website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Levajac je izgubio 4:3 od Finca. Ali prolazi grupu kao drugi kroz set količnik. 

 

Dosta je ovo izjednačen turnir, trenutna inspiracija i forma mnogo bitnija od rankinga. Juče je dobio sedmog nosioca, danas izgubio od slabije rangiranog. Nema nekih top igrača baš pa je sve moguće. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Sabina je takodje prosla grupu, pobeda od 4:2 nad Belgijankom! 

Sada je sve moguce, kako sam razumeo sada finalisti idu na OI, posle toga pravi se novi kostur i opet finalisti i treceplasirani idu na OI, znaci sada je dobro proci grupu

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je prvi nosilac u ženskoj konkurenciji Španjolka ispala u grupi. Moje mišljenje je da Levajac ima veći plafon ali isto tako može izgubiti od svakoga. Što se Lupulesku tiče, ona bi na papiru trebala biti bolji kandidat, ali nešto nemam poverenja u nju. 

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom su sva ocekivanja bila previsoka i neispunjena tako da je realno da cemo ovdje ostati kratki. Niko od njih nema taj potreban kontinuitet. Dimitrije moze da izgubi od mnogo slabijih, a da pobijedi Francisku recimo. Od dana do dana...

Za Lupulesku nije dobro da je Spankinja ispala, smanjuje joj sansu za plasman preko plasmana.

Link to comment
Share on other sites

Evo koliko današnji poraz znači. Levajac bi bio u povoljnijem žrebu da je dobio Finca. Ovako će igrati sa Austrijancem u prvoj rundi eliminacija a u drugoj ga čeka odmorni prvi nosilac Španac. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nenad said:

Evo koliko današnji poraz znači. Levajac bi bio u povoljnijem žrebu da je dobio Finca. Ovako će igrati sa Austrijancem u prvoj rundi eliminacija a u drugoj ga čeka odmorni prvi nosilac Španac. 

Levenko me vise plasi u ovoj fazi. Roblesa sam gledao ranije, igra i on cesto po principu random.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da će Lupulesku biti slobodna u prvoj rundi ali avaj ipak sa Čehinjom u 12. U isto vreme i Šurjan sa Ukrajinkom, to očekujem da će da izgubi odmah. Levajac je u pola 10 protiv Levenka. 

Link to comment
Share on other sites

Staša na kraju 23. Ukupno loš nastup, što se videlo i posle boldera, morala je biti bolje plasirana. 

 

Levajac dobio prvi meč 4:2. Sada na Španca. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...