website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Imaju odlicne rezultate ove sezone, koliko se secam od prosle godine zajedno nastupaju..

Kakve su one juniorke sto su bile 2. ili 3. na rang listi?

 

nemam pojma :d ne nastupaju.

Link to comment
Share on other sites

Možda sada i ubodem :rofl: 

 

Nego, Međedović je izugbio u finalu U14 EP od Danca, koji je prvi nosilac i već je u top 450 juniorskog tura, dakle očekivano. Neočekivano je bilo to što je uzeo samo 3 gema :facepalm: 

 

Danilović je izgubila u PF U18 EP od Kaje Juvan u tri seta :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Gledam Ivanine snimke neke iz Rija, i umirem od smeha sad. Setio sam se Raleta i Kovinjala i one situacije kada je padala kisa pa su dobili onaj najlon ili sta vec :roflmao::rofl: Drzi ga Rale! :lol:

 

" Sada cu uzivo da vam prenosim sta trenutno radim. Sad cu da nas pokrijem najlonom da ne ispadne da smo mi Balkanci zatucani". I dalje se secam od reci do reci sta je pricao Kovinjalo :d

 

Pa pre trke na 200m za Bolta: "Njegov licni je 19 metara i 74 cm" :roflmao: Pa kad je Bolt uzeo zlato u stafeti, Kovinjalo kaze drugo zlato za Bolta. Rale mu kaze ma trece. Ovaj se ucutao i razmislja kako sad trece. I tisina pola minuta i Rale kaze, pa osvojio je i 200 i Kovinjalo pocne da se smeje :lol:

 

------------------------

Oni ce garant sada prenositi cim nisu plivanje :d Ovaj sad za plivanje pojma nije imao. Ja sam gledao ES, i onaj tamo ne zna sta prica, mesa imena, ali dobro svakako je bolji.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, dareza said:

Kolaric/Klasnic su opasno napredovali. U Turskoj na turniru su dobili dva para koja su visoko rangirana i jos dve pobede pored toga imaju. Jedan par je iz Francuske i igraju za reperezentaciju. Bronzu su osvojili na kraju, a inace nisu imali poena ni za kvalifikacije, ali su dobili poziv zato sto je neki tim otkazao ucesce. Pa su lagano prosli kvale, a ostalo je istorija :) http://www.cev.lu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1022&mID=2108&sID=&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod= 

 

Ako nastave da rade, mislim da kvota za Tokijo nece biti daleko

http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/odbojka/nas-trener-za-cuda-u-poljskoj-srpskom-bic-voleju-mnogo-bi-znacio-povratak-srdana/hglgmvn

Ovo bi bilo dobro!!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dareza said:

Gledam Ivanine snimke neke iz Rija, i umirem od smeha sad. Setio sam se Raleta i Kovinjala i one situacije kada je padala kisa pa su dobili onaj najlon ili sta vec :roflmao::rofl: Drzi ga Rale! :lol:

 

" Sada cu uzivo da vam prenosim sta trenutno radim. Sad cu da nas pokrijem najlonom da ne ispadne da smo mi Balkanci zatucani". I dalje se secam od reci do reci sta je pricao Kovinjalo :d

 

Pa pre trke na 200m za Bolta: "Njegov licni je 19 metara i 74 cm" :roflmao: Pa kad je Bolt uzeo zlato u stafeti, Kovinjalo kaze drugo zlato za Bolta. Rale mu kaze ma trece. Ovaj se ucutao i razmislja kako sad trece. I tisina pola minuta i Rale kaze, pa osvojio je i 200 i Kovinjalo pocne da se smeje :lol:

 

------------------------

Oni ce garant sada prenositi cim nisu plivanje :d Ovaj sad za plivanje pojma nije imao. Ja sam gledao ES, i onaj tamo ne zna sta prica, mesa imena, ali dobro svakako je bolji.

 

Mislim da je Kovinjalo rekao da mu je Rio poslednje veliko atletsko takmičenje pred penziju :mumble: Ali Rale će sigurno.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Майкл said:

 

Mislim da je Kovinjalo rekao da mu je Rio poslednje veliko atletsko takmičenje pred penziju :mumble: Ali Rale će sigurno.

 

Hm, nisam znao to. Vrlo moguce. Onda se nadam da ce Rale sam :d Pa da padne u trans kad Ivana skoci preko 7 :d

Link to comment
Share on other sites

Хиглова данас објавила да јој је дијагностификован улцерални колитис, аутоимуна и неизлечива болест која захвата црева и пробавни систем. Ово ме је баш скењало :(

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolaB said:

Хиглова данас објавила да јој је дијагностификован улцерални колитис, аутоимуна и неизлечива болест која захвата црева и пробавни систем. Ово ме је баш скењало :(

 

Tužno, zaista :( Nisam mogao da verujem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Latest Posts around Totallympics

    • has voted and I have been told  has also voted, so those can be crossed off.
    • Epic own goal for Sparta in the Dutch 1st division (or 2nd, whatever you call it, the one underneath the top flight ). At 1:00 in the video.    
    • Happened to the rock guitarist Wilko Johnson.  He was also given a short time to live but survived for nine years.
    • Unheralded Suzan Lamens won Osaka 250 title as a qualifier. These Asian 250s are really the easiest way to make a run at a maiden WTA title for all these lower ranked players!
    • Dove into my results archive again...   I thought it might be fun to look at a single event from the same multi-sports games over time, so here's some comparative rankings from the Pan American Games (2007-2023).   Men's Shot Put (Winners) - Athletics 2019 Pan American Games: Darlan Romani  - 22.07m 2015 Pan American Games: O'Dayne Richards  - 21.69m 2023 Pan American Games: Darlan Romani  - 21.36m 2011 Pan American Games: Dylan Armstrong  - 21.30m 2007 Pan American Games: Dylan Armstrong  - 20.10m   Women's K1 500m (Winners) - Canoe Sprint 2023 Pan American Games: Michelle Russell  - 1:51.25 2019 Pan American Games: Beatriz Briones  - 1:52.552 2011 Pan American Games: Carrie Ann Johnson  - 1:54.243 2015 Pan American Games: Yusmari Mengana  - 2:00.656 2007 Pan American Games: Jill D'Alessio  - 2:01.977   Men's Sprint Qualification (1st Ranked Riders) - Track Cycling 2023 Pan American Games: Nicolas Paul  - 9.574 (75.203 km/h) 2019 Pan American Games: Nicolas Paul  - 9.808 (73.409 km/h) 2011 Pan American Games: Njisane Phillip  - 9.977 (72.165 km/h) 2015 Pan American Games: Hugo Barrette  - 9.978 (72.158 km/h) 2007 Pan American Games: Julio Cesar Herrera  - 10.772 (66.839 km/h)   Women's Jump (Winners) - Water Ski 2023 Pan American Games: Regina Jaquess  - 52.2 2011 Pan American Games: Regina Jaquess  - 50.60 2015 Pan American Games: Regina Jaquess  - 49.1 2007 Pan American Games: Regina Jaquess  - 43.70 Note: The 2019 Pan American Games were scored differently, thus not included on the ranking. Regina Jaquess  was the winner.     I didn't chose the above events for any particular reason, just thought I'd be interesting to look at the results. If there are any other events users would like to me to do this with, just tag me below. 
    • Canoe Polo World Championships are coming to the end. If i'm not mistaken this countries should get quotas:   Men   Women ()  Last spot should be decided between  and  in match for 7th place.   https://www.kayak-polo.info/app/#/chart Qualification system: https://www.canoeicf.com/sites/default/files/2025_cap_worldsgames-qs_061123.pdf
    • This 400IM field is a joke  (besides MSH…)  
    • Marc Marquez with a horror start (saved it nicely though)....turns out it was because right before the start, he took off a tear-off from his visor, threw it away and it ended up under his own bike  
    • That was Friday though, yesterday was better (although a seagull was destroyed by Miller) and today so far has not had any problem at all luckily  
    • And a Dutch record for Nyls Korstanje behind him     
×
×
  • Create New...