevas [Q] :URU 6:2, 3:6, 3:6
Marek Gengel vs. Oriol Roca Batalla [4] :ESP 6:4, 6:7, 6:3
Petr Nouza [WC] vs. Vlad Victor Cornea [Q] :ROU 6:3, 6:7, 6:2
2. kolo Michael Vrbenský [Q] vs. Matteo Gigante [1] :ITA 2:6, 3:6
Lukáš Rosol vs. Jakub Menšík [WC] 2:6, 4:6
Marek Gengel vs. Martin Cuevas [Q] :URU 0:6, 1:6
Petr Nouza [WC] vs. Oleksii Krutykh [2] :UKR 3:6, 4:6
QF Jakub Menšík [WC] vs. Martin Cuevas [Q] :URU 7:5, 6:2
SF Jakub Menšík [WC] vs. Oleksii Krutykh [2] :UKR 5:7, 3:6
badminton MS, Tokyo :JPN Muži dvouhra, 1. kolo Jan Louda vs. Misha Zilberman :ISR

21:6, 19:21, 21:17

Muži dvouhra, 2. kolo Jan Louda vs. Lee Cheuk Yiu :HKG 17:21, 12:21
Muži čtyřhra, 1. kolo Janáček/Švejda vs. Beketov/Makhnovskiy :UKR 21:14, 26:24
Král/Mendrek vs. Grimley/Grimley :SCO 19:21, 16:21
Muži čtyřhra, 2. kolo Janáček/Švejda vs. Gideon/Sukamuljo :INA 14:21, 13:21
Smíšená čtyřhra, 1. kolo Kaisti :FIN/Bášová vs. Farias/Lima :BRA 21:15, 13:21, 15:21
vodní slalom SP, Pau :FRA Ženy K1, Q Antonie Galušková 107.64 (12., Q)
Tereza Fišerová 106.58 (2., q)
Tereza Valíková 116.08 (19.)
Ženy K1, SF Antonie Galušková 114.36 (13.)
Tereza Fišerová 111.90 (7., Q)
Ženy K1, F Tereza Fišerová 110.63 (3.) :champion:
Muži K1, Q Jiří Prskavec 93.52 (3., Q)
Vít Přindiš 95.66 (11., Q)
Ondřej Tunka 96.29 (19, Q)
Muži K1, SF Jiří Prskavec 97.61 (1., Q)
Vít Přindiš 99.70 (4., Q)
Ondřej Tunka 102.59 (18.)
Muži K1, F Jiří Prskavec 99.92 (5.)
Vít Přindiš 101.49 (7.)
Ženy C1, Q Gabriela Satková 116.87 (11., Q)
Martina Satková 118.62 (15., Q)
Tereza Fišerová 114.36 (1., q)
Ženy C1, SF Gabriela Satková 115.49 (1., Q)
Martina Satková 121.29 (12.)
Tereza Fišerová 118.25 (5., Q)
Ženy C1, F Gabriela Satková 113.54 (1.) :champion:
Tereza Fišerová 175.57 (10.)
Muži C1, Q Lukáš Rohan 101.96 (7., Q)
Václav Chaloupka 101.42 (1., q)
Vojtěch Heger 102.46 (2., q)
Muži C1, SF Lukáš Rohan 157.64 (25.)
Václav Chaloupka 109.72 (13.)
Vojtěch Heger 109.26 (11.)
horská kola MS, Les Gets :FRA Smíšené štafety cross-country

Zatloukal/Novotný/Holubová/Spěšná/Tvarůžková/Cink

+3:17 (9.)
Muži sjezd Antonín Král 3:38,831 (56.)
Martin Hájek 3:48,541 (77.)
Ženy sjezd Monika Mixová 4:51,528 (28.)
Ženy cross-country sprint Jitka Čábelická LAP (19.)
Muži cross-country sprint Jan Škarnitzl +0:39 (22.)
Lukáš Kobes +1:20 (33.)
Marek Rauchfuss LAP (38.)
Muži cross-country Ondřej Cink +2:51 (10.)
Lukáš Kobes +9:27 (56.)
Jan Škarnitzl +9:39 (58.)
Marek Rauchfuss LAP (73.)
Ženy cross-country Jitka Čábelická +8:55 (20.)
Tereza Tvarůžková LAP (37.)
Karla Štěpánová LAP (62.)
Jana Czeczinkarová DNS
lední hokej MS žen, Herning/Frederiskhavn :DEN Skupina B Česko vs. Maďarsko :HUN 7:1
Česko vs. Dánsko :DEN 5:1
střelba ME v brokovnici, Larnaka :CYP Muži trap, Q Jiří Lipták 123 (1., Q)
David Kostelecký 115 (41.)
Vladimír Štěpán 119 (12.)
Pavel Vaněk 113 (53.)
Fabio Beccari 113 (54.)
Muži trap, F Jiří Lipták 31 (1.) :champion:
silniční cyklistika Vuelta :ESP etapa 4 Vojtěch Řepa +11:18 (114.)
etapa 5 +10:32 (110.)
etapa 6 +26:40 (131.)
etapa 7 +15:38 (129.)
etapa 8 +6:56 (47.)
etapa 9 +6:32 (39.)
etapa 4 Jan Hirt +18:51 (175.)
etapa 5 +16:47 (179.)
etapa 6 DNS
Link to comment
Share on other sites

Týden 29. srpna - 4. září 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA2000, US Open :USA 1. kolo Linda Fruhvirtová [Q] vs. Wang Xinyu :CHN 6:4, 6:3
Petra Kvitová [21] vs. Erika Andreeva [Q] :RUS 7:6, 6:0
Karolína Plíšková [22] vs. Magda Linette :POL 6:2, 4:6, 7:6
Marie Bouzková vs. Linda Nosková [Q] 6:2, 6:7, 6:2
Kateřina Siniaková vs. Taylor Townsend :USA 6:4, 4:6, 6:2
Tereza Martincová vs. Kaia Kanepi :EST 6:7, 3:6
Sára Bejlek [Q] vs. Liudmila Samsonova :RUS 3:6, 1:6

Barbora Krejčíková [23] vs. Fernanda Contreras Gomez [Q] :MEX

6:0, 6:4
Karolína Muchová vs. Alja Tomljanovic :AUS 3:6, 6:7
2. kolo Linda Fruhvirtová [Q] vs. Garbine Muguruza [9] :ESP 0:6, 4:6
Petra Kvitová [21] vs. Anhelina Kalinina :UKR bez boje
Karolína Plíšková [22] vs. Marie Bouzková 6:3, 6:2
Kateřina Siniaková vs. Alize Cornet :FRA 1:6, 6:1, 3:6
Barbora Krejčíková [23] vs. Aleksandra Krunić :SRB 6:2, 4:6, 2:6
3. kolo Petra Kvitová [21] vs. Garbine Muguruza [9] :ESP 5:7, 6:3, 7:6
Karolína Plíšková [22] vs. Belinda Bencic [13] :SUI 5:7, 6:4, 6:3
ATP2000, US Open :USA 1. kolo Tomáš Macháč [Q] vs. Botic Van De Zandschulp [21] :NED 6:3, 6:7, 1:6, 6:3, 5:7
Jiří Lehečka vs. Cristian Garin :CHI 6:3, 6:7, 5:7, 1:6
Jiří Veselý vs. Daniel Evans [20] :GBR 4:6, 1:6, 1:6
ATPchall., Mallorca :ESP 1. kolo Marek Gengel [Q] vs. Altug Celikbilek :TUR 3:6, 4:6
volejbal ME mužů, Praha :CZE skupina D Česko vs. Polsko :POL

84:99

Česko vs. Srbsko :SRB 68:81
vodní slalom SP, La Seu :ESP Ženy K1, Q Antonie Galušková 94.67 (20., Q)
Barbora Valíková 95.46 (10., q)
Tereza Fišerová 91.87 (2., q)
Ženy K1, SF Antonie Galušková 208.37 (28.)
Barbora Valíková 115.70 (20.)
Tereza Fišerová 151.00 (23.)
Muži K1, Q Jiří Prskavec 80.05 (1., Q)
Vít Přindiš 80.67 (4., Q)
Ondřej Tunka 84.45 (5., q)
Muži K1, SF Jiří Prskavec 86.41 (3., Q)
Vít Přindiš 88.73 (10., Q)
Ondřej Tunka 88.07 (7., Q)
Muži K1, F Jiří Prskavec 87.07 (1.) :champion:
Vít Přindiš 87.44 (3.) :champion:
Ondřej Tunka 96.03 (8.)
Ženy C1, Q Gabriela Satková 96.19 (6., Q)
Tereza Fišerová 97.74 (9., Q)
Martina Satková 99.60 (11., Q)
Ženy C1, SF Gabriela Satková 107.96 (4., Q)
Tereza Fišerová

109.74 (6., Q)

Martina Satková 113.55 (14.)
Ženy C1, F Gabriela Satková 103.31 (2.) :champion:
Tereza Fišerová 106.15 (3.) :champion:
Muži C1, Q Lukáš Rohan 87.06 (7., Q)
Václav Chaloupka 87.81 (10., Q)
Vojtěch Heger 88.50 (4., q)
Muži C1, SF Lukáš Rohan 146.63 (27.)
Václav Chaloupka 94.91 (3., Q)
Vojtěch Heger 97.78 (12.)
Muži C1, F Václav Chaloupka 159.00 (9.)
střelba ME v brokovnici, Larnaka :CYP Muži trap týmy, Q Kostelecký/Vaněk/Lipták 207 (7.)
lední hokej MS žen, Herning/Frederiskhavn :DEN Skupina B Česko vs. Německo :GER 6:0
Česko vs. Švédsko :SWE 3:0
QF Česko vs. Finsko :FIN 2:1p
SF Česko vs. USA :USA 1:10
zápas o 3. místo Česko vs. Švýcarsko :SUI 4:2 :champion:
silniční cyklistika Vuelta :ESP etapa 10 Vojtěch Řepa +5:54 (127.)
etapa 11 +1:07 (125.)
etapa 12 +26:05 (82.)
etapa 13 +1:48 (97.)
etapa 14 +9:18 (40.)
etapa 15 +18:53 (55.)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Týden 5. září - 11. září 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA2000, US Open :USA 4. kolo Petra Kvitová [21] vs. Jessica Pegula [8] :USA 3:6, 2:6
Karolína Plíšková [22] vs. Victoria Azarenka [26] :BLR 7:5, 6:7, 6:2
QF Karolína Plíšková [22] vs. Aryna Sabalenka [6] :BLR 1:6, 6:7
ATPchall., Tulln :AUT 1. kolo Zdeněk Kolář vs. Felipe Meligeni Alves :BRA 3:6, 6:7
ATPchall., Sevilla :ESP 1. kolo Dalibor Svrčina vs. Giovanni Fonio [Q] :ITA 3:6, 1:6
ATPchall., Cassis :FRA 1. kolo Tomáš Macháč [4] vs. Michael Geerts :BEL 6:2, 6:3
2. kolo Tomáš Macháč [4] vs. Hiroki Moriya :JPN 2:6, 6:4, 6:3
QF Tomáš Macháč [4] vs. Zsombor Piroš [7] :HUN 4:6, 7:6, 6:1
SF Tomáš Macháč [4] vs. James Duckworth [2] :AUS 2:6, 4:6
volejbal ME mužů, Praha/Berlín :CZE/:GER skupina D Česko vs. Nizozemsko :NED

88:80

Česko vs. Finsko :FIN 88:98
Česko vs. Izrael :ISR 88:77
osmifinále Česko vs. Řecko :GRE 88:94
triatlon ME maraton, Almere :NED Muži Tomáš Renc 8:46:45 (7.)
Lukáš Kočár 8:10:42 (9.)
Petr Civela 8:42:17 (19.)
Ženy Simona Křivánková 9:33:58 (6.)
střelba ME v brokovnici, Larnaka :CYP Ženy skeet, Q Barbora Šumová 116 (5.,Q)
Anna Šindelářová 109 (22.)
Martina Skalická 106 (30.)
Ženy skeet, o umístění Barbora Šumová 24 (3.)
Muži skeet, Q Tomáš Nýdrle 121 +6 (10.)
Radek Prokop 118 (29.)
Jakub Tomeček 121 +12 (6., Q)
Muži skeet, o umístění Jakub Tomeček 28 (2., Q)
Muži skeet, F Jakub Tomeček 38 +20 (1.) :champion:
Mix dvojice skeet, Q Tomeček/Šumová 144 (4., Q)
Nýdrle/Skalická 140 (10.)
Mix dvojice skeet, o bronz Tomeček/Šumová vs. Meftakhedinova/Aghazada :AZE 7 (3.) :champion:
Ženy týmy skeet, Q Šumová/Šindelářová/Skalická 202 (6.)
Muži týmy skeet, Q Tomeček/Nýdrle/Prokop 213 (6.)
silniční cyklistika Vuelta :ESP etapa 16 Vojtěch Řepa +2:59 (90.)
etapa 17 +10:19 (57.)
etapa 18 +28:24 (78.)
etapa 19 +15:28 (121.)
etapa 20 +31:58 (110.)
etapa 21 +1:46 (108.)
zápas MS, Bělehrad :SRB Muži ŘŘ do 72kg, 1. kolo Jakub Bielesz vs. Ibrahim Ghanem :FRA 0:8
Muži ŘŘ do 77kg, 2. kolo Oldřich Varga vs. Fabio Dietsche :SUI 3:1
Muži ŘŘ do 77kg, 3. kolo Oldřich Varga vs. Yunus Emre Basar :TUR 1:5
Muži ŘŘ do 82kg, 1. kolo Petr Novák vs. Rosian Dermanski :BUL 1:2
Muži ŘŘ do 97kg, 1. kolo Artur Omarov vs. Aleksandar Stjepanetic :SWE 1:1
Edited by Hipooo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Týden 12. září - 18. září 2022

sport akce fáze zápas, jméno sportovce výkon
tenis WTA250, Čennaí :IND 1. kolo Linda Fruhvirtová vs. En Shuo Liang :TPE 4:6, 6:1, 6:3
2. kolo Linda Fruhvirtová vs. Rebecca Peterson [5] :SWE 6:4, 6:2
QF Linda Fruhvirtová vs. Varvara Gracheva [2] :RUS 6:4, 6:3
SF Linda Fruhvirtová vs. Nadia Podoroska :ARG 5:7, 6:2, 6:4
F Linda Fruhvirtová vs. Magda Linette [1] :POL 4:6, 6:3, 6:4 :champion:
WTA125, Portorož :SLO 1. kolo Kateřina Siniaková vs. Martina Trevisan [4] :ITA 6:1, 6:4
Tereza Martincová vs. Harriet Dart :GBR 0:6, 6:4, 6:1
2. kolo Kateřina Siniaková vs. Jodie Anna Burrage :GBR 7:5, 6:1
Tereza Martincová vs. Elena Rybakina [3] :KAZ 4:6, 1:6
QF Kateřina Siniaková vs. Jasmine Paolini :ITA 6:2, 3:6, 7:6
SF Kateřina Siniaková vs. Anna-Lena Friedsam :GER 6:1, 7:5
F Kateřina Siniaková vs. Elena Rybakina [3] :KAZ 6:7, 7:6, 6:4 :champion:
Davis Cup 1. kolo, Tel Aviv :ISR   Jiří Lehečka vs. Daniel Cukierman :ISR 6:0, 6:4
Tomáš Macháč vs. Edan Leshem :ISR 6:4, 7:5
Lehečka/Macháč vs. Cukierman/Erlich :ISR 4:6, 3:6
Jiří Lehečka vs. Edan Leshem :ISR 4:6, 6:0, 7:5
ATPchall., Istanbul :TUR 1. kolo Lukáš Rosol vs. James Duckworth [1] :AUS 6:2, 7:6
2. kolo Lukáš Rosol vs. Robin Haase :NED 6:3, 6:1
QF Lukáš Rosol vs. Laurent Lokoli [6] :FRA 6:4, 6:4
SF Lukáš Rosol vs. Koray Kirci [WC] :TUR 6:3, 6:4
F Lukáš Rosol vs. Radu Albot [2] :MDA 2:6, 0::champion:
zápas MS, Bělehrad :SRB      
střelba ME 25/50m, Wroclaw :POL      
moderní pětiboj ME, Székesféhérvár :HUN      
moderní gymnastika MS, Sofia :BUL      
horská kola MS v maratonu, Haderslev :DEN      
jezdectví MS eventing, :ITA      
Edited by Hipooo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...