website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Prema njenim rečima, dubl sa Milicom Starović biće pun pogodak.

"Milica i ja smo isti tip sportista. Ambiciozne smo i uvek pucamo na najviše rezultate. Sklopile smo se dobro, ja sam brza i eksplozivna, ona brza i izdržljiva. Kada budemo sastavile sve kockice, uskladile tehniku, mislim da će biti fenomenalno", rekla je Nikolina Moldovan.

 

 

Ona će u Riju učestvovati u dve discipline. Sa Milicom Starović takmičiće se u dvosedu na 500 metara, a sa Dalmom Ružičić-Benedek, Starovićevom i sestrom Oliverom u četvorosedu na istoj stazi.

"Odlučili smo da promenimo posade šest nedelja pred Igre, napravili smo najbolje ženske kombinacije. Mislim da je to pun pogodak, trenutno najbolje što imamo. Bila bi šteta da to nismo uradili jer bi bilo, bojim se, kajanja posle Rija. Nema čega da se pribojavamo i da mislimo na loše stvari", kazala je Moldovan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Ne znam sto bi mi bili u plusu? :d Ne nadajte se za odbojku, kvota ce sigurno prvo biti ponudjena Nemackoj. Oni su bili 4. na kvalifikacijama. A tek onda mi.

Znam za to ali ja sam ubedjen da bi mi dobili pozivnicu pre Nemaca a i ne znam da li bi prihvatili oni, ko ce da se spremi za 10 dana, ja se nadam najboljem, mislim ako bude ista od toga:pope: Takodje dobro je i zbog odbojkasica:p

Mozda bi za judo dobili jos jednu kvotu, ti to bolje racunas, stoni tenis ako prihvate jos 2 kvote, Kajdoci mozda!!! 

Ne bih voleo da ih dsq ali ako mi dobijemo poziv za odbojkase prezalicu sve haha:lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Znam za to ali ja sam ubedjen da bi mi dobili pozivnicu pre Nemaca a i ne znam da li bi prihvatili oni, ko ce da se spremi za 10 dana, ja se nadam najboljem, mislim ako bude ista od toga:pope: Takodje dobro je i zbog odbojkasica:p

Mozda bi za judo dobili jos jednu kvotu, ti to bolje racunas, stoni tenis ako prihvate jos 2 kvote, Kajdoci mozda!!! 

Ne bih voleo da ih dsq ali ako mi dobijemo poziv za odbojkase prezalicu sve haha:lol:

Fivb i Cev su dale podrsku Rusiji i nece biti izmena.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Znam za to ali ja sam ubedjen da bi mi dobili pozivnicu pre Nemaca a i ne znam da li bi prihvatili oni, ko ce da se spremi za 10 dana, ja se nadam najboljem, mislim ako bude ista od toga:pope: Takodje dobro je i zbog odbojkasica:p

Mozda bi za judo dobili jos jednu kvotu, ti to bolje racunas, stoni tenis ako prihvate jos 2 kvote, Kajdoci mozda!!! 

Ne bih voleo da ih dsq ali ako mi dobijemo poziv za odbojkase prezalicu sve haha:lol:

sto se ovo sve vise oduzilo sve vise sumnjam

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...