website statistics
Jump to content

OI Pariz 2024 Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

23 minutes ago, Duki1994 said:

Dodajem i ostale sportove 

Prema kladionicama

Sandra Elkasevic 4.favorit

Mihaljevic 11 favorit

Pravdica 12 favorit

Vekic 33 favorit

Govorcinovic 10 favorit

Braća Fantela 11 favorit

Palma Cargo 11 favorit

Gorša 10m 13 favorit 

Trostav  gorsa 10 favorit  Maricic 12 favorit

 

Po meni je ovo jedrenje potpuno promašeno (gledajući rezultate zadnjih velikih natjecanja,predolimpijskih regata,itd. Po meni Fantele i Čargo spadaju u top 5,6 svojih klasa),a što se tiče tenisa,po tome ispada da Vekić neće proći ni 1.kolo jer je 33.mjesto ispadanje u 1.kolu (može se dogoditi,ali s obzirom na formu i da ne igra protiv nositeljica u prva dva kola,ne vjerujem).

Edited by BruT06
Link to comment
Share on other sites

Pucar-Bouloussa(110), Gaćina-Ovidiu Ionescu (27)(pojedinačno) R64-1.kolo

 Pucar- Alexis Lebrun (11), Gaćina-Lin (5) (pojedinačno) R32-2.kolo

Pucar-Robles (21)/Calderano (4), Gaćina-Jorgič (13)/Pitchford (25) (pojedinačno) R16-3.kolo

Pucar-Jang (8)/Togami (17), Gaćina-Lebrun(3)/Ovtcharov (9) (pojedinačno) QF  

 

Po meni dosta dobar ždrijeb za 1.kolo, 2. bi moglo biti ključno za obojicu, u 3. kolu bolji ždrijeb za Gaćinu, iako nije nemoguće da Calderano ispadne i olakša posao Pucaru ako se Pucar plasira u 3.kolo, a u četvrtfinalu težak ždrijeb za Gaćinu, dosta lakši za Pucara.

Sve u svemu, po meni bi obojica trebala u 2.kolo (iako je Ionescu jako dobar), a onda meč po meč...

Edited by BruT06
Link to comment
Share on other sites

TIMSKI- jako težak ždrijeb...

1. kolo VS. Južna Koreja (5) (Cho-20., Jang-13., Lim-30.)

četvrtfinale VS. Kina (1) (Fan-4., Ma-3., Wang-1.)

polufinale VS. Francuska (3) (Gauzy-29., Lebrun-5., Lebrun-16.)

finale ili za broncu VS. Japan (4)/ Švedska (7)/ Njemačka (2)

 

Valja napomenuti kako se na olimpijskim igrama u 1.meču igra meč parova (2.+3.igrač)

Link to comment
Share on other sites

Vekić i Pavić (9)

1.kolo vs. Zhang i Zheng (12)

2.kolo vs. Ebden i Perez(2) ili Granollers i Sorribes Tormo (7)

Polufinale vs. Tsitsipas i Sakkari(4) ili Errani i Vavasori (6) ili Schuurs i Koolhof (14) ili Andreeva i Medvedev (11)

Edited by BruT06
Link to comment
Share on other sites

Very hard draw for Matić (she has very tight H2H against potential opponents):

 

1st round: bye

2nd round: Polling (1:4) or Pina (1:0)

QF: Tsounoda Roustant/8 (4:3)or Pogačnik/9 (2:1)

SF: Niizoe/5 (0:5) or Van Dijke/4 (1:2)

 

Kumrić će ići na drugog nositelja u osmini finala (Gruzijca) od kojeg je izgubio u polufinalu EP-a. Ako ga pobijedi, osigurat će repesaž. 

Krišto se nije borila ni s jednom potencijalnom protivnicom u prva dva kola do četvrtfinala, u kojem bi išla na prvu nositeljicu Van Lieshout, s kojom ima 3:4. Zanimljivo, s ostalim potencijalnim protivnicama u četvrtfinalu (Kim/20 i Timo/23) ima omjer 0:1. Ako osigura četvrtfinale, osigurala je i repesaž. U osmini finala Krišto ide na 8. ili 14. nositeljicu, s kojima se dosad nije borila. U prvom kolu na neku Afrikanku, koja je rangirana vrlo nisko. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BruT06 said:

Very hard draw for Matić (she has very tight H2H against potential opponents):

 

1st round: bye

2nd round: Polling (1:4) or Pina (1:0)

QF: Tsounoda Roustant/8 (4:3)or Pogačnik/9 (2:1)

SF: Niizoe/5 (0:5) or Van Dijke/4 (1:2)

 

Kumrić će ići na drugog nositelja u osmini finala (Gruzijca) od kojeg je izgubio u polufinalu EP-a. Ako ga pobijedi, osigurat će repesaž. 

Krišto se nije borila ni s jednom potencijalnom protivnicom u prva dva kola do četvrtfinala, u kojem bi išla na prvu nositeljicu Van Lieshout, s kojom ima 3:4. Zanimljivo, s ostalim potencijalnim protivnicama u četvrtfinalu (Kim/20 i Timo/23) ima omjer 0:1. Ako osigura četvrtfinale, osigurala je i repesaž. U osmini finala Krišto ide na 8. ili 14. nositeljicu, s kojima se dosad nije borila. U prvom kolu na neku Afrikanku, koja je rangirana vrlo nisko. 

Matic nije moglo gore, dobila je najtežu mogući protivnicu u 1/8 finala. Od 1/4 finala nadalje se znalo da će biti teško, ali nadao sam se da će 1/8 finala imati lakši posao za zagrijavanje. Prije par godina govorila je da joj je Polling najteža za borit se. 
 

Kumric po meni u prvom kolu van, Talijan je favorit. 
 

 

Kristo u 1/8 finala na Japanku i tu je vrlo vjerovatno kraj. 
 

Grozan ždrijeb! 


 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...