website statistics
Jump to content

Обговорюємо події Олімаіади


 Share

Recommended Posts

Ну, і академічне веслування маємо.

https://olympics.com/OG2024/pdf/OG2024/ROW/OG2024_ROW_C51B_ROWWSCULL4------------HEAT--------.pdf

Британки і німкені не з нами.

 

Цікаво, як там з вітром буде. В Токіо була просто жесть. Тут наші казали, що іноді може бути рівно, а іноді один бік буде більш вигідним - залежно від погоди.

Link to comment
Share on other sites

Чи може хтось раціонально пояснити, чому Суспільне показує веслування без наших замість дзюдо з Халматовим???

Надзвичайно розчарований трансляцією

Link to comment
Share on other sites

вони дзюдо показують на сайті, але інший мат. Я так розумію, що їм дають картинку лише з одного мату, якщо одночасно змагання проходять.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Anatolii said:

вони дзюдо показують на сайті, але інший мат. Я так розумію, що їм дають картинку лише з одного мату, якщо одночасно змагання проходять.

Оце жесть, тобто у Суспільного знову ліцензія обмежена...

Це означає, що те саме може бути у фехтуванні (навіть з більшою вірогідністю, враховуючи, що там 4 доріжки)

Link to comment
Share on other sites

Вони зрештою таки отримали іншу картинку і показали поєдинок зі Сметовим. По фехтуванню показують лише зелену доріжку.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anatolii said:

Вони зрештою таки отримали іншу картинку і показали поєдинок зі Сметовим. По фехтуванню показують лише зелену доріжку.

Схоже, що виправляються - дістали і відео Кривицької проти Ндоло

 

Можна проміжні підсумки зробити по першій половині дня: з тих, хто вже відвиступав - всі на своєму рівні крім стрільців.

Там явно нижче очікувань.

 

Ну, і виникає питання, як тепер організатори встигнуть весь теніс провести.

Link to comment
Share on other sites

А оце помітив таку річ: фехтувальники цього разу виступають з дротами (тобто до костюма кріпиться дріт, по якому передається інформація про уколи суддям), хоча на попередніх Олімпіадах була бездротова передача, коментатори тоді ще розказували, що українці доклали якусь свою лепту до розробки цієї бездротової системи. Чому так? Це ж, виходить, якась деградація в технологіях. (Я взагалі фехтування дивлюся нечасто, переважно лише під час Олімпіад, та і сьогоднішню трансляцію я не постійно дивився, тож якщо про це і казали, то міг пропустити.)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...