website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, prso1000 said:

Reprezentacija za europske kvalifikacije u streličarstvu (Berlin, 4-7.05)

 

Alen Remar 

Lovro Cerni 

Leo Sulik 

 

Kakve su nam šanse za kvotu? Po rankingu Remar dobro stoji.

Link to comment
Share on other sites

Sikavica 99.99 % u finalu  sad ce gorsa i maricic krenut u kvalifikacije , izraelac  Richter nije proso u finale sto je jako bitno, dok Njemac Dallinger  trenutno ima minimalne sanse da udje a za 10 min nadam se i potvrdjeno da nema sanse da udje u finale , tako da za sada je dobro krenulo inace Sikavica dosada pojedinacno  nema ni jednu veliku medalju,ali je uvijek tu negdje tako da ovo nije preveliko iznenadjenje sto je u finalu , ali kvota bi bila senzacija

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Duki1994 said:

Sikavica 99.99 % u finalu  sad ce gorsa i maricic krenut u kvalifikacije , izraelac  Richter nije proso u finale sto je jako bitno, dok Njemac Dallinger  trenutno ima minimalne sanse da udje a za 10 min nadam se i potvrdjeno da nema sanse da udje u finale , tako da za sada je dobro krenulo inace Sikavica dosada pojedinacno  nema ni jednu veliku medalju,ali je uvijek tu negdje tako da ovo nije preveliko iznenadjenje sto je u finalu , ali kvota bi bila senzacija

Mislim da rezultati Richtera, Dallingera itd ovde nisu važni jer se ne računa za renking. Možda bi čak bilo bolje da uzmu kvotu, onda ispadaju iz renkinga. 

i ja mislim da je Sikavica u finalu. Izgleda Trebat će debelo preko 630 za finale. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duki1994 said:

Nisam znao da ne ide u ranking, koja je logika onda ovih sto su se kvalificirali a na turniru su nije mi jasno :D

Nema logike, ali kad su već tu, dabogda 6 njih bilo bolji od Sikavice u kvalifikacijama 😂 i kvota osigurana 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...