website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Сребрна медаља у дисциплини ментална гимнастике иде за:

 

2 hours ago, ChandlerMne said:

Nazalost, nezdravi odnosi Partizan-Zvezda se ogledaju i ovdje jer je kompletno rukovodstvo ogrezlo u mrznji prema Partizanu i to ni ne kriju. A svi do sada kvalifikovani su dio Partizana, ukljucujuci i Stojica. Sramota je da se klubaska netrpeljivost manifestuje i u reprezentaciji. Na Igre treba da idu najbolji, odakle god dolazili.

Како си само успео да убациш Звезду овде? За који клуб весла Беђик, којег су покушали да убаце у тај чамас?

 

Златна медаља у фото финишу иде за:

 

1 hour ago, nenad said:

Možda ćeš reći da sam ostrašćen ali sve što ova država trenutno radi radi na uništenju Partizana iz bolesnog egoizma jednog čoveka koji bi trebalo da bude van toga. Ali da ne razvodnjavam priču previše. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pedja789 said:

Сребрна медаља у дисциплини ментална гимнастике иде за:

 

Како си само успео да убациш Звезду овде? За који клуб весла Беђик, којег су покушали да убаце у тај чамас?

 

Златна медаља у фото финишу иде за:

 

Nisam ubacio ja vec svaki poznavalac veslanja. A ja se itekako slazem. Mnogo verziraniji a mozda i objektivniji od mene misle tako. Pogledaj pisanje Zurnala, Novosti. Tako da si sa sarkazmom otisao daleko van konteksta.

 

1.Ponosno naglasavati da Partizanov dvojac sa SP nije izborio finalnu regatu je sramno. Da vladaju normalni uslovi u savezu, uopste ne bi bilo relevantno ko je iz kog kluba. Ako je dvojac iz CZ bio bolji, skidam kapu, treba da idu na regatu. Ali likovati sto neko iz Partizana nije dosao do rezultata je samo dokaz patologije koja vlada u savezu. Dokaz - oba saopstenja VSS, od 09.05 i od 15.05, puna otrova prema Partizanu.

2.Saopstavati da je Stojic maltene budala i neznalica i opet naglasavati da je sva afera maslo Partizana je dokaz vise filozofije VSS. Jer je od svega najvaznije da je Stojic iz Partizana? To sto je u pitanju trener koji ima i te kakvu tezinu je po Zvezdi (citaj VSS) irelevantno.

3. Savez pokusava sta? Da par nedjelja pred finalnu regatu eksperimentise sa sastavom? Ubacivati Rajkovica da popuni rupu dok se Martin ne predomisli? Taj isti dubl skul je bio katastrofalan na EP a strucnjaci iz saveza ga salju na regatu nadajuci se cemu? Da ce Martin da uskoci i da skine neku sekundu zaostatka? Iako je procjena Stojica (sto se i dokazalo) da jedini Pimenov plus Mackovic imaju realan potencijal za kvotu.

 

PS 

Ja bih bio srecan i da imamo 48 veslaca i da su svi iz Zvezde. Meni je od Partizana bitnija reprezentacija. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Само једну ствар ниси написао, за који клуб весла Беђик? Мора да је Звезда, нема ко други... Патологија, без сваке сумње.

 

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Ako je dvojac iz CZ bio bolji, skidam kapu, treba da idu na regatu.

Ако је био бољи? Ако? Постоји нека сумња да је био бољи? Сумњиво, ова линија је мало укриво.

 

ezgif-5-b8196232c3.gif

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pedja789 said:

 

Само једну ствар ниси написао, за који клуб весла Беђик? Мора да је Звезда, нема ко други... Патологија, без сваке сумње.

 

Ако је био бољи? Ако? Постоји нека сумња да је био бољи? Сумњиво, ова линија је мало укриво.

 

ezgif-5-b8196232c3.gif

 

Do sada sam te poštovao, bilo mi je drago da čitam tvoje postove ali sa ovakvim načinom nevaspitanog komuniciranja ne želim da trošim ni sekundu svog vremena.

 

Link to comment
Share on other sites

Strahinja Jovancevic juce pobijedio i osvojio 100 bodova za rang listu. Mislim da mu se racuna skok od 7.86 iako je skocio i 7.87 (racuna se zbog manjeg uticaja vjetra).

Mislim da je vrlo blizu kvote.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, ChandlerMne said:

Do sada sam te poštovao, bilo mi je drago da čitam tvoje postove ali sa ovakvim načinom nevaspitanog komuniciranja ne želim da trošim ni sekundu svog vremena.

Нашао се ко ће да ми дели лекције из комуникације. Уместо да даш одговор на једноставно питање и признаш да ниси у праву, настављаш са акробацијама и још убацујеш неке спинове о двојцу. А одговор на питање за који клуб весла Александар Беђик је за дискусију коју си започео далеко важнији од свега што си написао.

 

1 hour ago, ChandlerMne said:

PS 

Ja bih bio srecan i da imamo 48 veslaca i da su svi iz Zvezde. Meni je od Partizana bitnija reprezentacija. 

Ово нисам ни доводио у питање, због тога ми тек није јасно зашто си овде, где јој није место, започео ову тему и још си очекивао да не добијеш одговор.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pedja789 said:

Сребрна медаља у дисциплини ментална гимнастике иде за:

 

Како си само успео да убациш Звезду овде? За који клуб весла Беђик, којег су покушали да убаце у тај чамас?

 

Златна медаља у фото финишу иде за:

 

E brate ajde glasaj drugog za koga treba da glasaš i nemoj da kenjaš mnogo. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pedja789 said:

Нашао се ко ће да ми дели лекције из комуникације

Imam ja i druge metode komunikacije. Cesto sam u Bg pa ti mogu uzivo pojasniti sve sto te zanima.

Javi se privatnom porukom, ne lupetaj i ne brukaj se ovako javno.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...