website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Gde mogu da se prate rezultati za rvanje?

https://en.wikipedia.org/wiki/2023_World_Wrestling_Championships_–_Men's_freestyle_57_kg

Ovo je najbolja opcija. 

Prenos je na Arena Sport Fight.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Prenos je na Arena Sport Fight.

Сваки пут се шокирам колики су то аматери. Пет борби, нисмо могли да гледамо ни једну, а раде на 2 канала. Барем ће четвртфинала да преносе.

Добро је кренуло, Цаболов победио јаког противника у првој рунди. Добре шансе имају и он и Мићић за репесаж ако изгубе од Руса, а тамо обојицу чека пакао.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pedja789 said:

Сваки пут се шокирам колики су то аматери. Пет борби, нисмо могли да гледамо ни једну, а раде на 2 канала. Барем ће четвртфинала да преносе.

Добро је кренуло, Цаболов победио јаког противника у првој рунди. Добре шансе имају и он и Мићић за репесаж ако изгубе од Руса, а тамо обојицу чека пакао.

Da bi dosli do kvote preko repasaza moraju da ostvare 3 pobjede. A konkurencija je zaista prejaka.

Cabolov je inace 2020 pobijedio Sidakova, mada se situacija od tada promijenila. 

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Da bi dosli do kvote preko repasaza moraju da ostvare 3 pobjede.

Ваљда 2, три имају ови који испадну раније. Поражени четвртфиналисти имају меч против победника прве рунде репесажа и онда против пораженог из полуфинала за бронзу, а за квоту раде само ако изгубе тај меч. Барем сам ја тако разумео.

 

Каква борба! Браво Стеване!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pedja789 said:

 

Ваљда 2, три имају ови који испадну раније. Поражени четвртфиналисти имају меч против победника прве рунде репесажа и онда против пораженог из полуфинала за бронзу, а за квоту раде само ако изгубе тај меч. Барем сам ја тако разумео.

 

Каква борба! Браво Стеване!

Da, tako je. :)

Sada mu samo jedna pobjeda fali. :yes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...