website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Realno kajak u Londonu i sada ne moze da se poredi, u Londonu je imalo vise disciplina i lakse se dolazilo do kvote, sada su smanjili sve a sistem kval zakomplikovali da ubija zelju i za pracenje ovog sporta!! 

Mislim da sanse imaju Milica i muski K4 i eventualno k2 mada i tu se deli samo 6 kvota tako da su sanse min!! Ne znam zasto je kajak srozan na ovaj nivo

Slažem se, mada je kvalitet značajno opao u svim disciplinama, nemamo više ozbiljnih kandidata za medalje, većinom su to borbe za finala. 

Tako je, mislim da i oni iz saveza ciljaju na te discipline. A sudeći po do sada vidjenom, nerealno je očekivati da se bilo koja druga posada može umiješati u borbu za kvote.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Slažem se, mada je kvalitet značajno opao u svim disciplinama, nemamo više ozbiljnih kandidata za medalje, većinom su to borbe za finala. 

Tako je, mislim da i oni iz saveza ciljaju na te discipline. A sudeći po do sada vidjenom, nerealno je očekivati da se bilo koja druga posada može umiješati u borbu za kvote.

Pa da ali izgleda da polako ubijaju jedan po jedan sport i smanjuju broj kvota i sve da bi ubacili sportove koji privuku paznju "bogatijih" zemalja!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Адриана очекивано испод 60м. Питање је да ли је уопште требало да се такмичи узевши у обзир пробелем са повредама у сезони на отвореном.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...