website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024.


 Share

Recommended Posts

Elzan Bibić 41/42 !!! Odustala trojica sa normom, Strahinja Jovančević 33/32, kao što sam se plašio - bila 2 odustajanja i ispao za neverovatnih 0.6 poena u proseku. u zbiru 5 rezultata ima 3 poena manje što je par centimetara, kod Kolašinca i Vučenović nije bilo promena

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira sto je MHSN odlicno upucen u problematiku, mislim da ce Njemac upasti prije Kadzaje. To bi i bilo ispravno. Bio je ispred njega, nema se sta tu previse zaliti. Imao je Kadzaja dosta sansi, sam je kriv.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

:PUR dobio :LTU, tako da su nam oni protivnik u grupi za kosarku uz :USA:SSD. Prolazak dalje se zaista ne dovodi u pitanje, a onda postaje nezgodno. Doduse, za drugim mestom u ovoj grupi, verujem da cemo igrati sa jos nekim drugoplasiranim, npr :GER ili :GRE, izbegavamo najjace :USA:CAN:FRA u 1/4f

Edited by Oxymorons
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Oxymorons said:

:PUR dobio :LTU, tako da su nam oni protivnik u grupi za kosarku uz :USA:SSD. Prolazak dalje se zaista ne dovodi u pitanje, a onda postaje nezgodno. Doduse, za drugim mestom u ovoj grupi, verujem da cemo igrati sa jos nekim drugoplasiranim, npr :GER ili :GRE, izbegavamo najjace :USA:CAN:FRA u 1/4f

Vec sam se plasio Italije i Litvanije u grupi a oni izgube od Portorika:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...