website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

DS Ameri su top favoriti, za drugo mesto biće borba ali mislim da možemo do kvote. Dvojac verujem da nema šanse, biće četvrti rekao bih. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je problem sa DS sto su ispali iz punog treninga zbog odnosa VSSa. 

Ako se ne plasiraju, odgovornost je iskljucivo na VSS.

Predsjednik VSS je SNS biznismen, predsjednik IO nesposobni Kovacevic, nekadasnji veslac. Nazalost, nezdravi odnosi Partizan-Zvezda se ogledaju i ovdje jer je kompletno rukovodstvo ogrezlo u mrznji prema Partizanu i to ni ne kriju. A svi do sada kvalifikovani su dio Partizana, ukljucujuci i Stojica. 

Sramota je da se klubaska netrpeljivost manifestuje i u reprezentaciji. 

Na Igre treba da idu najbolji, odakle god dolazili.

 

Link to comment
Share on other sites

Losi nastupi dzudista na SP.

Buncic odmah porazen od Turkmenistanca. Ne znam kakvo je sada stanje sto se kvote tice ali mislim da je daleko. Nadam se da ce Pedja dati svoju analizu.

Maricu savladala druga Mongolka.

Juce takodje jako lose.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ChandlerMne said:

Mislim da je problem sa DS sto su ispali iz punog treninga zbog odnosa VSSa. 

Ako se ne plasiraju, odgovornost je iskljucivo na VSS.

Predsjednik VSS je SNS biznismen, predsjednik IO nesposobni Kovacevic, nekadasnji veslac. Nazalost, nezdravi odnosi Partizan-Zvezda se ogledaju i ovdje jer je kompletno rukovodstvo ogrezlo u mrznji prema Partizanu i to ni ne kriju. A svi do sada kvalifikovani su dio Partizana, ukljucujuci i Stojica. 

Sramota je da se klubaska netrpeljivost manifestuje i u reprezentaciji. 

Na Igre treba da idu najbolji, odakle god dolazili.

 

Možda ćeš reći da sam ostrašćen ali sve što ova država trenutno radi radi na uništenju Partizana iz bolesnog egoizma jednog čoveka koji bi trebalo da bude van toga. Ali da ne razvodnjavam priču previše. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nenad said:

Možda ćeš reći da sam ostrašćen ali sve što ova država trenutno radi radi na uništenju Partizana iz bolesnog egoizma jednog čoveka koji bi trebalo da bude van toga. Ali da ne razvodnjavam priču previše. 

Ja sam navijac Partizana tako da se odlicno razumijemo.

Dok je god AV na vlasti, Partizan ce biti zrtva, ovako ili onako.

Sta drugo ocekivati od navijaca sa Sjevera...

 

Upravo se preko odnosa VSS vidi ovo o cemu pricam.

Savez koji se raduje zbog toga sto dvojac sa SP nece ici na kvalifikacije i Igre...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Ja sam navijac Partizana tako da se odlicno razumijemo.

Dok je god AV na vlasti, Partizan ce biti zrtva, ovako ili onako.

Sta drugo ocekivati od navijaca sa Sjevera...

 

Upravo se preko odnosa VSS vidi ovo o cemu pricam.

Savez koji se raduje zbog toga sto dvojac sa SP nece ici na kvalifikacije i Igre...

 

Upravo činjenica da to seže čak i do veslačkog saveza dovoljno govori. Šta su uradili u vaterpolu da ne pričam. A kad su to spremni da urade u nepopularnim sportovima, šta rade u popularnim, to je već kriminal epskih razmera. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, nenad said:

 

Upravo činjenica da to seže čak i do veslačkog saveza dovoljno govori. Šta su uradili u vaterpolu da ne pričam. A kad su to spremni da urade u nepopularnim sportovima, šta rade u popularnim, to je već kriminal epskih razmera. 

Kriminal, najgore vrste.

Izivljavaju se sa svim i svacim.

Sada su to prenijeli i na reprezentaciju. Nikada ali nikada nije bilo ovoliko zle krvi.

Covjek je instalirao svoje ljude od vrha do dna, u svim sportovima.

Pogledaj samo ove nesposobnjakovice u skoro svim savezima. 

A pricaju o 10+ medalja...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Što se medalja tiče u nekom best case scenariu

 

Basket, košarka, atletika, rvanje, ženska odbojka, steljaštvo mix, tenis.

 

Ne znam ko bi mogao da doda da bude 10+ a znamo iz iskustva da ono što predvidjamo kao sigurno obično nikad nije sigurno

 

Iz svega pobrojanog meni ovde jedino basket zvuči baš realno. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...