website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Mislim da je problem u Moldovankama zbog onog što je i ranije izlazilo da nisu u dobrim odnosima. Koliko možeš da budeš glup pa da propadne dobra posada na OI ej to su OI zato što se neka ćurka pravi pametna.

Link to comment
Share on other sites

Oni su cetverac oformili sa ciljem da se bore za medalju na OI,sto uopste nije nerealno ako pocnu da rade zajedno posle EP. Sta nam znaci k4 koji ce da zavrsi 7 ili 8 na OI, nista. Ovako i 4. ako zavrse bice ok, bar znam da smo sa najjacim timom pokusali.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

Mislim da je problem u Moldovankama zbog onog što je i ranije izlazilo da nisu u dobrim odnosima. Koliko možeš da budeš glup pa da propadne dobra posada na OI ej to su OI zato što se neka ćurka pravi pametna.

ja bas nesto mislim da je suprotno....mozda ove dve hoce da jedna izabere 200m, jedna 500m...imaju dve discipline i cao

 

i odlaganje da se napravi cetverac je bilo zato sto su one trenirale u Budimpesti

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Oni su cetverac oformili sa ciljem da se bore za medalju na OI,sto uopste nije nerealno ako pocnu da rade zajedno posle EP. Sta nam znaci k4 koji ce da zavrsi 7 ili 8 na OI, nista. Ovako i 4. ako zavrse bice ok, bar znam da smo sa najjacim timom pokusali.

 

Naravno. Mada po meni su Milica i Dalma najsigurnija posada kod žena.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Naravno. Mada po meni su Milica i Dalma najsigurnija posada kod žena.

bolje su na 500m od nikoline i olivere, ali mi je bzvz ako nece da pokusaju cetverac...nije fer prema oliveri i nikolini onda

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

ja bas nesto mislim da je suprotno....mozda ove dve hoce da jedna izabere 200m, jedna 500m...imaju dve discipline i cao

 

i odlaganje da se napravi cetverac je bilo zato sto su one trenirale u Budimpesti

 

Moguće. Mada po meni ako postoji dobar sistem da samo rezultati odlučuju onda nema ljutiš, imaš najbolji rezultat ideš, ako nemaš onda ćao zdravo, ideš tamo gde imaš.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Moguće. Mada po meni ako postoji dobar sistem da samo rezultati odlučuju onda nema ljutiš, imaš najbolji rezultat ideš, ako nemaš onda ćao zdravo, ideš tamo gde imaš.

pa da...ali ove dve ne mogu onda uopste na OI....zbog necije sujete da ni ne pokusa

 

ali sad je sve ovo nagadjanje :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

bolje su na 500m od nikoline i olivere, ali mi je bzvz ako nece da pokusaju cetverac...nije fer prema oliveri i nikolini onda

Njabolje bi bilo kad bi Milici dali 500. K2 500 je prvog dana, k1 500 je drugog, a k4 je poslednjeg treceg. Milica bi imala milion trka, ali mislim da to ne bi bio nikakav problem za nju, posto bi je eventualna medalja u k2 podigla mnogo. A Nikolini da daju k1 200. Olivera da ide samo u k4. To bi za sve njih bilo najbolje.

 

Ja se nadam da ce cetverac sutra na sk da bude solidan,bar da probaju finale. k4 je na oi na kraju tako da svi mogu bez problema da ucestvuje, a ko zna sta moze da se desi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...