website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Amela Terzić:

"Očekujem od sebe mnogo. Cilj mi je da dodjem do finala u obe discipline, a tamo da dam sve od sebe. Bio mi je san da ispunim normu za OI, tako da mi je dodatna čast da trčim medju najboljim atletičarima sveta"

 

Milan Ristić:

“Moja očekivanja su polufinale i državni rekord. Za moju karijeru ovo je nešto što sam oduvek želeo i radio ka tome da se takmičim na Olimpijskim Igrama, jer biti medju elitom nije lako. Otići na ovo takmičenje nas ne ubraja ni u 0.00001 posto populacije na svetu i to govori koliko je ovo jedinstveno na svaki mogući način”

 

Tamara Salaški:

“Uslovi za trening u Sloveniji su odlični, zato smo baš i odabrali ovo mesto. Posle Evropskog smo pravili pauzu par dana i onda smo ovde krenuli sa jakim treninzima, za sada sve dobro prolazi. Moja očekivanja su da dam sve od sebe u kvalifikacijama, istrčim što bolju trku i pokušam da udjem u polufinale što bi za mene bio ogroman uspeh. Nakon 20 godina treniranja ovo je neverovatan uspeh i ovo je ono o čemu sam sanjala. Uživaću u Olimpijskim igrama i pokusati da istrčim što bolju trku”

Link to comment
Share on other sites

RTS

3. i 4. po dve fudbalske utakmice

5. otavaranje

6. Srbija-Madjarska na 1 uzivo, prenosi finala oba za streljastvo, biciklizam muska trka (ne cela, verovatno samo zavrsnica), kvalifikacije za veslanje (m2- i m2x), kvalifikacije plivanje, kosarka Australija-Francuska snimak, rukomet Crna Gora-Spanija snimak, kosarka USA-Kina uzivo, vaterpolo Spanija-Italija snimak, plivanje uzivo polufinala i finala, uzivo kosarka na 1 i uzivo odbojka na 2 nasih reprezentacija.

 

7. svasta nesto. Imacemo prilike da gledamo timsko finale za zene u strelcarstvu :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Sad sam skinuo neku app za OI, mislim da je oficijalna app za Rio i prema njoj imamo 170 kval sportista, cak se i Marija Dostanic kval ali kao atleticarka ahaha, pola onih sportista ne znam:rofl:

Da li ce biti onih online  prenosa preko neta kao sto je bilo u Londonu za sve sportove?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...