website statistics
Jump to content

Short Track Speed Skating ISU European Championships 2021


 Share
Followers 1

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Official Schedule
Central European Time (GMT +1)
Olympic Event Final | Non-Olympic Event Final

Friday, January 22nd
10:15 Women's 1500m Heats
11:10 Women's 500m Heats
11:56 Women's 1000m Heats
12:59 Women's 3000m Relay Quartelfinals
14:05 Men's 1500m Quartelfinals
15:05 Men's 500m Heats
15:57 Men's 1000m Relay Heats
17:08 Men's 5000m Relay Quartelfinals

Saturday, January 23rd
10:00 Women's 1500m Ranking Finals
10:08 Men's 1500m Ranking Finals
10:42 Women's 500m Ranking Finals
10:48 Men's 500m Ranking Finals
13:02 Women's 1500m Semifinals
13:16 Men's 1500m Semifinals
13:51 Women's 1500m Final B
13:51 Women's Overall 1500m (Event 1/4)
Following Women's 1500m Final A
14:05 Men's 1500m Final B
14:05 Men's Overall 1500m (Event 1/4)
Following Men's 1500m Final A
14:34 Women's 500m Quarterfinals
14:42 Men's 500m Quarterfinals
15:18 Women's 500m Semifinals
15:22 Men's 500m Semifinals
15:49 Women's 500m Final B
15:49 Women's Overall 500m (Event 2/4)
Following Women's 500m Final A
15:59 Men's 500m Final B
15:59 Men's Overall 500m (Event 2/4)
Following Men's 500m Final A
16:24 Women's 3000m Relay Semifinals
16:39 Men's 5000m Relay Semifinals

Sunday, January 24th
10:30 Women's 1000m Ranking Finals
10:42 Men's 1000m Ranking Finals
11:14 Women's 3000m Relay Final B
11:30 Men's 5000m Relay Final B
13:02 Women's 1000m Quarterfinals
13:14 Men's 1000m Quarterfinals
13:51 Women's 1000m Semifinals
13:57 Men's 1000m Semifinals
14:24 Women's 1000m Final B
14:24 Women's Overall 1000m (Event 3/4)
Following Women's 1000m Final A
14:36 Men's 1000m Final B
14:36 Men's Overall 1000m (Event 3/4)
Following Men's 1000m Final A
15:00 Women's 3000m Superfinal
15:00 Women's Overall 3000m (Event 4/4)
15:09 Men's 3000m Superfinal
15:09 Men's Overall 3000m (Event 4/4)
15:34 Women's 3000m Relay Final A
15:43 Men's 5000m Relay Final A
Link to post
Share on other sites
  • Sindo featured this topic
Women's 1500m
Quarterfinals Results
The 1st, 2nd and 3rd Athletes from each Quarterfinal and the 3 best 4th ranked Athletes between all Quarterfinals will qualify for the Semifinals, the other Athletes will qualify for the Ranking Quarterfinals
 
Quarterfinal 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
DESMET Hanne
BEL.gif
2:29.734
2
POUTSMA Selma
NED.gif
2:29.875
3
ZAKHAROVA Evgeniya
RUS.gif
2:31.086
4
ASCIC Valentina
CRO.gif
2:31.239
5
YAKIMOVA Anna
BUL.gif
2:35.302
 
Quarterfinal 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
SIGHEL Arianna
ITA.gif
2:43.485
2
DAUDET Gwendoline
FRA.gif
2:43.807
3
SZILICZEI-NEMET Rebeka
HUN.gif
2:44.801
4
MANOILOVA Katrin
BUL.gif
2:45.034
5
REPETSKA Svitlana
UKR.gif
2:46.802
6
HYMPANOVA Emma
SVK.gif
2:47.958
 
Quarterfinal 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
SCHULTING Suzanne
NED.gif
2:48.489
2
VALCEPINA Martina
ITA.gif
2:49.384
3
SEJPALOVA-HRUZOVA Michaela
CZE.gif
2:49.679
4
FILIPOVA Lucia
SVK.gif
2:49.890
5
DOLGOPOLOVA Mariya
UKR.gif
2:51.309
 
Quarterfinal 4
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
EFREMENKOVA Ekaterina
RUS.gif
2:39.150
2
SEIDEL Anna
GER.gif
2:39.247
3
TOPOLSKA Gabriela
POL.gif
2:40.550
4
IZAFATAVA Mariya
BLR.gif
2:40.870
5
DANNEEL Alexandra
BEL.gif
2:40.877
6
BURIC Katarina
CRO.gif
2:41.891
 
Quarterfinal 5
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
VELZEBOER Xandra
NED.gif
2:28.006
2
MAZUR Nicole
POL.gif
2:28.099
3
HUOT MARCHAND Tifany
FRA.gif
2:28.323
4
TALAYEVA Volha
BLR.gif
2:31.788
5
JANSONE Anna
LAT.gif
2:34.213
 
Quarterfinal 6
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
PROSVIRNOVA Sofia
RUS.gif
2:28.292
2
KONYA Zsofia
HUN.gif
2:28.428
3
MASCITTO Cynthia
ITA.gif
2:28.503
4
MALISZEWSKA Natalia
POL.gif
2:28.628
5
VANKOVA Petra
CZE.gif
2:29.410
6
JACOBS Gina
GER.gif
2:29.609
Link to post
Share on other sites
Women's 500m
Heats Results
The 1st and 2nd Athletes from each Heat and the 6 best 3rd ranked Athletes between all Heats will qualify for the Quarterfinals, the other Athletes will qualify for the Ranking Heats
 
Heat 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
VALCEPINA Martina
ITA.gif
44.319
2
VANKOVA Petra
CZE.gif
46.293
3
JANSONE Anna
LAT.gif
46.423
4
DANNEEL Alexandra
BEL.gif
46.466
  JACOBS Gina
GER.gif
PEN
 
Heat 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
POUTSMA Selma
NED.gif
43.704
2
PROSVIRNOVAS ofia
RUS.gif
44.840
3
SZILICZEI-NEMET Rebeka
HUN.gif
45.621
4
SEIDEL Anna
GER.gif
59.694ADV
 
Heat 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
MALISZEWSKA Natalia
POL.gif
43.202
2
SIGHEL Arianna
ITA.gif
45.086
3
ASCIC Valentina
CRO.gif
45.946
4
DOLGOPOLOVA Mariya
UKR.gif
46.320
5
HYMPANOVA Emma
SVK.gif
47.369
 
Heat 4
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
MASCITTO Cynthia
ITA.gif
44.707
2
KONYA Zsofia
HUN.gif
44.937
3
TOPOLSKA Gabriela
POL.gif
45.223
4
TALAYEVA Volha
BLR.gif
45.351
 
Heat 5
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
VELZEBOER Xandra
NED.gif
42.947
2
MAZUR Nicole
POL.gif
43.801
3
MANOILOVA Katrin
BUL.gif
44.814
4
BURIC Katarina
CRO.gif
47.235
 
Heat 6
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
ZAKHAROVA Evgeniya
RUS.gif
44.919
2
IZAFATAVA Mariya
BLR.gif
44.986
3
YAKIMOVA Anna
BUL.gif
1:05.709
4
SEJPALOVA-HRUZOVA Michaela
CZE.gif
1:15.817
5
HUOT MARCHAND Tifany
FRA.gif
PEN
 
Heat 7
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
SCHULTING Suzanne
NED.gif
42.606
2
EFREMENKOVA Ekaterina
RUS.gif
43.517
3
DAUDET Gwendoline
FRA.gif
45.710
4
FILIPOVA Lucia
SVK.gif
47.063
5
REPETSKA Svitlana
UKR.gif
47.800
Link to post
Share on other sites
Women's 1000m
Heats Results
The 1st and 2nd Athletes from each Heat and the 6 best 3rd ranked Athletes between all Heats will qualify for the Quarterfinals, the other Athletes will qualify for the Ranking Heats
 
Heat 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
SCHULTING Suzanne
NED.gif
1:43.694
2
BURIC Katarina
CRO.gif
1:46.220
3
YAKIMOVA Anna
BUL.gif
1:48.523
4
ZAKHAROVA Evgeniya
RUS.gif
2:11.227ADV
5
MAZUR Nicole
POL.gif
PEN
 
Heat 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
SEIDEL Anna
GER.gif
1:37.500
2
MALISZEWSKA Natalia
POL.gif
1:37.587
3
KONYA Zsofia
HUN.gif
1:37.749
4
VANKOVA Petra
CZE.gif
1:38.134
5
HYMPANOVA Emma
SVK.gif
1:40.893
 
Heat 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
MASCITTO Cynthia
ITA.gif
1:37.365
2
VELZEBOER Xandra
NED.gif
1:37.412
3
TOPOLSKA Gabriela
POL.gif
1:37.997
4
DANNEEL Alexandra
BEL.gif
1:38.608
5
REPETSKA Svitlana
UKR.gif
1:40.233
 
Heat 4
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
PROSVIRNOVA Sofia
RUS.gif
1:38.700
2
SZILICZEI-NEMET Rebeka
HUN.gif
1:38.804
3
ASCIC Valentina
CRO.gif
1:38.872
4
JANSONE Anna
LAT.gif
1:40.518
5
DOLGOPOLOVA Mariya
UKR.gif
1:40.705
 
Heat 5
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
EFREMENKOVA Ekaterina
RUS.gif
1:30.356
2
POUTSMA Selma
NED.gif
1:30.795
3
SIGHEL Arianna
ITA.gif
1:30.825
4
JACOBS Gina
GER.gif
1:32.661
5
IZAFATAVA Mariya
BLR.gif
1:32.795
 
Heat 6
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
HUOT MARCHAND Tifany
FRA.gif
1:35.215
2
VALCEPINA Martina
ITA.gif
1:36.247
3
TALAYEVA Volha
BLR.gif
1:37.050
4
FILIPOVA Lucia
SVK.gif
PEN
 
Heat 7
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
DESMET Hanne
BEL.gif
1:37.042
2
SEJPALOVA-HRUZOVA Michaela
CZE.gif
1:37.125
3
MANOILOVA Katrin
BUL.gif
1:37.932
4
DAUDET Gwendoline
FRA.gif
PEN
Link to post
Share on other sites
Women's 3000m Relay
Quarterfinals Results
The 1st and 2nd Teams from each Quarterfinals and the 2 best 3rd ranked Teams between all Quarterfinals will qualify for the Semifinals
 
Quarterfinal 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
EFREMENKOVA Ekaterina
PROSVIRNOVA Sofia
RASSKAZOVA Vera
ZAKHAROVA Evgeniya
RUS.gif
4:13.490
2
MALISZEWSKA Natalia
MAZUR Nicole
STORMOWSKA Kamila
TOPOLSKA Gabriela
POL.gif
4:13.603
3
ECKSTEIN Lisa
GAERTNER Anna Katharina
JACOBS Gina
SEIDEL Anna
GER.gif
4:13.628
4
DOMBROVSKAYA Jana
IZAFATAVA Hanna
IZAFATAVA Mariya
TALAYEVA Volha
BLR.gif
4:21.637
 
Quarterfinal 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
DAUDET Gwendoline
HUOT MARCHAND Tifany
LEVEQUE Aurelie
MONVOISIN Aurelie
FRA.gif
4:16.167
2
IORIATTI Gloria
MASCITTO Cynthia
SIGHEL Arianna
VIVIANI Elena
ITA.gif
4:16.237
3
PFEIFEROVA Tereza
SEJPALOVA-HRUZOVA Michaela
SIMANDLOVA Dominika
VANKOVA Petra
CZE.gif
4:18.953
4
DZHUSTROVA Lilia
MANOILOVA Katrin
PENCHEVA Zornica
YAKIMOVA Anna
BUL.gif
YC
 
Quarterfinal 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
DALRYMPLE Georgie
POUTSMA Selma
SCHULTING Suzanne
VELZEBOER Xandra
NED.gif
4:07.420
2
BACSKAI Sara Luca
KONYA Zsofia
SOMODI Maja
SZILICZEI-NEMET Rebeka
HUN.gif
4:20.750
3
DOLGOPOLOVA Mariya
DUBROVA Uliana
REPETSKA Svitlana
ZARVANSKA Tetyana
UKR.gif
4:31.197
Link to post
Share on other sites
Men's 1500m
Quarterfinals Results
The 1st and 2nd Athletes from each Quarterfinal and the 7best 3rd ranked Athletes between all Quarterfinals will qualify for the Semifinals, the other Athletes will qualify for the Ranking Quarterfinals
 
Quarterfinal 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
KRUEGER John-Henry
HUN.gif
2:27.036
2
HOOGERWERF Dylan
NED.gif
2:27.785
3
SCHUBERT Christoph
GER.gif
2:28.888
4
HYDZIK Sebastian
POL.gif
2:29.787
5
HAN Muhammed Emir
TUR.gif
2:31.316
6
BRANKOVIC Edin
BIH.gif
2:45.865ADV
7
HANDEIOleh
UKR.gif
PEN
 
Quarterfinal 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
BYKANOV Vladislav
ISR.gif
2:17.563
2
KNEGT Sjinkie
NED.gif
2:17.772
3
SEJPAL Zdenek
CZE.gif
2:19.812
4
MIHDALIOU Mikita
BLR.gif
2:20.253
5
MARTINIC Ivan
CRO.gif
2:22.351
6
MURPHY Peter
LUX.gif
2:26.474
 
Quarterfinal 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
de LAAT Itzhak
NED.gif
2:20.355
2
ANDERMANN Nico
AUT.gif
2:21.181
3
LUEDTKE Adrian
GER.gif
2:21.753
4
METRAUX Thibault
SUI.gif
2:24.481
5
NEMIRO Vladyslav
UKR.gif
2:24.609
6
BERZINSReinis
LAT.gif
PEN
 
Quarterfinal 4
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
KRUZBERGS Roberts
LAT.gif
2:14.982
2
AYRAPETYAN Denis
RUS.gif
2:15.242
3
VANHOOREN Rino
BEL.gif
2:17.241
4
O BRIEN Liam
IRL.gif
2:18.718
5
SIGHEL Pietro
ITA.gif
2:43.247
  LIU Shaoang
HUN.gif
PEN
  SLABODNIK Artsemi
BLR.gif
PEN
 
Quarterfinal 5
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
ELISTRATOV Semen
RUS.gif
2:25.649
2
CASSINELLI Andrea
ITA.gif
2:25.860
3
GOEMINNE Gert-Jan
BEL.gif
2:26.060
4
KOLENC Martin
CRO.gif
2:29.513
5
OMERAGIC Tarik
BIH.gif
2:30.580
6
PINTAR SENICA Valentino
SLO.gif
2:35.453
  ANDERMANN Dominic
AUT.gif
PEN
 
Quarterfinal 6
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
DESMET Stijn
BEL.gif
2:26.779
2
CONFORTOLA Yuri
ITA.gif
2:26.943
3
NAVARRO Tristan
FRA.gif
2:27.042
4
AKAR Furkan
TUR.gif
2:27.601
5
FAJKUS Radek
CZE.gif
2:27.751
6
MIKOLAJUK Mateusz
POL.gif
2:28.929
 
Quarterfinal 7
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
LIU Shaolin Sandor
HUN.gif
2:23.759
2
LEPAPE Sebastien
FRA.gif
2:23.882
3
IVLIEV Konstantin
RUS.gif
2:24.977
4
DJORDJEVIC Jovan
SRB.gif
2:28.037
5
ADAMSKI Pawel
POL.gif
PEN
6
GEORGIEV Dimitar
BUL.gif
PEN
Link to post
Share on other sites
Men's 500m
Heats Results
The 1st and 2nd Athletes from each Heat and the 2 best 3rd ranked Athletes between all Heats will qualify for the Quarterfinals, the other Athletes will qualify for the Ranking Heats
 
Heat 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
de LAAT Itzhak
NED.gif
41.186
2
KRUEGER John-Henry
HUN.gif
41.745
3
ADAMSKI Pawel
POL.gif
41.863
4
VANHOOREN Rino
BEL.gif
41.965
5
CONFORTOLA Yuri
ITA.gif
41.968
 
Heat 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
DESMET Stijn
BEL.gif
41.530
2
KOLENC Martin
CRO.gif
41.901
3
AKAR Furkan
TUR.gif
42.372
4
MIHDALIOU Mikita
BLR.gif
1:00.384
  NAVARRO Tristan
FRA.gif
PEN
 
Heat 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
ELISTRATOV Semen
RUS.gif
41.819
2
LUEDTKE Adrian
GER.gif
42.519
3
O BRIEN Liam
IRL.gif
43.156
4
MARTINIC Ivan
CRO.gif
43.165
  BERZINS Reinis
LAT.gif
PEN
 
Heat 4
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
LEPAPE Sebastien
FRA.gif
41.551
2
LIU Shaoang
HUN.gif
41.723
3
MIKOLAJUK Mateusz
POL.gif
42.350
4
SLABODNIK Artsemi
BLR.gif
1:00.626ADV
  KRUZBERGS Roberts
LAT.gif
PEN
 
Heat 5
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
AYRAPETYAN Denis
RUS.gif
42.091
2
SIGHEL Pietro
ITA.gif
42.142
3
SCHUBERT Christoph
GER.gif
42.444
4
NEMIRO Vladyslav
UKR.gif
58.970
5
PINTAR SENICA Valentino
SLO.gif
1:09.463
 
Heat 6
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
CASSINELLI Andrea
ITA.gif
41.927
2
ANDERMANN Nico
AUT.gif
42.478
3
DJORDJEVIC Jovan
SRB.gif
44.612
4
BRANKOVIC Edin
BIH.gif
44.724
5
HAN Muhammed Emir
TUR.gif
55.328
 
Heat 7
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
IVLIEV Konstantin
RUS.gif
41.153
2
KNEGT Sjinkie
NED.gif
41.627
3
GOEMINNE Gert-Jan
BEL.gif
41.640
4
GEORGIEV Dimitar
BUL.gif
43.772
5
OMERAGIC Tarik
BIH.gif
43.871
 
Heat 8
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
BYKANOV Vladislav
ISR.gif
41.959
2
HOOGERWERF Dylan
NED.gif
42.082
3
FAJKUS Radek
CZE.gif
42.331
4
METRAUX Thibault
SUI.gif
45.558
  HANDEI Oleh
UKR.gif
PEN
 
Heat 9
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
LIU Shaolin Sandor
HUN.gif
41.760
2
SEJPAL Zdenek
CZE.gif
43.581
3
HYDZIK Sebastian
POL.gif
43.631
4
ANDERMANN Dominic
AUT.gif
44.087
5
MURPHY Peter
LUX.gif
44.612
Link to post
Share on other sites
Men's 1000m
Heats Results
The 1st and 2nd Athletes from each Heat and the 2 best 3rd ranked Athletes between all Heats will qualify for the Quarterfinals, the other Athletes will qualify for the Ranking Heats
 
Heat 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
KRUZBERGS Roberts
LAT.gif
1:31.342
2
HOOGERWERF Dylan
NED.gif
1:31.612
3
KOLENC Martin
CRO.gif
1:33.673
4
HAN Muhammed Emir
TUR.gif
1:33.684
5
BRANKOVIC Edin
BIH.gif
1:37.256
 
Heat 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
LIU Shaoang
HUN.gif
1:28.652
2
SCHUBERT Christoph
GER.gif
1:28.806
3
MIHDALIOU Mikita
BLR.gif
1:29.081
4
SIGHEL Pietro
ITA.gif
1:09.475
5
ADAMSKI Pawel
POL.gif
2:10.298
 
Heat 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
KRUEGER John-Henry
HUN.gif
1:31.552
2
ELISTRATOV Semen
RUS.gif
1:31.720
3
BERZINS Reinis
LAT.gif
1:31.798
4
HANDEI Oleh
UKR.gif
1:31.883
5
MIKOLAJUK Mateusz
POL.gif
1:33.581
 
Heat 4
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
DESMET Stijn
BEL.gif
1:29.386
2
IVLIEV Konstantin
RUS.gif
1:29.620
3
ANDERMANN Dominic
AUT.gif
1:31.601
4
O BRIEN Liam
IRL.gif
1:33.010
  SLABODNIK Artsemi
BLR.gif
PEN
 
Heat 5
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
CONFORTOLA Yuri
ITA.gif
1:32.254
2
ANDERMANN Nico
AUT.gif
1:32.535
3
NEMIRO Vladyslav
UKR.gif
1:34.184
4
PINTAR SENICA Valentino
SLO.gif
1:39.532
5
FAJKUS Radek
CZE.gif
1:53.019
 
Heat 6
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
de LAAT Itzhak
NED.gif
1:26.368
2
AYRAPETYAN Denis
RUS.gif
1:26.385
3
GOEMINNE Gert-Jan
BEL.gif
1:26.493
4
MARTINIC Ivan
CRO.gif
1:29.569
5
MURPHY Peter
LUX.gif
1:30.125
 
Heat 7
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
LIU Shaolin Sando
HUN.gif
1:32.564
2
AKAR Furkan
TUR.gif
1:34.028
3
METRAUX Thibault
SUI.gif
1:35.180
4
LUEDTKE Adrian
GER.gif
1:50.528ADV
5
GEORGIEV Dimitar
BUL.gif
PEN
 
Heat 8
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
LEPAPE Sebastien
FRA.gif
1:25.321
2
KNEGT Sjinkie
NED.gif
1:25.381
3
CASSINELLI Andrea
ITA.gif
1:25.546
4
DJORDJEVIC Jovan
SRB.gif
1:29.066
5
HYDZIK Sebastian
POL.gif
1:29.738
 
Heat 9
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
BYKANOV Vladislav
ISR.gif
1:33.159
2
NAVARRO Tristan
FRA.gif
1:33.639
3
VANHOOREN Rino
BEL.gif
1:33.783
4
SEJPAL Zdenek
CZE.gif
1:33.971
5
OMERAGIC Tarik
BIH.gif
1:35.165
Link to post
Share on other sites
Men's 3000m Relay
Quarterfinals Results
The 1st and 2nd Teams from each Quarterfinal and the 2 best 3rd ranked Teams between all Quarterfinals will qualify for the Semifinals
 
Quarterfinal 1
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
Russia
RUS.gif
6:53.628
2
Belgium
BEL.gif
6:54.278
3
Latvia
LAT.gif
6:57.962
 
Quarterfinal 2
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
Italy
ITA.gif
6:45.449
2
Netherlands
NED.gif
6:45.574
3
Austria
AUT.gif
7:16.162
4
Turkey
TUR.gif
PEN
 
Quarterfinal 3
 
Rank
Athletes
Nation
Result
1
Hungary
HUN.gif
6:55.918
2
France
FRA.gif
6:58.006
3
Germany
GER.gif
6:58.021
4
Belarus
BLR.gif
7:09.709
Link to post
Share on other sites
  • Sindo unfeatured this topic
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share
×
×
  • Create New...