website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

Nisu bile. I pred EP prosle godine nisu izgledale kao da ce uzmu zlato. Pripremene utakmice nikad nisu bile niti ce biti pokazatelj pravog stanja ekipe.

Pripremne utakmice i ne sluze za postizanje rezultata vec za pravljenje taktika, tima.. Treba napomenuti da nisu imale ni jedan dan treninga vec su odmah zaigrale sa Japanom:yes

Link to comment
Share on other sites

Nama je sada najveci problem drugi dizac. Dok je Antonijevic bila u timu nikad nije bilo problema. Sada se dosta muce. Ali se nadam da Maja nece imati problema pa da ce retko izlaziti iz igre. Pametno se moraju izabrati dizaci. Mihajlovic i Nikolic ce sigurno ici. I ja se nadam Malasevic. Posto samo 12 mogu na OI, ne znam da li ce voditi dva libera ili ce ipak izabrati da vodi 4 dizaca. Moze da vodi Malagaruski, a ona bez problema igra i korektora i dizaca. A opet i Busa igra vrlo fino. Mnogo je tu kombinacija. Mislim da Brizitka i Djerisilo sada nemaju sansu.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Jovanina forma je prili

17 hours ago, dareza said:

Nama je sada najveci problem drugi dizac. Dok je Antonijevic bila u timu nikad nije bilo problema. Sada se dosta muce. Ali se nadam da Maja nece imati problema pa da ce retko izlaziti iz igre. Pametno se moraju izabrati dizaci. Mihajlovic i Nikolic ce sigurno ici. I ja se nadam Malasevic. Posto samo 12 mogu na OI, ne znam da li ce voditi dva libera ili ce ipak izabrati da vodi 4 dizaca. Moze da vodi Malagaruski, a ona bez problema igra i korektora i dizaca. A opet i Busa igra vrlo fino. Mnogo je tu kombinacija. Mislim da Brizitka i Djerisilo sada nemaju sansu.

 

Đerisilo je UŽASNA. Ona već sada nema šansi.

 

Bošković, Brakočević, Stevanović, Rašić, Veljković, Nikolić, Mihajlović, Malešević, Ćebić, Popović, Malagurski, Buša, Ognjenović, Popović i Živković se bore za tih 12 mesta, bar po meni. Ne znam da li sam nekoga zaboravio... :mumble:  

 

Takođe, drugačije je kada je tu Zoki, on ima autoritet, nije to-to bez njega. :d Pomoćnici su pomoćnici s razlogom.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Mikec je na nekom takmicenju u Francuskoj "ubio" svetski rekord u finalu mk pistoljem (202,2). 1,5 kruga vise od prethodnog. Ali nazalost nece biti priznat, steta. Grgic je zavrsio drugi u finalu. Zorana je uzela zlato u vazdusnom, a Grgic bio ponovo drugi.

 

Ja se nadam da ce Srecko konacno obaviti spisak sada. Nema tu vise dileme ko ide, bar po rezultatima.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Србија – Словенија 71:60 (24:16, 10:17, 18:11, 19:16)

СРБИЈА: Радочај 5, Чађо 9, Крњић, Јовановић 14, Миловановић 26, Бутулија 6, Ајдуковић 2, М. Дабовић 1, Мандић 1, Црвендакић 7, Станаћев, Ивановић.

СЛОВЕНИЈА: Љубеновић 2, Облак 9, Ристић 3, Абрамович, Рупник 2, Барич 11, Јаковина 4, Пришић 5, Лисец 17, Требец 5, Залар, Фришковец 2.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Mikec je na nekom takmicenju u Francuskoj "ubio" svetski rekord u finalu mk pistoljem (202,2). 1,5 kruga vise od prethodnog. Ali nazalost nece biti priznat, steta. Grgic je zavrsio drugi u finalu. Zorana je uzela zlato u vazdusnom, a Grgic bio ponovo drugi.

 

Ja se nadam da ce Srecko konacno obaviti spisak sada. Nema tu vise dileme ko ide, bar po rezultatima.

Nema dileme, videlo se i pre ko je najslabija karika ali ja se i dalje plasim da ce Jasna biti u timu!!!:cry: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...