website statistics
Jump to content

Na olimpijskim szlaku - Paryż 2024


rafalgorka
 Share

Recommended Posts

12 hours ago, Monzanator said:

No dobra, przecież systemu nie zmienimy. Nasz sufit to będzie te 11-12 medali, a złota trafią się przy jakimś wyjątkowym talencie lub skorzystamy na niskiej konkurencji w jakieś dyscyplinie. Przecież w młocie całe lata korzystaliśmy na tym, że nawet w LA to jest dyscyplina ze stosunkowo małą wymiennością nazwisk. W poważne inwestycje w jedną medalodajną dyscyplinę nie wierzę.

11-12? Hmmm....tu było 10, ledwo, w naszej strefie, bez Rosji i Białorusi. W LA USA, Kanada, Chiny, Rosja i już Australia + wciąż Francja w pełnej mocy. Nie, już teraz się mówi i ja się z tym zgadzam, że to będzie 4-5. Może 6. Bo reszta przez te 4 lata jeszcze bardziej się rozwinie a my zwolnimy. Zgadzam się z tezą, że my rozmawiamy o dramacie, a nie utrzymaniu 12 medali. Moja opinia. Mam to śledzić ponad dwa tygodnie nocami? Kto to zrobi? Przecież wtedy sport jeszcze bardziej straci sponsoring. Kto chce sponsorować klęski? Jest wg mnie gorzej chyba niż wg Ciebie 🙂. Znam od lat polskie "jakoś będzie", ma 1 wadę...no qrde nie sprawdza się 🙂. Spójrz na ręczną choćby, zaraz tak naprawdę będzie wszędzie. Nie będzie jakoś bo byśmy tak chcieli. Będziemy grać w prekwalifikacjach do me 🙂

Edited by Pavlo

I fell in love with sports.....since i first seen it

Link to comment
Share on other sites

A jeśli ktoś wątpi czy może być aż tak źle warto imo spytać samego siebie czy w 1996 ktoś zakładał że 10 medali będzie graniczną barierą, że nie będziemy mieć sztangisty bliskiego q i będziemy drżeć o 1 złoto. Można iść tropem kosza kobiet z poziomu 2000r. itp. itd. Tak, może być aż tak źle i to bardzo realnie imo. Zgadzam się z oceną i przewidywaniami choćby Blanika. Zjazd z 20 do 10 jest faktem, czemu zjazd z 10 do 5 ma nie być? 

I fell in love with sports.....since i first seen it

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...