website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

razumem, ja sam prvo bila entuzijasticna sto se kvalifikacija tice, ali posto smo imali vec dovoljno razocarenja, sad me vise ne zanima ko ce se kvalifikovati od ovih sto nemaju sansu za neki bolji rezultat.....svejedno ce se samo dobri rezultati pamtiti......sto ih manje ima, manje cu da se smorim

To je to. :yes Samo se nadam da ovi iz OKS već sada jesu svjesni da je sve ispod 5 medalja neuspjeh. London nikako ne možemo dostići, teško i preko 100, neka onda nadoknade to medaljama.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

To je to. :yes Samo se nadam da ovi iz OKS već sada jesu svjesni da je sve ispod 5 medalja neuspjeh. London nikako ne možemo dostići, teško i preko 100, neka onda nadoknade to medaljama.

Da realne sanse nemamo ne bi zalili, tako da ovako :d

Link to comment
Share on other sites

Osvojeni bodovi u planinskom biciklizmu u 2016:

Jovana Crnogorac (30+25+75+50+40+110+40=370)

Ivana Kostic (26+17+4+20=67)

Jovana Vukovic (24+16+40=80)

ukupno 517. Ja sam se izgleda mnogo rano oprostio od ove kvote. Sad slede 4 trke u Novom Sadu (dve iz kategorije C3 gde pobednik dobija 10 poena,jedna iz kategorije S1 gde pobednik osvaja 120 poena i jedna iz kategorije S2 gde pobednik osvaja 80 poena). Prilika da se osvoje jos neki bodovi. A onda Jovana odlazi na prvi SK.

 

Mi sigurno sad nismo u top 17,bar ja mislim,posto su i druge zemlje koje su nama konkurenti osvajale dosta poena,ali valjda smo bar blizu sad.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, dareza said:

Osvojeni bodovi u planinskom biciklizmu u 2016:

Jovana Crnogorac (30+25+75+50+40+110+40=370)

Ivana Kostic (26+17+4+20=67)

Jovana Vukovic (24+16+40=80)

ukupno 517. Ja sam se izgleda mnogo rano oprostio od ove kvote. Sad slede 4 trke u Novom Sadu (dve iz kategorije C3 gde pobednik dobija 10 poena,jedna iz kategorije S1 gde pobednik osvaja 120 poena i jedna iz kategorije S2 gde pobednik osvaja 80 poena). Prilika da se osvoje jos neki bodovi. A onda Jovana odlazi na prvi SK.

 

Mi sigurno sad nismo u top 17,bar ja mislim,posto su i druge zemlje koje su nama konkurenti osvajale dosta poena,ali valjda smo bar blizu sad.

posto je brazil u top 17, mislim da i 18. sa rang liste dobija kvotu predvidjenu za zemlju domacina

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DaniSRB said:

posto je brazil u top 17, mislim da i 18. sa rang liste dobija kvotu predvidjenu za zemlju domacina

Unused Host Country Places will be reallocated to the next best rankedNOCin the UCI Olympic qualification ranking, which has not yet obtained a quota place
.
Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:
Unused Host Country Places will be reallocated to the next best rankedNOCin the UCI Olympic qualification ranking, which has not yet obtained a quota place
.

pa da to, je to....znaci 18. isto dobija kvotu

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

:clap: moramo sad da uzmemo sto vise poena na ovim trkama u NS. A posle je sve na Jovani da proba da uzme sto vise poena na dva SK.

u top 8 je Slovenija, a posto je Blaza suspendovana sumnjam da ce 2 kvote koristiti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...