website statistics
Jump to content

Българските спортисти в Париж - очаквания и представяне


 Share

Recommended Posts

Много лошо преставяне на Стилияна Николова в квалификацията и тя дори няма да се класира за финала. На това му се казва изненада. Така става, като се тръгва с големите очаквания. Дано утре Боряна се пребори за бронза, защото мисля, че първите две места са запазени за Рафаели и Вартоломеев.

 

Какво Ви е мнението за Божидар Андреев тази вечер. Като гледам пред него по първи тежести са поне 4-5 щангисти. Лично аз го смятах за бронзова заявка, но явно нещата не са по този начин.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ясно беше, че някои от "сигурните" ни медалисти ще изгори. Дано Карлос има едно на ум. Но пък какво направи Магомед Рамазанов... Направо звяр. Две поредни вечери финалисти в борбата... От Сидни не сме имали двама финалисти. А Божидар - каквото направи. Дано да са си взели поука в щаба и да не го оставят с 0. Както се вижда - състезание е. Едни тръгват с кошниците и се връщат празни, а други правят сюрпризи. Освен да му пожелаем успех друго няма какво. Успех и на Хавие и на Кимия.

Edited by Ros
Link to comment
Share on other sites

Каква вечер... пълна лудост. Злато, три бронза и още два финала (на Боряна и на Магомед). Просто тотална побърквация. БРАВО НА НАШИТЕ СПОРТИСТИ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ros said:

Каква вечер... пълна лудост. Злато, три бронза и още два финала (на Боряна и на Магомед). Просто тотална побърквация. БРАВО НА НАШИТЕ СПОРТИСТИ

Наистина много успешна вечер. По-едно време се чудех, какво да гледам и как да превключвам между БНТ и MAX. :)  Дано утре нещата вървят в същото темпо и имаме още поводи за радост. 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с телевизор, два лаптопа и смартфон. По всички устройства имаше събитие, което беше свързано с наше участие. И само 2 очи :roflmao:. Напълно те разбирам. Течеше награждаването на борбата, репешажа на Кимия и опитите на Божидар. Естествено вървеше и леката атлетика. Който е измислил стрийминг платформите заслужава една бира от нас. И утре Боряна и Карлос се засичат. Като добавим Биляна сутринта (надявам се и на полуфинала) и ансамбъла преди обед и финалната сесия в борбата вечерта пак ще е емоционално

Link to comment
Share on other sites

Току що препядствията премина Тодор Михалев. Събори само последното препядствие. Браво на момчето

Link to comment
Share on other sites

Такааа... след очакваните така да се каже събития от днес - фамозни Карлос и Боряна и очаквани злато и сребро предстои черешката, която едва ли някой е очаквал да е на тортата - финалът на Магомед Рамазанов. Дано я подреди така на тортата, че да е най-сладкия десерт за днес. Добрата новина е, че Коляденко стигна финала и даде на Биляна Дудова шанс за броз. За него съм скептичен, ама вече от борците нищо не се знае. Така че да да слагаме сметаната и да чакаме черешката

Link to comment
Share on other sites

Още един луд ден. Златно луд. Тази олимпиада ме изненада изключително. Ако накой в България, че борците, които едва се добраха до квоти ще вземат 2 титли и то по такъв начин... Браво на всички и честито

Link to comment
Share on other sites

Изключителни два дни. :clap: 

Очаквахме златото от Карлос Насар. Той беше безапелационен и постигна това което всички предвиждаха, но това което направи Рамазанов беше изненадващо, като се има предвид съперника му. 

Боряна Калейн също е такъв талант и заслужено спечели сребърен медал, който дори мога да кажа, че можеше и да е златен.

 

Утре ще има също емоции. Дано ансамбъла постигне това което направи в квалификацията. Имаме и Биляна и Юлияна. Дано успешните дни се увеличат на три. :) 

P.S. А и да не забравяме Тихомир Иванов.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...