website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kako je krenulo ove kvalifikacije nam dobru idu:d Mate povredjen osvoji kvotu i bronzu, bravo majstore, inace zao mi je sto Kadzaja bar nije stigao do repasaza ali imace priliku, ja se nadam jos min 3 kvote sl godine u rvanju:whistle:

За Каџају је најбитније да је показао да у њему још има борбе, а обзиром да има, реалне су му шансе да узме квоту. За 60 би могао да буде проблем што су све квоте са СП отишле у Азију, па ће конкуренција на европским квалификацијама бити паклена. Без обзира на то, на тим квалификацијама ће нам Тибилов бити највећи адут. Докманац је рекао да је он кандидат за медаљу и на ОИ.

Иначе, Али је у изјави за Арену рекао да се нада олимпијској медаљи, тако да су његови циљеви јасни.

 

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Koja 2 rvaca u slobodnom stilu, jedino nekog novog rusa ili nekog:d 

Од 700 хиљада људи у Северној Осетији милион и 700 рве, тако да неће бити проблем да пошаљемо сву четворицу.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Imamo vec Viktora Voinovica, a mislim da je u timu bio i Nurasulov. Ne znam zasto nisu bili u timu sada. :)

Nijedan mi ne uliva nesto nadu da moze do kvote, kazem jedino ako nas savez ne dovede nekog novog! Ali u grckom rimskom ja mislim da mozemo do min 3 kvote

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pedja789 said:

За Каџају је најбитније да је показао да у њему још има борбе, а обзиром да има, реалне су му шансе да узме квоту. За 60 би могао да буде проблем што су све квоте са СП отишле у Азију, па ће конкуренција на европским квалификацијама бити паклена. Без обзира на то, на тим квалификацијама ће нам Тибилов бити највећи адут. Докманац је рекао да је он кандидат за медаљу и на ОИ.

Иначе, Али је у изјави за Арену рекао да се нада олимпијској медаљи, тако да су његови циљеви јасни.

 

Од 700 хиљада људи у Северној Осетији милион и 700 рве, тако да неће бити проблем да пошаљемо сву четворицу.

Covek prica bolje srpski od brace Nemes:d

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Nijedan mi ne uliva nesto nadu da moze do kvote, kazem jedino ako nas savez ne dovede nekog novog! Ali u grckom rimskom ja mislim da mozemo do min 3 kvote

Viktor je ove godine imao par sjajnih turnira, koliko se sjecam i protiv par dobrih boraca je bio konkurentan. On je tek dobio drzavljanstvo, vjerujem da uz Stevana moze da napreduje do sledece godine. Nurasulov zaista nije puno pokazao, iako je sasvim dobar borac. 

Svakako je GR stil fokus za sledecu godinu. Racunam 3 do 4 kvote. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pedja789 said:

Без обзира на то, на тим квалификацијама ће нам Тибилов бити највећи адут.

Ne znam da li si obratio paznju, Erski je rekao da valjda ruski savez ne da dozvolu za 60 kg. Nije izgleda bila poenta u kilazi nego u zabrani.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne znam da li si obratio paznju, Erski je rekao da valjda ruski savez ne da dozvolu za 60 kg. Nije izgleda bila poenta u kilazi nego u zabrani.

Pa valjda ce sledece godine dobiti dozvolu, bilo bi steta da ne dobije dozvolu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa valjda ce sledece godine dobiti dozvolu, bilo bi steta da ne dobije dozvolu

Rekao je nesto u stilu - radi se na tome da sve bude ok. Vjerujem da ce biti tako.

 

Kvalifikacione turnire bi trebalo dobro isplanirati, vec sada.

Racunam da ce ici Tibilov u 60, Arsalan u 77, Zurabi u 87 (ako Bog da), Kadzaja u 97. Steta sto vise nema mjesta za Nadja, vjerovatno ni za Viktora.

Tako da je jedino superteska kategorija upraznjena. Petrusic ce vjerovatno ici ali on nema nikakve sanse. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Tako da je jedino superteska kategorija upraznjena. Petrusic ce vjerovatno ici ali on nema nikakve sanse. 

Ваља проверити да ли је Али Јусефи вољан да научи српски.

 

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Racunam da ce ici Tibilov u 60, Arsalan u 77, Zurabi u 87 (ako Bog da), Kadzaja u 97.

И даље мислим да би било корисно да се опробају Али и Виктор један против другог, ако не из практичних разлога, онда из поштовања према Виктору.

Виктор Воиновић је на државном радио 74, па не верујем да је у плановима за квалификације, и 65 и 86 су предалеко од његове килаже. За СП је иницијално био пријављен за 70. Биће неких такмичара сигурно, у недостатку бољих послаће Деспића и Нурасулова, али не верујем у још једну квоту у слободном и ове две су нам пуна капа.

Надам се да ћемо и Ану Фабијан да гледамо у квалификацијама, чисто да се не заборави да и жене рву у Србији.

 

 

4 minutes ago, Майкл said:

Имамо сагласност руског савеза, али не и олимпијског комитета, зато је у учествовао у неолимпијској категорији

Решиће се то, сигуран сам. Имали су Руси важнијег посла пред ово СП. Имаће на ОИ 100 спортиста под туђим заставама, не видим зашто би Тибилов био проблем.

 

54 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Covek prica bolje srpski od brace Nemes:d

Док сам га слушао и мени је пало на памет да чак ни ту Виктор нема предност.

 

58 minutes ago, ChandlerMne said:

Erski je ponovio da Zura ide u kvalifikacije sledece godine :thumbup:

Алекса покушава да манифестује Зураба на ОИ. Помозимо човеку!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...