website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Dolazi polako vrijeme olimpijske euforije. Kako mi imamo svega par takmicara u konkurenciji ta euforija kod mene skoro i da ne postoji. Uvijek je tako,oni idu iz sjenke,rezultati uvijek losi... 

Moze li neko da mi kaze ko su sigurni putnici za Koreju?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Djeluje skroz korektno. To je to sta se ocekuje u Tokiju. Mislim da je uzas da imamo ovako slabo plivanje i atletiku, bas smo u krizi. U odnosu na Rio mislim da cemo imati znacajno manje atleticara. A i vrijeme je da OKS krene malo ozbiljnije u pricu sa manjim sportovima tipa badminton,macevanje,skokovi u vodu... bas se ne pomjeramo sa mjesta.

bolje par sa pristojnim rezultatima nego mnogo turista......nadam se da ce ostriji kritrijumi naterati ih da se vise trude

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Dolazi polako vrijeme olimpijske euforije. Kako mi imamo svega par takmicara u konkurenciji ta euforija kod mene skoro i da ne postoji. Uvijek je tako,oni idu iz sjenke,rezultati uvijek losi... 

Moze li neko da mi kaze ko su sigurni putnici za Koreju?

imamo sigurno dvoje za alpsko, Nevena i Vukicevic.....nadam se da ce nekako i Stevovic uspeti, ne znam koliko je relano.......trebali bi da imamo troje za trcanje ako ih oks prihvati (iskreno nesto ne znam bas za zensku kvotu s obzirom kako nase devojke zavrse trku :lol:).......ne znam kakve su sanse u bobu.........snouborderi su bili na nekim pripremama

 

uglavnom ovde je vazno ucestvovati i nadam se plasman Nevene negde u top 20

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

bolje par sa pristojnim rezultatima nego mnogo turista......nadam se da ce ostriji kritrijumi naterati ih da se vise trude

Pa jeste ali opet,nije dobro ni da idemo sa 50 takmicara. Makar bi,da imamo stelicara, neko poceo da prati i trenira ovaj sport. Ne kazem da treba da imamo turiste,to nikako al sto vise to bolje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Pa jeste ali opet,nije dobro ni da idemo sa 50 takmicara. Makar bi,da imamo stelicara, neko poceo da prati i trenira ovaj sport. Ne kazem da treba da imamo turiste,to nikako al sto vise to bolje.

mislila sam na atletiku i plivanje :d

 

A za sto vise sportova svakako se zalazem.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DaniSRB said:

imamo sigurno dvoje za alpsko, Nevena i Vukicevic.....nadam se da ce nekako i Stevovic uspeti, ne znam koliko je relano.......trebali bi da imamo troje za trcanje ako ih oks prihvati (iskreno nesto ne znam bas za zensku kvotu s obzirom kako nase devojke zavrse trku :lol:).......ne znam kakve su sanse u bobu.........snouborderi su bili na nekim pripremama

 

uglavnom ovde je vazno ucestvovati i nadam se plasman Nevene negde u top 20

Nadam se da nece biti ludi da odbiju,inace cemo imati predstavnike kao Jamajka ili Senegal. Najgore je sto se 4 mjeseca pred pocetak jos nista ne zna pŕecizno. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Nadam se da nece biti ludi da odbiju,inace cemo imati predstavnike kao Jamajka ili Senegal. Najgore je sto se 4 mjeseca pred pocetak jos nista ne zna pŕecizno. 

ne znam jel bolje da imam isti broj takmicar ili iste rezultate :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

:yes

Sta mislis za hodace? Mislim da ni Savanovic nece da nastavi karijeru.

meni je iskreno svejedno, lepo bi bilo jednog da imamo :d

 

neke vesti iz Crne Gore

Upravo završeno potpisivanje "Olimpijskih stipendija Tokio 2020"! Vjerujemo u vas!
SlađanaPerunović
KristinaRakočević
MarinaRaković
MarijaVuković
DankaKovinić
MilivojDukić
DaniloPantić
MarioHodžić
NikolaGardašević

 

vidim da nema Darka Pesica, da li ce mozda za Srbiju nastupati?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...