website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024.


 Share

Recommended Posts

Just now, nenad said:

Pogledao trku, svaka čast. Da smo treći završili baš bi bili nesretni. 

Odlicno izveslana trka, ja mislim da mogu jos bolje i drago mi je da ih nije poremetila ona sramna odluka saveza da ne posalju njih na kval!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Da li ce se veslacki savez oglasiti:d 

 

Mislim da su oni svoje odveslali, ovaj nivo bahatosti i amaterizma očigledno ne može čak ni u Srbiji više da prođe. Neka pokušaju u Madagaskaru, da ne uvredim neku državu nepotrebno. 

 

Ovo me je podsetilo da ukradenu kvotu za Jasnu Šekarić od Dimitrija Grgića. Samo je ovo još gore možda bilo. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nenad said:

Mislim da su oni svoje odveslali, ovaj nivo bahatosti i amaterizma očigledno ne može čak ni u Srbiji više da prođe. Neka pokušaju u Madagaskaru, da ne uvredim neku državu nepotrebno. 

 

Ovo me je podsetilo da ukradenu kvotu za Jasnu Šekarić od Dimitrija Grgića. Samo je ovo još gore možda bilo. 

Jasna Sekaric je ime tako da mi je to manje bolno ali ovakvo vodjenje saveza i to par godina unazad je za osudu i nadam se da je ovo presedan da se najuri ceo savez i postave pravi ljudi na to mesto

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je poraz cijelog drustva da entuzijasti i fanovi znaju o sportu vise od navodnih strucnjaka. A ovaj forum je potvrda toga. Tako je bilo i pred London, Rio, Tokio. Nista se, ali nista, promijenilo nije.

Savez koji za 4 godine ne uradi bukvalno nista treba rasformirati, zestoko kazniti zbog finansijskih malverzacija koje su izgleda ocigledne i poceti ispocetka. Ali prije svega upitati ko su njima strucna lica, ko su ti ljudi koji svojim nenormalnim odlukama unistavaju posade pa i cijele karijere. Ko su selektori koji ovako pogresno procjenjuju? Zar Ivkovica nije sramota poslije svega? 

Ne znam cija je greska da dvojac koji je u Tokio posao kao pretendent za medalju uopste vise nije funkcionalan. Sta im se to desilo? Zar se nisu mogli upotrijebiti u nekoj drugoj disciplini kad vec u dvojcu vise nisu konkurentni? Pored njih dvojice i manje ili vise solidnih drugih takmicara mi nismo uspjeli da probamo ni sa cetvercem, cetvercem skulom, vec se siluju dvije-tri discipline a onda brdo takmicara ostane makar bez pokusaja da se plasira. Ne kazem da bi uspjeli ali makar da se proba.

Tako su unistavali svaku posadu koju su mogli. Tako su otjerali Janjice. 

 

U svakom slucaju, nadam se da Stojic moze da ih spremi (DS) za finale. 

Bravo za sve progresivne snage u savezu, vjerujem da ce konacno doci do izrazaja.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Počela je Liga Nacija za odbojkaše. Rezultat u startu koj nam ne odgovara je Kuba dobila Brazil 3:1. Bežimo njima  sada 4 boda u rankingu a Kanadi 24. Igramo protiv Irana noćas u 2, rekao bih da je tu imperativ pobeda iako je još naravno jako rano. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Na POI za sada imamo 18 kval sportista

 

-Atletika 7

Zeljko Dimitrijevic

Nebojsa Djuric

Nemanja Matijasevic

Stefan Dimitrijevic

Saska Sokolov

Aleksandar Radisic 

Filip Graovac

 

-Stoni Tenis 2

Borislava Peric Rankovic

Nada Matic

 

-Kajak 1

Strahinja Bukvic

 

-Streljastvo 4

Dragan Ristic

Zivko Papaz

Dejan Jokic

Laslo Suranji

 

-Tekvondo 3

Nikola Spajic

Marija Micev

Jelena Rasic

 

- Plivanje 1

Katarina Draganov Cordas

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...