website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Quote

Svaka nedoumica je otklonjena prvog dana Izborne regate, koja je održana 18, 19. i 20. marta na Savskom jezeru. Vasić i Beđik su trijumfovali su u kvalifikacijama s vremenom 6:34,32 ispred evropskih prvaka iz 2014. Dušana Bogičevića i Veselina Savića koji su s gotovo 13 sekundi zaostatka (6:47:68) kroz cilj prošli kao drugi. S obzirom na veliku prednost druga, finalna, trka, koja je planirana za subotu, nije ni održana.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dejo said:

Prije nekih 10,15 dana su ovde mnogi osporavali Radonjića i njegovo znanje. Samo me zanima kakvo vam je sada mišljenje?? :d

Ja sam osporavao i evo javno se izvinjavam:lol::yesAli i dalje mislim da nam fali dobar centar pored Cirbesa, Stimac je sinoc bio dobar zbog dobrih asistencija i zato sto sto i u Cedeviti niko nije ocekivao da on moze nesto:lol: Poboljsao je igru to stoji ali za Top8 nam treba jaci centar!!!:yes

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Svi se sjećate onog topica sa starog foruma, gdje smo diskutovali o realnim, pesimističnim i optimističnim prognozama za Rio. Žao mi je što se taj topic ne može vidjeti. Sada je već lako davati završne prognoze. Imamo dobru osnovu za to. Sve do 2015 smo mislili da ćemo imati rekord, sad je jasno da je i do 100 skoro nemoguće doći. Evo moje analize.

Plivanje - realno još jedna kvota (Lenđer). Sve preko je bonus. Niko nije ni blizu OQT. Zaista ne znam ko bi mogao još da se umiješa. Najoptimističnija prognoza - još 3.

Streličartvo - realno 0, vrlo teško 1 (Popović)

Atletika - to bi mogao da bude izvor makar još par kvota. Realno još Mirković, Dudaš, Bekrić, Subotić, Ristić,  optimistično 2 muška maratonca, Samac. Maksimum do još 8.

Boks - realno niko, u najboljem možda Drenovak

Kanu - realno niko, u najboljem još Bedeč i Mladežić.

Biciklizam - uz malo sreće još jedna kvota

Košarka - biću optimističan pa ću reći da je 12 kvota realno. Nije grupa teška ali može da bude problema protiv Portorika i Češke.

Džudo - realno 1, u najboljem 3

Veslanje - realno niko, u najboljem singl skul žene i dubl skul muškarci

Jedrenje - niko

Stoni tenis -realno 1, u najboljem slučaju 2 takmičara

Tenis -realno 4, u najboljem 7

Rvanje - realno još jedna, u najboljem 2.

Bilans : realno 95-98, optimimistična prognoza 107

 

 

Imacemo preko 100 sigurno ako se kvalifikuju kosarkasi. Mislim da i ne treba da se postavlja pitanje da li ce da se kval., realno imaju grupu takvu da nemaju cega da se plase a jos smo i domacini, ako ne prodju ovu grupu na OI nemaju sta da traze!!!

Judo - 2 sigurne plus jedna mozda ako se Jovana ili Ciganovic aktiviraju:d

Kajak i kanu- Bedec je po meni sigurna a i Strahinja ima veliku sansu

Boks - ne znam sta mogu devojke ali Drenovaku ne dajem neke velike sanse

Rvanje- Nemes siguran, Fris mozda ali ne znam zasto se Efendiev nije pojavio na EP, njegove sanse su iste kao i Frisove;)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

 

Imacemo preko 100 sigurno ako se kvalifikuju kosarkasi. Mislim da i ne treba da se postavlja pitanje da li ce da se kval., realno imaju grupu takvu da nemaju cega da se plase a jos smo i domacini, ako ne prodju ovu grupu na OI nemaju sta da traze!!!

Judo - 2 sigurne plus jedna mozda ako se Jovana ili Ciganovic aktiviraju:d

Kajak i kanu- Bedec je po meni sigurna a i Strahinja ima veliku sansu

Boks - ne znam sta mogu devojke ali Drenovaku ne dajem neke velike sanse

Rvanje- Nemes siguran, Fris mozda ali ne znam zasto se Efendiev nije pojavio na EP, njegove sanse su iste kao i Frisove;)

Strahinja bas nema veliku sansu. Morace mnogi da podbace da bi on uzeo kvotu. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

 

Imacemo preko 100 sigurno ako se kvalifikuju kosarkasi. Mislim da i ne treba da se postavlja pitanje da li ce da se kval., realno imaju grupu takvu da nemaju cega da se plase a jos smo i domacini, ako ne prodju ovu grupu na OI nemaju sta da traze!!!

Judo - 2 sigurne plus jedna mozda ako se Jovana ili Ciganovic aktiviraju:d

Kajak i kanu- Bedec je po meni sigurna a i Strahinja ima veliku sansu

Boks - ne znam sta mogu devojke ali Drenovaku ne dajem neke velike sanse

Rvanje- Nemes siguran, Fris mozda ali ne znam zasto se Efendiev nije pojavio na EP, njegove sanse su iste kao i Frisove;)

Ne znam baš za sigurnost preko 100, puno zavisi od atletike. I dalje stojim da je realno da imamo oko 95 al bih volio da ti budeš u pravu. :)

Kako dvije sigurne u džudou? Kukolj i jedna kontinentalna, valjda. Al ni ta kontinentalna nije 100% sigurna.

Bedeč je zaista za pratiti ali i sam znaš kakva je konkurencija.

Djevojke su i meni misterija, znam da su lokalno osvajale medalje alini na EP ni na ostalim takmičenjima nisu baš blistale.

Ko zna zašto Zaur nije išao, Znam da je na preliminarnom spisku bio. Ili povreda ili ga čuvaju za kvalifikacije. Slažem se da su i njemu i Frisu šanse iste.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne znam baš za sigurnost preko 100, puno zavisi od atletike. I dalje stojim da je realno da imamo oko 95 al bih volio da ti budeš u pravu. :)

Kako dvije sigurne u džudou? Kukolj i jedna kontinentalna, valjda. Al ni ta kontinentalna nije 100% sigurna.

Bedeč je zaista za pratiti ali i sam znaš kakva je konkurencija.

Djevojke su i meni misterija, znam da su lokalno osvajale medalje alini na EP ni na ostalim takmičenjima nisu baš blistale.

Ko zna zašto Zaur nije išao, Znam da je na preliminarnom spisku bio. Ili povreda ili ga čuvaju za kvalifikacije. Slažem se da su i njemu i Frisu šanse iste.

 

 I meni su devojke uvek misterija, mislim da imamo trenutno kvalitetnije bokserke ali nikada da postignu nesto vise, ja se za boksere nesto ne nadam preterano, jedino ako Muamer Hukic bude mogao da nastupa za nas( normalno ako odobre prof bokserima da se kval)

Ma ta kontinentalna je sigurna 100% ili je uzima Jovana ili Ciganovic(koga realno nema ko da ugrozi za tu kvotu)

Mada sada su sanse rvacima vece kada su diskv. skoro svi ruski rvaci zbog dopinga, ne znam jel je data medalja sada bronzana Frisu i zlatna Davoru???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...