website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, dareza said:

 

Ne sa Azerom nekim :) Taj je tek izasao iz juniorske godine ali vec ima osvoje GP turnir.

A nasi kazu za nekoga od 25 godina da je mlad i da ima vremena za njega...

Ovdje je imao 4 ipona. Tako da je svakako favorit.

Koliko poena dobija za 5 mjesto?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Takav sto je on za milimetar propustio da napravi ipon jako je malo falilo da izvuce svoju nogu i da sudija pocne da broji, nije uspeo a onda u sledecem napadu se zaleteo kao muva bez glave na Azera bukv se zabio u njega ovaj ga je samo uhvatio i bacio i gotovo.

Dobar opis.

Steta. Gubi glupo. A sa 28 godina bi morao pametnije.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dareza said:

Joj sad sam procitao da su njemu i mama i tata umrli skoro :( Uzas.

 

I uvek je kao junior bio u senci Milojevića, iako je imao Orange Bowl. Zato mi je i drago što je stigao tako daleko u karijeri!

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

dva 5. mesta nazalost ali rekao bih ocekivano Kukolj je sam kriv za ovo. Za Dosena i vise nego super. Ne moze danas sve lepo haha

 

Na g2 u Egiptu zlato za Bogdanovic (20 poena) ona jos uvek nije izgubila mec ove godine tri turnira sve pobede. Srebro za Stankovic (12 poena) izgubila od Tomic u finalu nakon velike borbe. Mandic samo bronza (poraz od anonimne Nemice), a i Bozanic je osvojila bronzu nakon poraza od Brune Vuletic u sf. Njih dve su osvojile po msm 8.64 poena.

 

Inace na g1 i g2 moze max 40 poena da se skupi. Tijana vec ima 30. A reprezentacija sada ide u USA na jos jedan g2.

 

 

A za Tijanu. Ona je ove godine dobila tri takmicarke od kojih je prosle lagano gubila. Kudasovu na president kupu ubedljivo. A danas je sa 17:0 dobila Nemicu Flogman od koje je izgubila na EP,a onda u finalu i Letonku Tarvidu sa 16:5.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dareza said:

dva 5. mesta nazalost ali rekao bih ocekivano Kukolj je sam kriv za ovo. Za Dosena i vise nego super. Ne moze danas sve lepo haha

 

Na g2 u Egiptu zlato za Bogdanovic (20 poena) ona jos uvek nije izgubila mec ove godine tri turnira sve pobede. Srebro za Stankovic (12 poena) izgubila od Tomic u finalu nakon velike borbe. Mandic samo bronza (poraz od anonimne Nemice), a i Bozanic je osvojila bronzu nakon poraza od Brune Vuletic u sf. Njih dve su osvojile po msm 8.64 poena.

 

Inace na g1 i g2 moze max 40 poena da se skupi. Tijana vec ima 30. A reprezentacija sada ide u USA na jos jedan g2.

 

 

A za Tijanu. Ona je ove godine dobila tri takmicarke od kojih je prosle lagano gubila. Kudasovu na president kupu ubedljivo. A danas je sa 17:0 dobila Nemicu Flogman od koje je izgubila na EP,a onda u finalu i Letonku Tarvidu sa 16:5.

Preko liste bi mogli da imamo Tijanu i Milicu? I to je to?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...