website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, ChandlerMne said:

:)

Ziva istina. Ne ocekujem bas nista od njih, ali bukvalno. Ranije sam se nadao da ce ih biti sto vise ali evo su godinama na istom nivou, bez imalo progresije. Sad sam vise stava da ih ni ne treba slati ako nemaju makar 50% sansi za kvotu. Tako treba da se radi sa svim sportovima.

meni je svjedno iskreno.....taj savez je toliko puta ispricana prica....eto sad rade u novom sastavu pa videcemo do 2024 sta ce uraditi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

meni je svjedno iskreno.....taj savez je toliko puta ispricana prica....eto sad rade u novom sastavu pa videcemo do 2024 sta ce uraditi

Da, vise ih je dosadno i kritikovati. 

Nisam ispratio te promjene. Sta je novo?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

:clap: Posto je unistio sve cega se dotakao. Uzasno su radili svi. Mi smo svojevremeno imali i laki cetverac na OI. Imali smo dobru perspeltivu a onda su dosli "strucnjaci".

On je selektor bar 20 godina :lol:

Tu treba krenuti od mladih, slaba je baza i podsticati da se deca vrate veslanju jer se sve urusilo pa tek onda da se nadamo necemu, a za sada to nam je sto nam je

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DaniSRB said:

On je selektor bar 20 godina :lol:

Tu treba krenuti od mladih, slaba je baza i podsticati da se deca vrate veslanju jer se sve urusilo pa tek onda da se nadamo necemu, a za sada to nam je sto nam je

Bravo, to je to. Samo da procitaju ovi koji treba da odlucuju. Mnogo talenata propada. Imamo juniorske osmerce a od njih do seniora ne stigne niko.

Link to comment
Share on other sites

Marica, Milica i Andrea su uzele bronzu na Grand Slamu, to je oko 500 bodova, najvaznija je Maricina bronza i mislim da se priblizila na nekih 100 bodova od kvote! Nadezda Petrovic je isto bila odlicna 5. mesto, Buncic opet ocajan a njemu fali najmanje za kvotu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Marica, Milica i Andrea su uzele bronzu na Grand Slamu, to je oko 500 bodova, najvaznija je Maricina bronza i mislim da se priblizila na nekih 100 bodova od kvote! Nadezda Petrovic je isto bila odlicna 5. mesto, Buncic opet ocajan a njemu fali najmanje za kvotu

A sta se desilo u Maricinom mecu? ja kad sam gledala bila je izgubila i onda sam ugasila, vidim sad da je osvojila ipak medalju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

A sta se desilo u Maricinom mecu? ja kad sam gledala bila je izgubila i onda sam ugasila, vidim sad da je osvojila ipak medalju

Bio je wazari za izraelku a ne ippon, posle je Marica napravila wazari i na kraju dobila mec! Izraelka je 8. Na rang listi sto je top rezultat!! 

Inace mislim da je sada Andrea ispred Milice na rang listi sto je odlicno!

Na rang listi kod Marice jos stoji brazilka a mislim da je ona suspendovana zbog dopinga???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...