website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ovo sto rade je totalna zbrka, verujem da ce ista situacija i biti 2028 narocito jer je u Americi!

Ne znam ko dobija kvotu ako se oduzme kvota i u streljastvu

Претпостављам да би се у том случају делиле према ренкингу, што је процедура и када се неки од савеза одрекне квоте

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imamo 94 kvote

Sutra odbojkasi imaju verovatno odlucujucu utakmicu sa Kubom za OI

U atletici Sinancevic je siguran, Kolasinac i Bibic verovatno i male sanse Jovancevic i Marija

Kadzaja je u igri jos za kvotu ako se oduzmu kvote Rusima i Belorusima

Stasa ima male sanse

Lupulesku ceka samo potvrdu kvote, Sabina je bila blizu jedino ako neka odustane

Za tenisere ne znam, Novak i Dusan sigurno plus mozda Kecmanovic, Olga i Krunic

 

Kako je krenulo ovo je super, tekvondo se digao iz pepela:lol: jos kad bi bila jedna medalja! Po meni jedino fali kvota Teodore Vukojevic

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Trenutno imamo 94 kvote

Sutra odbojkasi imaju verovatno odlucujucu utakmicu sa Kubom za OI

U atletici Sinancevic je siguran, Kolasinac i Bibic verovatno i male sanse Jovancevic i Marija

Kadzaja je u igri jos za kvotu ako se oduzmu kvote Rusima i Belorusima

Stasa ima male sanse

Lupulesku ceka samo potvrdu kvote, Sabina je bila blizu jedino ako neka odustane

Za tenisere ne znam, Novak i Dusan sigurno plus mozda Kecmanovic, Olga i Krunic

 

Kako je krenulo ovo je super, tekvondo se digao iz pepela:lol: jos kad bi bila jedna medalja! Po meni jedino fali kvota Teodore Vukojevic

U pravu si za Teodoru, to je nažalije!

 

A u atletici može svašta da bude. Državno nosi 100 bodova. Ako Vilagoš ne bude učestvovala ( a valjda će za toliko da završe ) Marija uzima sigurno kvotu. Možda isto urade sa Anićem i sa još nekim. Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vladimir said:

U pravu si za Teodoru, to je nažalije!

 

A u atletici može svašta da bude. Državno nosi 100 bodova. Ako Vilagoš ne bude učestvovala ( a valjda će za toliko da završe ) Marija uzima sigurno kvotu. Možda isto urade sa Anićem i sa još nekim. Videćemo.

Nije sigurno, treba joj dobra daljina a i sve zemlje imaju DP! Lazar mislim da nema sanse

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vladimir said:

OKS objavio da su Novak i Lajović prihvatili učešće na igrama i da imamo dva tenisera ( samo )!

 

Ja mislim da ce na kraju moci i Krunicka i Olga da upadnu ali mozda ne zele da igraju

Link to comment
Share on other sites

Барна феноменалан са 48.04 и другим временом до финала.

 

Са Милаком, Неметом и Рапсисом за медаљу, пошто Поповићи сигурно иде до злата. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da ce na kraju moci i Krunicka i Olga da upadnu ali mozda ne zele da igraju

Нисам сигуран да ли ће Алекс играти због заштићеног ренкинга, вероватно би у том случају морала да прескочи Вимблдон. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...