website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne znam kakve će biti kvalifikacije ali je i Tijana uspjela da se kvalifikuje skoro direkno. Ima vremena i te kako.

Iste verovatno

 

ali ako hocemo sve 4 moraju da krenu na vreme zato sto je sansa jedino preko rang liste

Link to comment
Share on other sites

Paraolimpijci su stvarno fenomenalni do sada! :clap:

 

Laslo je trebalo da uzme oba zlata, ali onaj peh ga je možda i motivisao da trostav odradi na fenomenalnom nivou :bowdown: 

 

Drago mi je što je Borislava, kako Milinković reče, harizmatična i pozitivna osoba, svojim nastupima pleni i kupi simpatije, što je jako dobro za samu popularizaciju. Ono što su iz Apatinske pivare uradili je takođe za respect. Ugovor sa Paraolimpijskim komitetom do Tokija :) 

Link to comment
Share on other sites

Tesko da moze da skupi poene ona za Tokio. Sanse za to su bas male. Najvise se poena skuplja na Gp turnirima, a tu mozes da ides samo ako si u top 32. A nije lako doci do 32 kad kreces od nule. Neka se ona sprema za yog, to je sad verovatno prioritet. Tijana je sebi prakticno i osigurala Tokio. Dovoljno ce biti da osvoji jos neku medalju do 2020. A naravno da hoce. Milica ce verovatno biti opet u 6. Koliko sam skontao Gale je rekao da ce pokusati i Anu Bajic da kvalifikuju. Ja bih predlozio da Ana ode u +67, a Milica da spusti kilazu ako je to moguce. Posto mislim da bi se obe mnogo bolje snasle u novim kategorijama. Ana i ima medalje sa SP i EP u teskoj kategoroji, dok se nije najbolje snasla u -67.

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, dareza said:

Tesko da moze da skupi poene ona za Tokio. Sanse za to su bas male. Najvise se poena skuplja na Gp turnirima, a tu mozes da ides samo ako si u top 32. A nije lako doci do 32 kad kreces od nule. Neka se ona sprema za yog, to je sad verovatno prioritet. Tijana je sebi prakticno i osigurala Tokio. Dovoljno ce biti da osvoji jos neku medalju do 2020. A naravno da hoce. Milica ce verovatno biti opet u 6. Koliko sam skontao Gale je rekao da ce pokusati i Anu Bajic da kvalifikuju. Ja bih predlozio da Ana ode u +67, a Milica da spusti kilazu ako je to moguce. Posto mislim da bi se obe mnogo bolje snasle u novim kategorijama. Ana i ima medalje sa SP i EP u teskoj kategoroji, dok se nije najbolje snasla u -67.

 

 

Ja mislim da Serdja nema neke sanse za Tokio, pogotovo ako se Tijana i Milica kval direktno, glupi sistem kvalifikacija!!! Kakve su sanse da sestre Obradovic, Nadezda, Brasnjovic i ostali juniori prikupe bodove u Judu za Tokio?

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, dareza said:

Tesko da moze da skupi poene ona za Tokio. Sanse za to su bas male. Najvise se poena skuplja na Gp turnirima, a tu mozes da ides samo ako si u top 32. A nije lako doci do 32 kad kreces od nule. Neka se ona sprema za yog, to je sad verovatno prioritet. Tijana je sebi prakticno i osigurala Tokio. Dovoljno ce biti da osvoji jos neku medalju do 2020. A naravno da hoce. Milica ce verovatno biti opet u 6. Koliko sam skontao Gale je rekao da ce pokusati i Anu Bajic da kvalifikuju. Ja bih predlozio da Ana ode u +67, a Milica da spusti kilazu ako je to moguce. Posto mislim da bi se obe mnogo bolje snasle u novim kategorijama. Ana i ima medalje sa SP i EP u teskoj kategoroji, dok se nije najbolje snasla u -67.

 

O ovome sam i ja razmišljao. Verujem da će Milica, koja će imati 30 u Tokiju, lakše nositi 67, nego 73,4,5kg  :) Ima brzinu, tako da nije to neki problem, a Ana je fizički dominantnija i može komotno u +67.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da Serdja nema neke sanse za Tokio, pogotovo ako se Tijana i Milica kval direktno, glupi sistem kvalifikacija!!! Kakve su sanse da sestre Obradovic, Nadezda, Brasnjovic i ostali juniori prikupe bodove u Judu za Tokio?

pa sanse postoji, ali je pitanja kako ce se snaci sa seniorima svi oni.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dareza said:

pa sanse postoji, ali je pitanja kako ce se snaci sa seniorima svi oni.

Treba polako razmisljati za Tokio jer mislim da cemo sigurno imati bolje sportiste sto se Judo-a tice koji ce se boriti za mesto na OI, Rogic ce biti "matora" za Tokio ali tu su Kukolj, Milica Nikolic, Culum, braca Majdov a mislim da bi se sigurno snasao i neko od talentovanih kadeta!! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...