website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Dejo, ja zaista ne shvatam sve apologete ovoga što gledamo ovih dana. Ovo je užas živi i nazovimo stvari pravim imenom.

Ako je nekome sve jedno i nalazi opravdanja za sve ove loše rezultate zaista ne znam ni što prati. Ako je meni sve jedno hoće li se osvojiti 1 ili 21 medalja onda ni ne moram da pratim ovu zemlju.

Niko ne kaže da im je lako ali pobogu, ni ovi prvi favoriti ne mogu makar pristojno da se bore.

Veslači 3 na SP, sada ne mogu ni u finale. Prvoplasirani teniser ispada, jedno finale u streljaštvu. Ako to nije katastrofa ne znam šta je.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Dejo, ja zaista ne shvatam sve apologete ovoga što gledamo ovih dana. Ovo je užas živi i nazovimo stvari pravim imenom.

Ako je nekome sve jedno i nalazi opravdanja za sve ove loše rezultate zaista ne znam ni što prati. Ako je meni sve jedno hoće li se osvojiti 1 ili 21 medalja onda ni ne moram da pratim ovu zemlju.

Niko ne kaže da im je lako ali pobogu, ni ovi prvi favoriti ne mogu makar pristojno da se bore.

Veslači 3 na SP, sada ne mogu ni u finale. Prvoplasirani teniser ispada, jedno finale u streljaštvu. Ako to nije katastrofa ne znam šta je.

 

kad moze Nole sto ne bi svi ostali :d

 

u javnosti njegove suze mnogo vise vrede nego Zoranine i Bobanine :d

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

kad moze Nole sto ne bi svi ostali :d

 

u javnosti njegove suze mnogo vise vrede nego Zoranine i Bobanine :d

To jeste tačno. Patetisanje mada je on ipak uradio nešto. :)

Boli mene briga za ATP i masterse, jedino me ovo zanima. A tu on nema šta da traži protiv Marija.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

To jeste tačno. Patetisanje mada je on ipak uradio nešto. :)

Boli mene briga za ATP i masterse, jedino me ovo zanima. A tu on nema šta da traži protiv Marija.

nadam se da mislis na OI 2008 :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...