website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

8 hours ago, nenad said:

Kako je Staša Gejo postala ovako loša? Bila je na korak od norme za Tokio, iako povređena kroz pola ciklusa, a sad kada ima više mesta za kvalifikovanje ona ni u najjačoj svojoj disciplini ne može da uđe u 20 na SP. 

Bas sam se pitao sta je sa njom...

Koliko nam je supertalenata ostalo samo na tom pocetnom nivou. 

Link to comment
Share on other sites

Dvije medalje za mladje seniore na EP u dizanju tegova. 

Zagorac medalja u trzaju, inace poslednja u totalu. Medalju je u trzaju osvojio i Saulic, takodje bez medalje u totalu. Konkurencija je bila slaba, samo po 5 takmicara u njihovim kategorijama.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Sada vidim da nasu u20 zensku repr vode Butulija i Pejdz:d Marina izgleda priprema i novu selektorku, za sada odlican posao rade sem onog gubitka od Ceske ali ta utakmica nije bila rezultatski znacajna za nase

Marina je tamo sa njima, ona drži i treninge. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ChandlerMne said:

Pohvale za Dosena, mada ce vjerovatno zavrsiti 5. Dobar nastup, steta za polufinale. Zabicka bas podbacila, Kukolj i Majdov po ocekivanju.

Баш слаб Миличин наступ. Не знам да ли је само лоша форма или има и неку повреду, у сваком случају мислим да би било паметно да прескочи Загреб и да се фокусира на ЕП и јесење Грен слемове.

 

Дошену се су све поклопило; Костоев се није борио (пао вагу вероватно), овај Немац избацио Фонсеку, у другом делу групе Коцојев се такође није борио, а Мађар избацио Фару. Лепо што је ово искористио. Нисам рачунао, али од сутра би требало да буде у "зеленом" на олимпијској листи и што је за њега подједнако важно прескочиће Кукоља.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, pedja789 said:

Баш слаб Миличин наступ. Не знам да ли је само лоша форма или има и неку повреду, у сваком случају мислим да би било паметно да прескочи Загреб и да се фокусира на ЕП и јесење Грен слемове.

Plasim se da je ovo prvo u pitanju. Nekako mi djeluje tromije nego do sada, previse pasivna, vise ceka greske nego sto napada. Makar mi je to utisak gledajuci par poslednjih borbi. Slazem se za pauzu, trebalo bi da se skoncentrise na ove najvece turnire s jeseni. 

 

48 minutes ago, pedja789 said:

Дошену се су све поклопило; Костоев се није борио (пао вагу вероватно), овај Немац избацио Фонсеку, у другом делу групе Коцојев се такође није борио, а Мађар избацио Фару. Лепо што је ово искористио. Нисам рачунао, али од сутра би требало да буде у "зеленом" на олимпијској листи и што је за њега подједнако важно прескочиће Кукоља.

Pokusavam da navijam za Kukolja ali ne ide. Mislim da je on dostigao zenit i da ne moze bolje od ovoga. Da li su povrede ili sta vec uzrok stagnacije ne znam ali nikako da bljesne, da napravi neki bas veliki rezultat. Nije ovo lose ali Bojan bolje radi, cak mnogo bolje. Rejes je bio bolji ali nisam stekao utisak da ga Bojan ne bi mogao dobiti, uglavnom je bio konkurentan i u toj borbi. A Rejes je 4. na listi. 

Svakako bih dao sansu prije njemu nego Kukolju. Treba mu sada dobar plasman na jos ponekom turniru i vjerujem da ce "zakovati" tu zelenu zonu.

Link to comment
Share on other sites

Aко се добро сећам, Дошен је за Токио био у "зеленом" све до Светског првенства кад је Кукољ узео сребро, а то је било последње такмичење пред ОИ. Биће ту још борбе између њих двојице, за сада Дошен има више аргумената, бољи на СП, бољи на Мастерсу. Иначе, обојица су пријављени за Загреб, волео бих да их видим у директном дуелу. Од како су у истој категорији срели су се само једном и то пре скоро 3 године.

Кукољ данас да батали џудо, може да се каже да је направио велику каријеру. Има ту доста фактора зашто није конкурентан у -100, као што је био годинама у -90. Мислим да је највећи истрошеност. Он је старији од Дошена само годину дана, али "километража" му је далеко већа. За Токио скоро да је у две категорије остварио норму.
 

Иначе, за Загреб на списку учесника за сад нема Ање Обрадовић, а њој највише требају бодови. Ту је Николина Нишавић (-52, 2004), за коју већ неко време мислим да би требало да добије шансу на сениорским турнирима. Неколико девојака 2003-04, не само да активно учествују, већ и праве солидне резултате на ИЏФ туру.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...