website statistics
Jump to content

OI Pariz 2024 Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Rafoo said:

Da jer i to voze 

Koliko vidim po dvije tri stranice voze disciplinu "men's pair" a ne "men's double sculls".

 

Sports Illustrated predviđa da će Sinkovići biti srebrni u disciplini "men's double sculls" iza Nizozemaca Twelllaara i Broeninka.

 

Ja sam shvatio da su Sinkovici promijenili disciplinu i da voze "men's pair" kako bi izbjegli te Nizozemce.

 

Možda sam nešto krivo pohvatao.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po meni je većina toga promašena. Npr.preča čovjek ima 10 ocjena preko 15,oni ga ne uvrste među medaljaše.

2.tenis...Bez ždrijeba,ne možeš znati potencijalne medaljaše jer npr. Nadal i Alcaraz koji nisu nositelji mogu u prvom kolu ići na Krawietza i Putza,u trećem na Mektića i Pavića,a pobjednik može ući u polufinale i na kraju ne osvojiti medalju.

Jedrenje je sastavljeno na način da se gleda više po staroj slavi,nego po formi unazad godinu,dvije.

Džudo isto ovisi o ždrijebu.

Većina toga je složeno po tome tko je po većini razmišljanja favorit.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, BruT06 said:

Po meni je većina toga promašena. Npr.preča čovjek ima 10 ocjena preko 15,oni ga ne uvrste među medaljaše.

2.tenis...Bez ždrijeba,ne možeš znati potencijalne medaljaše jer npr. Nadal i Alcaraz koji nisu nositelji mogu u prvom kolu ići na Krawietza i Putza,u trećem na Mektića i Pavića,a pobjednik može ući u polufinale i na kraju ne osvojiti medalju.

Jedrenje je sastavljeno na način da se gleda više po staroj slavi,nego po formi unazad godinu,dvije.

Džudo isto ovisi o ždrijebu.

Većina toga je složeno po tome tko je po većini razmišljanja favorit.

U taekwando imje ždrijeb poznat, u judo barem od 1/4 finala se zna. 
 

naravno ne treba to sve previše ozbiljno shvaćati. Unatoč svim greškama za nas bi na kraju i možda moglo ovako izgledati. 6 medalja uopće nije loše, ali barem jednu zlatnu bi valjalo uzet ili još bolje dvi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prso1000 said:

U taekwando imje ždrijeb poznat, u judo barem od 1/4 finala se zna. 
 

naravno ne treba to sve previše ozbiljno shvaćati. Unatoč svim greškama za nas bi na kraju i možda moglo ovako izgledati. 6 medalja uopće nije loše, ali barem jednu zlatnu bi valjalo uzet ili još bolje dvi. 

Pa ono,poznat je potencijalni ždrijeb za nositelje u džudu,ali za nenositelje nije,a nitko ne garantira da netko tko nije nositelj ne može osvojiti medalju.

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2024 at 10:36 AM, Duki1994 said:

Izašli su koeficijenti na jednoj stranoj kladionici za određene sportove , te je tamo situacija slijedeća:

Braća Sinković 3. favorit

Damir Martin 7.favorit

Lena Stojković 6 favorit

Ivan Šapina  5. favorit

Marko Golubić  9.ti favorit

Cernogoraz 1.favorit

Zlatko Kumrić 23.favorit

Katarina Kristo 12.favorit

Barbara Matić 1.favorit

vaterpolo Hrvatska 4.favorit

rukomet Hrvatska 5.favorit

Gabrijel Veočić 9.favorit

 

 

Uglavnom eto čisto da se previše ne nadamo za naše borce , nisu glavni favoriti osim Barbare 

Dodajem i ostale sportove 

Prema kladionicama

Sandra Elkasevic 4.favorit

Mihaljevic 11 favorit

Pravdica 12 favorit

Vekic 33 favorit

Govorcinovic 10 favorit

Braća Fantela 11 favorit

Palma Cargo 11 favorit

Gorša 10m 13 favorit 

Trostav  gorsa 10 favorit  Maricic 12 favorit

Pavic/Mektic 5 favorit

Pavic/Vekic 12 favorit

Marinic kajak 15 favorit

Marin Rantes bmx 9 favorit

Jurisic 10 favorit

Dolenc 7 favorit

 

 

Edited by Duki1994
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...