website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, dareza said:

Ovo je PRVA pobeda nad Brazilom. Dugo smo cekali. Sad da vidimo sta mozemo da Kinom. Sa Kinom nikad nismo znali da igramo

 

Kina i Japan su uvek teški protivnici, sve vraćaju, kao donekle Belgija i Tajland. Mada, naša ekipa je mnogo napredovala u pogledu defanzive, među najboljima smo u svetu trenutno, može se slobodno reći.

Link to comment
Share on other sites

Tipsarevic je imao pravo da iskoristi zasticeni renking za Rio, ali to nije uradio. Evo sada je to rekao.

 

Quote

Due to a long time off the tennis court,and a limited amount of tournaments left on my protected ranking,my team and me have decided that it is in my best interest to skip the upcoming Olympic games in Rio.However,also after a long time not playing for Serbia,I have decided to try and help my country in the Quarterfinal match against GBR in Belgrade.I missed #daviscup so much

Kao sto sam i rekao pre nekoliko dana on uopste nije spominjao Rio od kada se vratio, tako da ovo uopste nije iznenadjenje.

Sada samo da sacekamo da vidimo ko jos ide pored Ane,Jelene,Novaka,Viktora i Nenada. A mozda je ovo ceo tim koji ce ici :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dareza said:

Tipsarevic je imao pravo da iskoristi zasticeni renking za Rio, ali to nije uradio. Evo sada je to rekao.

 

Kao sto sam i rekao pre nekoliko dana on uopste nije spominjao Rio od kada se vratio, tako da ovo uopste nije iznenadjenje.

Sada samo da sacekamo da vidimo ko jos ide pored Ane,Jelene,Novaka,Viktora i Nenada. A mozda je ovo ceo tim koji ce ici :d

 

Jedino Aleks i Duci još mogu ići, ako ćemo realno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

E o ovome sam ja pricao za odbojku. Ne mozete vi porediti onaj tim koji je isao u London ili onaj koji je isao u Rio na prvi vikend, sa ovim koji sada igra. To kao da poredis Brazil i Belgiju.

Ja sam rekao jos odavno da Zoki radi pravu stvar, mozemo mi da ga mrzimo koliko hocemo ali od prosle godine je krenuo fenomenalno da radi sa reprezentacijom, mozda je nacuo da mu se sprema noga:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja sam rekao jos odavno da Zoki radi pravu stvar, mozemo mi da ga mrzimo koliko hocemo ali od prosle godine je krenuo fenomenalno da radi sa reprezentacijom, mozda je nacuo da mu se sprema noga:lol::lol::lol:

 

Ma kakvi, toga nije bilo ni u najavi :d On je jedan od najzaslužnijih za razvoj ženske odbojke. To što su mnogi fanovi želeli da mu vide leđa, to je drugo. 

 

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja kazem da je to trenutno najbolja komb sto se dublova tice, Ana je isto losa u dublu kao i Novak:yes 

 

Ali ipak, treba probati, kao da je Novaku problem da igra sva tri... Ako može Rodžer u 35-oj... :dunno: 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Майкл said:

 

Ma kakvi, toga nije bilo ni u najavi :d On je jedan od najzaslužnijih za razvoj ženske odbojke. To što su mnogi fanovi želeli da mu vide leđa, to je drugo. 

 

 

Ali ipak, treba probati, kao da je Novaku problem da igra sva tri... Ako može Rodžer u 35-oj... :dunno: 

Zoki kralj, mada njegova prednost u odnosu na Grbica je to sto ima veci broj igracica na raspolaganju ali se nadam da ce i Grbic da vrati reprezentaciju tamo gde joj je mesto:d

Ja verujem da je ovo proba JJ i Aleks za OI a da ce se Novak na kraju odluciti za mix sa Anom i normalno za muski dubl koji ce sigurno da igra sa Zimonjicem:fingers:Kad izlazi konacna lista tenisera koji su se plasirali? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Майкл said:

 

Ma kakvi, toga nije bilo ni u najavi :d On je jedan od najzaslužnijih za razvoj ženske odbojke. To što su mnogi fanovi želeli da mu vide leđa, to je drugo. 

 

 

Ali ipak, treba probati, kao da je Novaku problem da igra sva tri... Ako može Rodžer u 35-oj... :dunno: 

Ja bih mnogo voleo da vidim Anu i Novaka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...