website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Сјебао нас Ленђер за финале штафете 4×100 слободно. На крају 9. у квалификацијама. Стјепановић о Сабо су одлично пливали (Сабо је успео и да уђе у полуфинале на 50 метара), Барна се изненађујуће добро држао у последњној измени, али Ленђер је успео све да проспе у трећој измени.

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolaB said:

Сјебао нас Ленђер за финале штафете 4×100 слободно. На крају 9. у квалификацијама. Стјепановић о Сабо су одлично пливали (Сабо је успео и да уђе у полуфинале на 50 метара), Барна се изненађујуће добро држао у последњној измени, али Ленђер је успео све да проспе у трећој измени.

 

Netacno D: Barna je bio najslabiji, a od njega se vise ocekivalo.

Link to comment
Share on other sites

Stejepanovic 48.77 (bez letece izmene-odlicno)

Sabo 48.60

Lendjer 48.77

Barna 49.40

 

Ali opet smo skoro sekund daleko od finala, tako da i da je Barna brze plivao ne bi bilo finala. Ali oni su ocekivali 12 mesto sa NR. Ovo je vise nego odlicno. Ja sam prezadovoljan i ponosan na njih :)

 

Sada neka nastave da rade, morace bez Barne nazalost, ali moraju da postave cilj odmah za EP sledece godine, gde ce sigurno biti finala. A onda najvaznije za SP 2019 :d

 

Pejinovic je rekao da mogu oko 2:16 da plivaju sa Barnom i pogodio je.

 

 

– Верујем да штафета 4х100 слободно има добар потенцијал. Очекујем да плива око 3:16, што би нам скоро сигурно обезбедило пласман међу 12. Крајњи циљ је да екипа избори место у Токију, – изјавио је Пејиновић.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dareza said:

 

Netacno D: Barna je bio najslabiji, a od njega se vise ocekivalo.

 

Добро од Барне се сад није ни очекивало да плива испод 49. Ја сам стварно имао утисак да је Ленђер жешће фејловао, признајем да на време нисам ни обратио пажњу. У сваком случају слажем се да је резултат одличан.

 

Не знам да ли је неко од вас пратио скокове у воду ових дана на Евроспорту на српском. Женска која је коментарисала је била за богу плакат, неписменијег коментатора у животу чуо нисам (а конкуренција по том питању је жестока)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...