website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

56 minutes ago, pedja789 said:

Кажеш то као да је било некада давно и као да Уна има неких 50 година (иначе рођена 1994.). Искрено, и не знам на који тачно период мислиш

Una se pojavila na rvackoj sceni oko 2012 godine, pricali smo o njoj i sestrama na ovom forumu otprilike u tom periodu. Mogu da probam da nadjem linkove iz tog perioda.

 

58 minutes ago, pedja789 said:

Уна је још увек међу најбољим џудисткињама у тежим категоријама у Србији, само Милица Жабић и Милица Цвијић могу да рачунају на победу против ње.

Tako je, ona je primarno dzudistkinja i to dobra. U rvanju se nije snasla jer su tehnike ipak dosta razlicite. Ona bi bila mnogo bolja u GR, da on postoji. Tu bi dosao do izrazaja njen napad. 

 

1 hour ago, pedja789 said:

Иначе, као што сам раније писао, мора се радити на масовности, ми на државном првенству имамо између 0 и 5 такмичарки по категорији. Све док је тако, нема смисла надати се бољим резултатима. Међутим, на основу онога што сам испратио у млађим категоријама, мислим да барем по том питању ствари иду на боље.

Saglasan sam. Zato i kazem ovo za Tubu. Ista je prica bila i tada, masovnost slaba i tada i danas. Nemamo ni trenere, i tu se improvizuje. 

Racunao sam na protok vremena, da cemo vremenom ipak dobiti takmicarku koja moze makar jednu pobjedu da ostvari. Ne racunam samo seniorke, slicna situacija je u svim uzrasnim kategorijama. Ove godine smo imali dobre rezultate u mladjim kategorijama, vidjecemo tranziciju.

1 hour ago, pedja789 said:

При давању оцене наступа на овом СП, треба имати у виду да Ана није наступила, а она нам је најбоља рвачица и једна од ретких сениорки међу девојкама које су излазиле на такмичења ове године.

Tako je. 

Da li je kod nje u pitanju povreda?

Gledao sam Fanin mec. Potpuno je bezopasna bila. Ana je prosle godine bila konkurentna protiv Uzbekistanke.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ChandlerMne said:

Da li je kod nje u pitanju povreda?

Немам појма, вероватно је то. Последње што сам испратио да је наступала је државно првенство у јуну.

21 minutes ago, nenad said:

Nemeš jer je njegov poslednji bio poen?

Нисам гледао меч, али то је правило код нерешеног резултата. Прво се гледа највреднија акција, па последњи поен.

 

1 hour ago, ChandlerMne said:

U polufinalu teoretski Mahmudov, on je olimpijsko srebro, koliko znam. 

Махмудов тек у потенцијалном финалу, Виктору је за полуфинале био пројектован Леваи, али је испао. Јермен је звер, изгубио је Виктор од њега прошле године за бронзу, а и ове у финалу ЕП.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pedja789 said:

Махмудов тек у потенцијалном финалу, Виктору је за полуфинале био пројектован Леваи, али је испао. Јермен је звер, изгубио је Виктор од њега прошле године за бронзу, а и ове у финалу ЕП.

Gledao sam na FW, zakleo bih se da je tamo bio takav kostur. :)

Mislim da Viktor nema sanse. Mnogo sporo djeluje. Kao da ima 87 kg.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Kao da ima 87 kg.

Да питамо Иранца, можда и има толико?

Нисам гледао па причам напамет, али ако је ишао на 1-1, то што је био спор не мора да значи да је лоша форма, може да буде део тактике. Против Амојана вероватно ни у топ форми није фаворит.

 

Ужасан жреб за ГС у Бакуу за Бунчића (Емомали - Маргвелашили) и Дошена (Гонсалвеш-Фонсека-Каниковски). Остали нису лоше прошли, потенцијално четвртфинале Милица - Андреа.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pedja789 said:

Да питамо Иранца, можда и има толико?

:lol:

 

5 minutes ago, pedja789 said:

Против Амојана вероватно ни у топ форми није фаворит.

Amojan je mnogo brzi, aktivniji. Zato i spominjem tromost. Jedina Viktorova nada je da proba da potpuno umrtvi mec. Ali da, Amojan je daleko ispred njega, sve su prilike.

Pohvale za Kovacevica, dobro se borio. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...