website statistics
Jump to content

Българските спортисти в Париж - очаквания и представяне


 Share

Recommended Posts

Апропо, за кой български спортист най-много ви е яд, че пропуска игрите поради контузия или липса на квота?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ros said:

Апропо, за кой български спортист най-много ви е яд, че пропуска игрите поради контузия или липса на квота?

Половината отбор по борба :d, волейболът и още някой боксьор, където май ни ощетиха на последната квалификация.

Link to comment
Share on other sites

Ако говорим реалистично националния отбор по волейбол отдавна не е този, който искаме да гледаме и нямаме никакви шансове и надежди за тях. За борбата съм съгласен, особено за Еди Назарян и Ева и Миглена Селишка. Много ме яд за Начева - толкова нелепо пропусна шанса си. Ако трябва да съм честен съжалявам и за Антъни Иванов. Там в плуването така и не му простиха за голямата му уста. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
18 hours ago, Ros said:

Ако говорим реалистично националния отбор по волейбол отдавна не е този, който искаме да гледаме и нямаме никакви шансове и надежди за тях. За борбата съм съгласен, особено за Еди Назарян и Ева и Миглена Селишка. Много ме яд за Начева - толкова нелепо пропусна шанса си. Ако трябва да съм честен съжалявам и за Антъни Иванов. Там в плуването така и не му простиха за голямата му уста. 

Волейбол живот и здраве в ЛА дано Чико успее да смени чипа на момчетата , видях на мачовете как изисква много. Иначе и мен ме е яд точно за гореизброените .антани в ЛА може и да си вземе медала вече дали ще е под български флаг трудно да се каже 

Edited by Dobrudja1919
Link to comment
Share on other sites

Точно пък Антъни Иванов е последния човек, за когото ще ме е яд. Такова всезнаещо леке въобще не ни трябва. Тоя човек ламти за внимание. Когато беше единственият с постижения, звездата на отбора, му беше много добре.

 

Ама като излязоха после другите момчета и взеха да го засенчват, и хората започнаха да говорят повече за тях и вече особата му не беше на дневен ред. Чудеше се какви скандали и тъпотии да измисли, че да се изкара велик и колко много разбирал, ама все му пречели ала-бала. А истината е, че като отиде в Щатите и типично по български се отдаде на живот и гаджета и кариерата му замря. Най-добрите му постижения си останаха докато тренираше на окаяния басейн в Търново.

Link to comment
Share on other sites

Не казвам, че Антъни е някой Фелпс или Торп. Нещата, за които го наказаха обаче са доста странни. 3⁷ момчета изгоряха с допинг докато са дбор на националите. Той започна за говори срещу методиката на възстановяване и веднага секира. Не че сме китайци, но там цял отбор позитивира и нищо, а у нас не ти вземат проба сутринта, а вечерта, ама ... да си бил сутринта на място. Въобще историята с допинга в България е доста компрометирана. Така или иначе с него можеше да сформираме дори щафета, ама 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bulgarian-participation-paris-2024-to-go-2.pdf

 

Това е програмата на всички наши спортисти по време на олимпиадата в Париж с евентуални участия в битки за медали

Link to comment
Share on other sites

Това е и предварителната програма на БНТ за олимпиадата, като в зависимост от българското участие за деня ще се правят и промениПредварителна-програма-на-БНТ-за-Олимпийски-игри-Париж-2024 (1).pdf

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа дали max ще имат специализирани канали за отделните спортове и дали евроспорт в България ще имат канали от 3 до 9 или ще си останем само с ES 4K

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ros said:

Някой има ли представа дали max ще имат специализирани канали за отделните спортове и дали евроспорт в България ще имат канали от 3 до 9 или ще си останем само с ES 4K

Не мисля, че в България ще пуснат допълнителните канали. За сметка на това, Евроспорт 2 ще е със съдържание специално за Централна и Източна Европа (Румъния, Унгария, Чехия, Словакия и България).

https://www.tenniskafe.com/drugi/lyubopitno/tsvetana-pironkova-shte-bade-sred-komentatorite-na-eurosport-za-olimpijskite-igri/

 

Погледнах програмата за следващите дни. Ще излъчват основно спортове с участието на тези страни плюс много тенис :)

 

Ще има и специално студио всяка сутрин със спортни звезди от региона.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...