website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Da smo dobili taj set mnogo bi drugacije bilo, sada je verovatno sve gotovo. Nasi igraci i nisu bas jaki u glavi da mogu ovo da prebrode. Francuzi se sada smeskaju sigurno :d jel ste hteli da nas se otarasite eto vam 4. mesto haha :d Ali dobro to 4. mesto i jeste realno. To sto smo mi zeleli medalju je druga stvar. Generalno dobro prvenstvo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

bolje da su ispali u drugoj fazi, sad mi je muka od njih

 

a dobro sad preterujes :d pa bolje biti 4. nego 10. Igrali su jos meceva, stekli neko novo iskustvo, neki od njih prvi put igraju zavrnicu veliko takmicenja, sve ovo mogu da preokrenu u svoju korist.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

a dobro sad preterujes :d pa bolje biti 4. nego 10. Igrali su jos meceva, stekli neko novo iskustvo, neki od njih prvi put igraju zavrnicu veliko takmicenja, sve ovo mogu da preokrenu u svoju korist.

bolje 10. ako igras fer nego 4. kad namerno gubis

 

ovako su samo urusili sliku o sebi

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

bolje 10. ako igras fer nego 4. kad namerno gubis

 

ovako su samo urusili sliku o sebi

 

pa to sto su namerno izgubili im se sada vratilo. mi smo iza sebe ostavili mnogo jace ekipe od nas, tako da ovo je sve samo ne los rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

pa to sto su namerno izgubili im se sada vratilo. mi smo iza sebe ostavili mnogo jace ekipe od nas, tako da ovo je sve samo ne los rezultat.

francusku zahvaljujuci namestanju, a rusija je realno iza nas zato sto su italijani muljali sa zrebom, pa se i njima vratilo

 

bas smo ih ostavili

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...