website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Inace duet tehnicki program u sinhronom plivanju zauzeo 17. mesto. Konkurencija je oslabljena, i ocena nam nije neka wow, ali smo napredovali u odnosu na pre 2 godine sto se ocene tice. Ucestvujemo i u slobodnom programu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ChandlerMne said:

Kolarić i Klasnić u polufinalu turnira u Turskoj. Sada traje SP, jasno je da su najjaca imena tamo, ali ipak dobar rezultat za nasu odbojku

dobro je da bar neko igra :d

Za Klasnica sam nesto citala da ide u Ameriku mislila sam da su odustali, ma da sam ga skoro srela u NS :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

dobro je da bar neko igra :d

Za Klasnica sam nesto citala da ide u Ameriku mislila sam da su odustali, ma da sam ga skoro srela u NS :d

Tacno, proslih par godina su bile mrtvo more. ;)

Koji je par postizao najbolje rezultate, cini mi se pred Rio? Nikako ne mogu da se sjetim. Valjda Kolaric i Basta

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Tacno, proslih par godina su bile mrtvo more. ;)

Koji je par postizao najbolje rezultate, cini mi se pred Rio? Nikako ne mogu da se sjetim. Valjda Kolaric i Basta

posle Rija, Kolaric i Basta, a onda se jedan povredio

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

posle Rija, Kolaric i Basta, a onda se jedan povredio

Djelicno se znaci sjecam.

Nikada vise nije bilo uspjeha, uglavnom ispadanje u kvalifikacijama. Mozda bi ovo bio neki nagovjestaj, mada se ne nadam previse.

Klasnic je inace iz NS?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Djelicno se znaci sjecam.

Nikada vise nije bilo uspjeha, uglavnom ispadanje u kvalifikacijama. Mozda bi ovo bio neki nagovjestaj, mada se ne nadam previse.

Klasnic je inace iz NS?

mislim obojica

Link to comment
Share on other sites

Hello guys, I have just opened the Serbian club: https://totallympics.com/clubs/9-team-serbia/

 

I will now invite all the Serbian users there, you will have to click on the join button to be able to reply to the threads.

 

Please also share your point of view here about the name of the club (the one I have used now is provisional and might be changed).

 

Good luck! :SRB

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...